Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

BENJAMIN 2. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (3. MAILA)  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DEUTSCHE SCHULE ''A'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
2 DEUTSCHE SCHULE ''B'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
3 SAN PATRICIO ''B'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
4 SAN PATRICIO ''D'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
5 AMARA BERRI ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
6 AMARA BERRI ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
7 AMARA BERRI ''D'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
8 AMARA BERRI ''E'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
9 AMARA BERRI ''F'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
10 ARANTZAZUKO AMA BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
11 LA SALLE ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
12 LA SALLE ''D'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
13 MARY WARD ''A'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
14 MARY WARD ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
15 IKASBIDE IK ''A'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
16 IKASBIDE IK ''B'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2020/01/11

DEUTSCHE SCHULE A 2 - 1 SAN PATRICIO B
MARY WARD B 2 - 1 AMARA BERRI A
LA SALLE D 3 - 0 AMARA BERRI D
ARANTZAZUKO AMA 2 - 1 AMARA BERRI F
AMARA BERRI E 3 - 1 LA SALLE B
AMARA BERRI B 1 - 2 MARY WARD A
SAN PATRICIO D 3 - 0 IKASBIDE IK A
IKASBIDE IK B 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
Igo

Jardunaldia: 2

2020/01/25

SAN PATRICIO B 3 - 1 IKASBIDE IK B
AMARA BERRI A 2 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
AMARA BERRI D 0 - 3 MARY WARD B
AMARA BERRI F 1 - 2 LA SALLE D
LA SALLE B 1 - 2 ARANTZAZUKO AMA
MARY WARD A 0 - 3 AMARA BERRI E
IKASBIDE IK A 3 - 0 AMARA BERRI B
DEUTSCHE SCHULE B 0 - 3 SAN PATRICIO D
Igo

Jardunaldia: 3

2020/02/01

SAN PATRICIO B 2 - 1 AMARA BERRI A
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 1 AMARA BERRI D
MARY WARD B 1 - 2 AMARA BERRI F
LA SALLE D 3 - 2 LA SALLE B
ARANTZAZUKO AMA 2 - 2 MARY WARD A
AMARA BERRI E 3 - 1 IKASBIDE IK A
AMARA BERRI B 2 - 1 DEUTSCHE SCHULE B
IKASBIDE IK B 0 - 3 SAN PATRICIO D
Igo

Jardunaldia: 4

2020/02/08

AMARA BERRI A 3 - 0 IKASBIDE IK B
AMARA BERRI D 0 - 3 SAN PATRICIO B
AMARA BERRI F 3 - 0 DEUTSCHE SCHULE A
LA SALLE B 0 - 3 MARY WARD B
MARY WARD A 3 - 0 LA SALLE D
IKASBIDE IK A 3 - 0 ARANTZAZUKO AMA
DEUTSCHE SCHULE B 0 - 3 AMARA BERRI E
SAN PATRICIO D 3 - 0 AMARA BERRI B
Igo

Jardunaldia: 5

2020/02/15

AMARA BERRI A 3 - 1 AMARA BERRI D
SAN PATRICIO B 3 - 2 AMARA BERRI F
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 0 LA SALLE B
MARY WARD B 2 - 2 MARY WARD A
LA SALLE D 2 - 1 IKASBIDE IK A
ARANTZAZUKO AMA 1 - 2 DEUTSCHE SCHULE B
AMARA BERRI E 2 - 3 SAN PATRICIO D
IKASBIDE IK B 0 - 3 AMARA BERRI B
Igo

Jardunaldia: 6

2020/02/29

AMARA BERRI D 3 - 0 IKASBIDE IK B
AMARA BERRI F 3 - 1 AMARA BERRI A
LA SALLE B 1 - 2 SAN PATRICIO B
MARY WARD A 2 - 1 DEUTSCHE SCHULE A
IKASBIDE IK A 1 - 3 MARY WARD B
DEUTSCHE SCHULE B 1 - 2 LA SALLE D
SAN PATRICIO D 2 - 1 ARANTZAZUKO AMA
AMARA BERRI B 0 - 3 AMARA BERRI E
Igo

Jardunaldia: 7

2020/03/07

AMARA BERRI D 0 - 3 AMARA BERRI F
AMARA BERRI A 3 - 0 LA SALLE B
SAN PATRICIO B 2 - 2 MARY WARD A
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 3 IKASBIDE IK A
MARY WARD B 2 - 1 DEUTSCHE SCHULE B
LA SALLE D 1 - 2 SAN PATRICIO D
ARANTZAZUKO AMA 2 - 2 AMARA BERRI B
IKASBIDE IK B 0 - 3 AMARA BERRI E
Igo
inprimatu