Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Txapelketa / JUVENIL JUVENIL DE HONOR / Multzoa II / Laburpena

JUVENIL JUVENIL DE HONOR  Multzoa II

Jornada 30 03/05/2020

Resultados Jornada 30

    • LAGUN ONAK C.D.
    • MONDRAGON C.F.
    • EIBAR S.A.D.
    • ARETXABALETA K.E. UDA
    • ILINTXA S.D.
    • BEASAIN S.D.
    • BURUMENDI F.G.
    • ALOÑA MENDI K.E.
    • AMAIKAK BAT K.E.
    • ZUMAIAKO F.T.
    • ELGOIBAR C.D.
    • BERGARA K.E.
    • ANAITASUNA C.D.
    • URKI C.D.
    • UROLA K.E.
    • TOLOSA C.F.

Clasificación
Posición Equipo J Casa Fuera GF GC Puntos
G E P G E P
1 ARETXABALETA K.E. UDA 24 13 0 0 8 1 2 87 20 64
2 LAGUN ONAK C.D. 24 8 4 0 6 3 3 51 27 49
3 ALOÑA MENDI K.E. 24 8 2 2 5 3 4 41 31 44
4 MONDRAGON C.F. 24 8 1 3 6 0 6 46 36 43
5 ELGOIBAR C.D. 24 6 1 4 6 3 4 54 41 40
6 EIBAR S.A.D. 24 5 3 4 4 4 4 40 35 34
7 ILINTXA S.D. 24 7 2 3 1 7 4 43 33 33
8 URKI C.D. 23 6 1 4 4 2 6 31 35 33
9 ZUMAIAKO F.T. 24 4 3 5 4 2 6 30 57 29
10 AMAIKAK BAT K.E. 24 4 3 5 3 4 5 38 42 28
11 BERGARA K.E. 24 5 4 3 3 0 9 34 47 28
12 BEASAIN S.D. 23 3 6 4 3 1 6 28 32 25
13 TOLOSA C.F. 24 4 0 8 4 1 7 39 46 25
14 UROLA K.E. 24 6 2 4 1 2 9 28 43 25
15 ANAITASUNA C.D. 24 3 1 7 3 0 10 30 61 19
16 BURUMENDI F.G. 24 2 4 6 1 4 7 23 57 17
L\V
ALO
AMA
ANA
ARE
BEA
BER
BUR
EIB
ELG
ILI
LAG
MON
TOL
URK
URO
ZUM
ALO
 
2-0
1-0
-
0-1
1-0
3-1
1-1
3-3
-
-
1-4
2-1
3-1
2-0
3-0
AMA
0-2
 
-
0-3
2-1
1-2
3-3
1-1
2-4
2-1
1-1
2-1
1-0
-
2-3
-
ANA
1-1
0-5
 
2-5
2-0
3-0
-
0-3
-
1-4
0-2
1-0
1-3
-
-
2-3
ARE
4-0
5-4
3-1
 
-
3-0
2-0
4-1
3-1
3-1
-
5-0
6-1
4-1
3-1
9-0
BEA
1-2
0-1
5-2
1-1
 
5-0
1-1
-
1-2
1-1
0-3
-
0-0
2-0
0-0
1-1
BER
1-1
-
0-2
1-3
2-2
 
1-0
2-2
1-1
-
-
2-0
4-3
1-3
2-1
4-0
BUR
-
0-0
1-4
0-7
1-3
-
 
1-0
2-2
1-1
3-3
0-4
-
0-3
1-0
0-2
EIB
-
1-1
5-0
-
2-1
-
4-2
 
4-2
1-1
2-4
2-4
0-1
0-1
2-0
0-0
ELG
1-0
-
2-0
1-5
1-2
-
4-0
3-0
 
3-3
2-0
1-2
-
2-0
-
2-3
ILI
2-1
2-2
4-0
1-2
-
2-1
4-0
1-2
1-3
 
2-0
3-1
3-0
-
2-2
-
LAG
1-1
3-1
2-0
1-0
-
3-1
2-2
1-1
3-2
2-2
 
-
4-1
5-3
4-0
-
MON
-
2-1
1-3
-
1-0
5-1
3-1
1-2
4-3
1-1
0-3
 
3-1
1-0
-
3-0
TOL
3-4
-
-
0-4
6-0
1-0
0-2
2-4
1-2
-
1-0
1-3
 
0-1
5-0
1-2
URK
2-1
2-4
2-1
2-1
-
3-1
-
-
-
1-1
0-1
1-2
0-3
 
2-0
3-2
URO
2-3
1-0
3-2
-
-
1-4
1-1
1-0
1-4
2-0
0-1
1-0
-
0-0
 
6-0
ZUM
1-3
2-2
6-2
0-2
1-0
1-3
-
-
0-3
1-0
2-2
-
0-4
0-0
3-2
 

'ALO' ALOÑA MENDI K.E.   'AMA' AMAIKAK BAT K.E.  
'ANA' ANAITASUNA C.D.   'ARE' ARETXABALETA K.E. UDA  
'BEA' BEASAIN S.D.   'BER' BERGARA K.E.  
'BUR' BURUMENDI F.G.   'EIB' EIBAR S.A.D.  
'ELG' ELGOIBAR C.D.   'ILI' ILINTXA S.D.  
'LAG' LAGUN ONAK C.D.   'MON' MONDRAGON C.F.  
'TOL' TOLOSA C.F.   'URK' URKI C.D.  
'URO' UROLA K.E.   'ZUM' ZUMAIAKO F.T.