Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

INFANTILA INFANTILEN 1.MAILA  Multzoa X

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
2 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
4 ALOĐA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
5 ANTZUOLA K.E. ''B'' GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
6 ANTZUOLA K.E. ''A'' GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
7 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
8 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/20

ARETXABALETA K.E. UDA A 8 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ANTZUOLA K.E. A 7 - 0 ANTZUOLA K.E. B
ALOĐA MENDI K.E. 6 - 2 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. A 8 - 0 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/27

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 4 ARRASATE C.D. A
ANTZUOLA K.E. B 1 - 5 ARETXABALETA K.E. UDA A
BERGARA K.E. 2 - 6 ANTZUOLA K.E. A
ARRASATE C.D. B 0 - 12 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/03

ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 1 ANTZUOLA K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA A 5 - 1 BERGARA K.E.
ANTZUOLA K.E. A 9 - 0 ARRASATE C.D. B
ARRASATE C.D. A 1 - 6 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/10

ANTZUOLA K.E. B 2 - 6 ARRASATE C.D. A
BERGARA K.E. 10 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARRASATE C.D. B 0 - 5 ARETXABALETA K.E. UDA A
ALOĐA MENDI K.E. 1 - 1 ANTZUOLA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/17

ANTZUOLA K.E. B 0 - 4 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 3 - 2 ARRASATE C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA A 0 - 5 ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. A 1 - 6 ANTZUOLA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/24

ARRASATE C.D. A 4 - 1 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. B 1 - 5 ANTZUOLA K.E. B
ALOĐA MENDI K.E. 9 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ANTZUOLA K.E. A 2 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/01

BERGARA K.E. 12 - 0 ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. B 1 - 9 ALOĐA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 6 ANTZUOLA K.E. A
ARETXABALETA K.E. UDA A 5 - 0 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 8

2019/12/15

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 6 ARETXABALETA K.E. UDA A
ANTZUOLA K.E. B 2 - 7 ANTZUOLA K.E. A
BERGARA K.E. 1 - 6 ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. B 1 - 7 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 9

2020/01/05

ARRASATE C.D. A 5 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARETXABALETA K.E. UDA A 10 - 1 ANTZUOLA K.E. B
ANTZUOLA K.E. A 5 - 1 BERGARA K.E.
ALOĐA MENDI K.E. 10 - 0 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 10

2020/01/12

ANTZUOLA K.E. B 5 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
BERGARA K.E. 1 - 8 ARETXABALETA K.E. UDA A
ARRASATE C.D. B 0 - 11 ANTZUOLA K.E. A
ALOĐA MENDI K.E. 3 - 0 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 11

2020/01/19

ARRASATE C.D. A 8 - 1 ANTZUOLA K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 5 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA A 9 - 0 ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. A 2 - 3 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2020/01/26

BERGARA K.E. 8 - 2 ANTZUOLA K.E. B
ARRASATE C.D. B 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ALOĐA MENDI K.E. 2 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA A
ANTZUOLA K.E. A 4 - 1 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 13

2020/02/02

BERGARA K.E. 0 - 4 ARRASATE C.D. A
ANTZUOLA K.E. B 4 - 4 ARRASATE C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 5 ALOĐA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA A 3 - 2 ANTZUOLA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 14

2020/02/09

ARRASATE C.D. B 1 - 6 BERGARA K.E.
ALOĐA MENDI K.E. 10 - 0 ANTZUOLA K.E. B
ANTZUOLA K.E. A 7 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARRASATE C.D. A 3 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA A
Igo
inprimatu