INFANTILA INFANTILEN 1.MAILA  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 S.A.N.S.E. ''B'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
2 ANTIGUA LUBERRI K.E. URDIN ILUNA URDIN ILUNA TXURIA DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
3 SPORTING DE HERRERA AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)
4 EKINTZA K.E. BLANCA AZUL BLANCAS DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
5 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
6 VASCONIA C.D. ''A'' GRANATE/NEGRO NEGRO Negras DONOSTIA PUIO 1 (h.artif.)
7 LENGOKOAK K.E. ''A'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 MARTUTENE K.E. ''B'' AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/20

S.A.N.S.E. B 1 - 1 SPORTING DE HERRERA
VASCONIA C.D. A 6 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
EKINTZA K.E. 1 - 1 LENGOKOAK K.E. A
MARTUTENE K.E. B 1 - 6 ANTIGUA LUBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/27

SPORTING DE HERRERA 1 - 4 MARTUTENE K.E. B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 6 - 1 S.A.N.S.E. B
LENGOKOAK K.E. A 1 - 8 VASCONIA C.D. A
ANTIGUA LUBERRI K.E. 3 - 0 EKINTZA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/03

SPORTING DE HERRERA 2 - 5 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
S.A.N.S.E. B 2 - 6 LENGOKOAK K.E. A
VASCONIA C.D. A 2 - 0 ANTIGUA LUBERRI K.E.
MARTUTENE K.E. B 3 - 2 EKINTZA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/10

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 2 MARTUTENE K.E. B
LENGOKOAK K.E. A 3 - 1 SPORTING DE HERRERA
ANTIGUA LUBERRI K.E. 7 - 2 S.A.N.S.E. B
EKINTZA K.E. 1 - 4 VASCONIA C.D. A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/17

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 3 LENGOKOAK K.E. A
SPORTING DE HERRERA 0 - 8 ANTIGUA LUBERRI K.E.
S.A.N.S.E. B 2 - 4 EKINTZA K.E.
MARTUTENE K.E. B 1 - 10 VASCONIA C.D. A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/24

MARTUTENE K.E. B 0 - 2 LENGOKOAK K.E. A
ANTIGUA LUBERRI K.E. 2 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
EKINTZA K.E. 2 - 1 SPORTING DE HERRERA
VASCONIA C.D. A 12 - 0 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/01

LENGOKOAK K.E. A 2 - 2 ANTIGUA LUBERRI K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 2 EKINTZA K.E.
SPORTING DE HERRERA 0 - 7 VASCONIA C.D. A
S.A.N.S.E. B 3 - 3 MARTUTENE K.E. B
Igo

Jardunaldia: 8

2019/12/15

SPORTING DE HERRERA 0 - 1 S.A.N.S.E. B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 0 - 2 VASCONIA C.D. A
LENGOKOAK K.E. A 4 - 0 EKINTZA K.E.
ANTIGUA LUBERRI K.E. 5 - 3 MARTUTENE K.E. B
Igo

Jardunaldia: 9

2020/01/05

MARTUTENE K.E. B 7 - 1 SPORTING DE HERRERA
S.A.N.S.E. B 0 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
VASCONIA C.D. A 15 - 0 LENGOKOAK K.E. A
EKINTZA K.E. 2 - 4 ANTIGUA LUBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2020/01/12

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 6 - 2 SPORTING DE HERRERA
LENGOKOAK K.E. A 6 - 2 S.A.N.S.E. B
ANTIGUA LUBERRI K.E. 2 - 5 VASCONIA C.D. A
EKINTZA K.E. 2 - 0 MARTUTENE K.E. B
Igo

Jardunaldia: 11

2020/01/19

MARTUTENE K.E. B 2 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SPORTING DE HERRERA 0 - 4 LENGOKOAK K.E. A
S.A.N.S.E. B 1 - 8 ANTIGUA LUBERRI K.E.
VASCONIA C.D. A 6 - 1 EKINTZA K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2020/01/26

LENGOKOAK K.E. A 1 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ANTIGUA LUBERRI K.E. 3 - 3 SPORTING DE HERRERA
EKINTZA K.E. 4 - 2 S.A.N.S.E. B
VASCONIA C.D. A 8 - 1 MARTUTENE K.E. B
Igo

Jardunaldia: 13

2020/02/02

LENGOKOAK K.E. A 1 - 1 MARTUTENE K.E. B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 5 ANTIGUA LUBERRI K.E.
SPORTING DE HERRERA 3 - 2 EKINTZA K.E.
S.A.N.S.E. B 0 - 6 VASCONIA C.D. A
Igo

Jardunaldia: 14

2020/02/09

ANTIGUA LUBERRI K.E. 3 - 2 LENGOKOAK K.E. A
EKINTZA K.E. 3 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
VASCONIA C.D. A 4 - 0 SPORTING DE HERRERA
MARTUTENE K.E. B 3 - 0 S.A.N.S.E. B
Igo
inprimatu