INFANTILA INFANTILEN OHOREZKO MAILA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
2 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Artificial)
3 UROLA K.E. AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
4 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA-anexo (H.A.)
5 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
6 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
7 ARRASATE C.D. Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
8 ANAITASUNA C.D. GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/29

BERGARA K.E. 4 - 5 UROLA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 3 EIBAR S.A.D.
ORDIZIA K.E. 3 - 2 ARRASATE C.D.
ANAITASUNA C.D. 3 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/06

UROLA K.E. 3 - 0 ANAITASUNA C.D.
EIBAR S.A.D. 6 - 1 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. 0 - 3 LAGUN ONAK C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/10/13

UROLA K.E. 2 - 3 EIBAR S.A.D.
BERGARA K.E. 0 - 2 ARRASATE C.D.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/20

EIBAR S.A.D. 0 - 0 ANAITASUNA C.D.
ARRASATE C.D. 3 - 2 UROLA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 0 BERGARA K.E.
ORDIZIA K.E. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/27

EIBAR S.A.D. 5 - 2 ARRASATE C.D.
UROLA K.E. 1 - 10 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BERGARA K.E. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
ANAITASUNA C.D. 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/03

ANAITASUNA C.D. 3 - 0 ARRASATE C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 4 EIBAR S.A.D.
ORDIZIA K.E. 4 - 1 UROLA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 5 - 1 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/11/10

ARRASATE C.D. 1 - 5 REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.A.D. 4 - 1 ORDIZIA K.E.
UROLA K.E. 0 - 3 LAGUN ONAK C.D.
BERGARA K.E. 4 - 2 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/17

UROLA K.E. 2 - 1 BERGARA K.E.
EIBAR S.A.D. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ARRASATE C.D. 1 - 6 ORDIZIA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 2 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/24

ANAITASUNA C.D. 5 - 0 UROLA K.E.
BERGARA K.E. 2 - 3 EIBAR S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 2 ARRASATE C.D.
ORDIZIA K.E. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/12/01

EIBAR S.A.D. 3 - 0 UROLA K.E.
ARRASATE C.D. 0 - 2 BERGARA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 3 LAGUN ONAK C.D.
ORDIZIA K.E. 3 - 2 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/12/15

ANAITASUNA C.D. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
UROLA K.E. 2 - 3 ARRASATE C.D.
BERGARA K.E. 2 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2020/01/05

ARRASATE C.D. 0 - 4 EIBAR S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 UROLA K.E.
ORDIZIA K.E. 3 - 0 BERGARA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2020/01/12

ARRASATE C.D. 1 - 4 ANAITASUNA C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
UROLA K.E. 3 - 2 ORDIZIA K.E.
BERGARA K.E. 1 - 4 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2020/01/19

REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 ARRASATE C.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 3 EIBAR S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 2 UROLA K.E.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 BERGARA K.E.
Igo
inprimatu