INFANTILA INFANTILEN OHOREZKO TXAPELDUNEN FASEA  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
2 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
3 OSTADAR S.K.T. BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
4 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA-anexo (H.A.)
5 REAL UNION CLUB SAD BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL (H.Artificial)
6 MARTUTENE K.E. AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
7 LENGOKOAK K.E. BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 ARRASATE C.D. Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/27

EIBAR S.A.D. 2 - 2 OSTADAR S.K.T.
MARTUTENE K.E. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
ORDIZIA K.E. 0 - 1 LENGOKOAK K.E.
ARRASATE C.D. 0 - 5 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/02/03

OSTADAR S.K.T. 1 - 0 ARRASATE C.D.
REAL UNION CLUB SAD 3 - 1 EIBAR S.A.D.
LENGOKOAK K.E. 1 - 2 MARTUTENE K.E.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/02/10

OSTADAR S.K.T. 3 - 2 REAL UNION CLUB SAD
EIBAR S.A.D. 2 - 0 LENGOKOAK K.E.
MARTUTENE K.E. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
ARRASATE C.D. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/17

REAL UNION CLUB SAD 4 - 0 ARRASATE C.D.
LENGOKOAK K.E. 0 - 2 OSTADAR S.K.T.
ANTIGUOKO K.E. 5 - 0 EIBAR S.A.D.
ORDIZIA K.E. 3 - 2 MARTUTENE K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/24

REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 LENGOKOAK K.E.
OSTADAR S.K.T. 1 - 9 ANTIGUOKO K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 2 ORDIZIA K.E.
ARRASATE C.D. 0 - 0 MARTUTENE K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/10

ARRASATE C.D. 1 - 1 LENGOKOAK K.E.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ORDIZIA K.E. 0 - 1 OSTADAR S.K.T.
MARTUTENE K.E. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

LENGOKOAK K.E. 1 - 5 ANTIGUOKO K.E.
REAL UNION CLUB SAD 3 - 2 ORDIZIA K.E.
OSTADAR S.K.T. 0 - 3 MARTUTENE K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 1 ARRASATE C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/24

OSTADAR S.K.T. 3 - 1 EIBAR S.A.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 3 MARTUTENE K.E.
LENGOKOAK K.E. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 ARRASATE C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/31

ARRASATE C.D. 0 - 1 OSTADAR S.K.T.
EIBAR S.A.D. 1 - 2 REAL UNION CLUB SAD
MARTUTENE K.E. 1 - 2 LENGOKOAK K.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 4 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/04/07

REAL UNION CLUB SAD 2 - 0 OSTADAR S.K.T.
LENGOKOAK K.E. 1 - 3 EIBAR S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 MARTUTENE K.E.
ORDIZIA K.E. 5 - 0 ARRASATE C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/04/14

ARRASATE C.D. 0 - 2 REAL UNION CLUB SAD
OSTADAR S.K.T. 3 - 3 LENGOKOAK K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 4 ANTIGUOKO K.E.
MARTUTENE K.E. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/05/05

LENGOKOAK K.E. 1 - 2 REAL UNION CLUB SAD
ANTIGUOKO K.E. 2 - 0 OSTADAR S.K.T.
ORDIZIA K.E. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
MARTUTENE K.E. 3 - 0 ARRASATE C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/05/12

LENGOKOAK K.E. 2 - 1 ARRASATE C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 7 ANTIGUOKO K.E.
OSTADAR S.K.T. 0 - 3 ORDIZIA K.E.
EIBAR S.A.D. 0 - 1 MARTUTENE K.E.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/19

ANTIGUOKO K.E. 6 - 0 LENGOKOAK K.E.
ORDIZIA K.E. 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
MARTUTENE K.E. 4 - 1 OSTADAR S.K.T.
ARRASATE C.D. 2 - 1 EIBAR S.A.D.
Igo
inprimatu