INFANTILA INFANTILEN OHOREZKO KOPA  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DANENA K.E. AMARILLA AZUL AZUL ZIZURKIL ELBARRENA (H.Artificial)
2 ANAITASUNA C.D. GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
3 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN IGARTZA (H.Artificial)
4 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
5 ELGOIBAR C.D. ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
6 LAZKAO K.E. VERDE BLANCO ROJAS LAZKAO ARIZTI HANDI (H.Artificial)
7 EUSKALDUNA S.D. AZUL - ROJA 2ª Equi. AZUL - ROJO 2ª Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
8 ARETXABALETA K.E. UDA AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/27

DANENA K.E. 0 - 3 BEASAIN S.D.
LAZKAO K.E. 1 - 4 ELGOIBAR C.D.
LAGUN ONAK C.D. 6 - 3 EUSKALDUNA S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 2 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/02/03

BEASAIN S.D. 4 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
ELGOIBAR C.D. 2 - 1 DANENA K.E.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 LAZKAO K.E.
ANAITASUNA C.D. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/02/10

BEASAIN S.D. 4 - 0 ELGOIBAR C.D.
DANENA K.E. 2 - 3 EUSKALDUNA S.D.
LAZKAO K.E. 2 - 3 ANAITASUNA C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/17

ELGOIBAR C.D. 3 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
EUSKALDUNA S.D. 0 - 5 BEASAIN S.D.
ANAITASUNA C.D. 3 - 3 DANENA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/24

ELGOIBAR C.D. 1 - 4 EUSKALDUNA S.D.
BEASAIN S.D. 5 - 1 ANAITASUNA C.D.
DANENA K.E. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 4 - 1 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/10

ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 EUSKALDUNA S.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 4 ELGOIBAR C.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 BEASAIN S.D.
LAZKAO K.E. 5 - 1 DANENA K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

EUSKALDUNA S.D. 4 - 1 ANAITASUNA C.D.
ELGOIBAR C.D. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BEASAIN S.D. 4 - 1 LAZKAO K.E.
DANENA K.E. 3 - 4 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/24

BEASAIN S.D. 6 - 0 DANENA K.E.
ELGOIBAR C.D. 4 - 2 LAZKAO K.E.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/31

ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 1 BEASAIN S.D.
DANENA K.E. 4 - 2 ELGOIBAR C.D.
LAZKAO K.E. 3 - 4 EUSKALDUNA S.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 2 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/04/07

ELGOIBAR C.D. 1 - 1 BEASAIN S.D.
EUSKALDUNA S.D. 3 - 0 DANENA K.E.
ANAITASUNA C.D. 3 - 2 LAZKAO K.E.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 11

2019/04/14

ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 ELGOIBAR C.D.
BEASAIN S.D. 4 - 0 EUSKALDUNA S.D.
DANENA K.E. 1 - 3 ANAITASUNA C.D.
LAZKAO K.E. 2 - 3 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/05/05

EUSKALDUNA S.D. 5 - 1 ELGOIBAR C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 3 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 2 DANENA K.E.
LAZKAO K.E. 0 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 13

2019/05/12

EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
ELGOIBAR C.D. 0 - 1 ANAITASUNA C.D.
BEASAIN S.D. 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
DANENA K.E. 2 - 7 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/19

ANAITASUNA C.D. 2 - 1 EUSKALDUNA S.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 ELGOIBAR C.D.
LAZKAO K.E. 2 - 5 BEASAIN S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 0 DANENA K.E.
Igo
inprimatu