KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa XIV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALOĐA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
2 Atsedena
3 ILINTXA S.D. BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUĐA (H.Artificial)
4 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
5 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
6 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
7 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
8 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/15

ALOĐA MENDI K.E. 0 - 1 ILINTXA S.D.
ARRASATE C.D. B 0 - 5 ARRASATE C.D. A
ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 7 ANTZUOLA K.E.
BERGARA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

ILINTXA S.D. 4 - 0 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. A 2 - 0 ALOĐA MENDI K.E.
ANTZUOLA K.E. 10 - 0 ARRASATE C.D. B
Atsedena - ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

ILINTXA S.D. 7 - 0 ARRASATE C.D. A
ALOĐA MENDI K.E. 1 - 4 ANTZUOLA K.E.
ARRASATE C.D. B - Atsedena
BERGARA K.E. 5 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

ARRASATE C.D. A 0 - 4 BERGARA K.E.
ANTZUOLA K.E. 1 - 5 ILINTXA S.D.
Atsedena - ALOĐA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 4 - 0 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

ARRASATE C.D. A 1 - 3 ANTZUOLA K.E.
ILINTXA S.D. - Atsedena
ALOĐA MENDI K.E. 2 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
BERGARA K.E. 8 - 1 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

BERGARA K.E. 3 - 5 ANTZUOLA K.E.
Atsedena - ARRASATE C.D. A
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 6 ILINTXA S.D.
ARRASATE C.D. B 2 - 2 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

ANTZUOLA K.E. - Atsedena
ARRASATE C.D. A 4 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ILINTXA S.D. 8 - 0 ARRASATE C.D. B
ALOĐA MENDI K.E. 0 - 4 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

ILINTXA S.D. 3 - 0 ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. A 5 - 1 ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. 6 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
Atsedena - BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

BERGARA K.E. 0 - 4 ILINTXA S.D.
ALOĐA MENDI K.E. 0 - 2 ARRASATE C.D. A
ARRASATE C.D. B 2 - 7 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

ARRASATE C.D. A 0 - 2 ILINTXA S.D.
ANTZUOLA K.E. 6 - 3 ALOĐA MENDI K.E.
Atsedena - ARRASATE C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 2 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

BERGARA K.E. 2 - 5 ARRASATE C.D. A
ILINTXA S.D. 3 - 1 ANTZUOLA K.E.
ALOĐA MENDI K.E. - Atsedena
ARRASATE C.D. B 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

ANTZUOLA K.E. 3 - 0 ARRASATE C.D. A
Atsedena - ILINTXA S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 3 ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. B 0 - 7 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

ANTZUOLA K.E. 4 - 1 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. A - Atsedena
ILINTXA S.D. 6 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ALOĐA MENDI K.E. 6 - 0 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

Atsedena - ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 5 ARRASATE C.D. A
ARRASATE C.D. B 0 - 8 ILINTXA S.D.
BERGARA K.E. 9 - 1 ALOĐA MENDI K.E.
Igo
inprimatu