BENJAMIN DONOSTIAKO BENJAMINAK 2 HIRUHILABETEA  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DEUTSCHE SCHULE ''A'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
2 SAN PATRICIO ''D'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
3 DEUTSCHE SCHULE ''B'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
4 LA SALLE ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
5 AMARA BERRI ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
6 MARY WARD ''A'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
7 AMARA BERRI ''E'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
8 IKASBIDE GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
9 ARANTZAZUKO AMA ''B'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
10 ARANTZAZUKO AMA ''A'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
11 KATALIN ERAUSO GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
12 AMARA BERRI ''D'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
13 MARY WARD ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
14 AMARA BERRI ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
15 JESUITINAS ZURIA URDIA ZURIA DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
16 SAN PATRICIO . ''B'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/19

DEUTSCHE SCHULE A 2 - 1 DEUTSCHE SCHULE B
AMARA BERRI A 2 - 1 AMARA BERRI B
AMARA BERRI D 3 - 0 AMARA BERRI E
ARANTZAZUKO AMA A 3 - 3 ARANTZAZUKO AMA B
IKASBIDE 3 - 0 KATALIN ERAUSO
MARY WARD A 2 - 1 MARY WARD B
LA SALLE B 2 - 1 JESUITINAS
SAN PATRICIO . B 2 - 2 SAN PATRICIO D
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/26

DEUTSCHE SCHULE B 2 - 1 SAN PATRICIO . B
AMARA BERRI B 3 - 2 DEUTSCHE SCHULE A
AMARA BERRI E 0 - 3 AMARA BERRI A
ARANTZAZUKO AMA B 2 - 3 AMARA BERRI D
KATALIN ERAUSO 2 - 3 ARANTZAZUKO AMA A
MARY WARD B 2 - 1 IKASBIDE
JESUITINAS 2 - 3 MARY WARD A
SAN PATRICIO D 1 - 2 LA SALLE B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/02/02

DEUTSCHE SCHULE B 2 - 1 AMARA BERRI B
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 0 AMARA BERRI E
AMARA BERRI A 3 - 0 ARANTZAZUKO AMA B
AMARA BERRI D 3 - 0 KATALIN ERAUSO
ARANTZAZUKO AMA A 1 - 3 MARY WARD B
IKASBIDE 3 - 0 JESUITINAS
MARY WARD A 3 - 0 SAN PATRICIO D
SAN PATRICIO . B 1 - 2 LA SALLE B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/09

AMARA BERRI B 0 - 3 SAN PATRICIO . B
AMARA BERRI E 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
ARANTZAZUKO AMA B 2 - 2 DEUTSCHE SCHULE A
KATALIN ERAUSO 2 - 2 AMARA BERRI A
MARY WARD B 2 - 2 AMARA BERRI D
JESUITINAS 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA A
SAN PATRICIO D 0 - 3 IKASBIDE
LA SALLE B 0 - 3 MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/23

AMARA BERRI B 3 - 2 AMARA BERRI E
DEUTSCHE SCHULE B 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA B
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 0 KATALIN ERAUSO
AMARA BERRI A 3 - 0 MARY WARD B
AMARA BERRI D 3 - 0 JESUITINAS
ARANTZAZUKO AMA A 2 - 2 SAN PATRICIO D
IKASBIDE 3 - 2 LA SALLE B
SAN PATRICIO . B 0 - 3 MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/09

AMARA BERRI E 2 - 1 SAN PATRICIO . B
ARANTZAZUKO AMA B 2 - 1 AMARA BERRI B
KATALIN ERAUSO 1 - 0 DEUTSCHE SCHULE B
MARY WARD B 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
JESUITINAS 1 - 2 AMARA BERRI A
SAN PATRICIO D 1 - 2 AMARA BERRI D
LA SALLE B 2 - 1 ARANTZAZUKO AMA A
MARY WARD A 2 - 1 IKASBIDE
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/23

AMARA BERRI E 2 - 1 ARANTZAZUKO AMA B
AMARA BERRI B 1 - 3 KATALIN ERAUSO
DEUTSCHE SCHULE B 2 - 2 MARY WARD B
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 1 JESUITINAS
AMARA BERRI A 2 - 2 SAN PATRICIO D
AMARA BERRI D 3 - 2 LA SALLE B
ARANTZAZUKO AMA A 1 - 2 MARY WARD A
SAN PATRICIO . B 0 - 3 IKASBIDE
Igo
inprimatu