BENJAMIN DONOSTIAKO BENJAMINAK 2 HIRUHILABETEA  Multzoa V

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AITOR IKASTOLA ''A'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
2 ORIXE ''E'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 AITOR IKASTOLA ''B'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
4 ORIXE ''A'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
5 HERRERA BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
6 ZUHAIZTI GORRIA ''A'' MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
7 SALESIANOS DONOSTIA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
8 KARMELO IKASTETXEA ''A'' BERDE TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
9 CLARET IKASTOLA URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
10 MARIA REINA BELTZA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
11 KARMELO IKASTETXEA ''B'' BERDE TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
12 ANUNCIATA AMARILLA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
13 ZUHAIZTI URDINA ''B'' MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
14 AITOR IKASTOLA ''D'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
15 ORIXE ''B'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
16 ORIXE ''D'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/19

AITOR IKASTOLA A 2 - 1 AITOR IKASTOLA B
AITOR IKASTOLA D 1 - 2 HERRERA
ANUNCIATA 1 - 2 SALESIANOS DONOSTIA
MARIA REINA 2 - 1 CLARET IKASTOLA
KARMELO IKASTETXEA A 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA B
ZUHAIZTI GORRIA A 1 - 2 ZUHAIZTI URDINA B
ORIXE A 2 - 2 ORIXE B
ORIXE D 2 - 2 ORIXE E
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/26

AITOR IKASTOLA B 2 - 1 ORIXE D
HERRERA 1 - 2 AITOR IKASTOLA A
SALESIANOS DONOSTIA 1 - 2 AITOR IKASTOLA D
CLARET IKASTOLA 1 - 3 ANUNCIATA
KARMELO IKASTETXEA B 0 - 3 MARIA REINA
ZUHAIZTI URDINA B 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA A
ORIXE B 0 - 3 ZUHAIZTI GORRIA A
ORIXE E 1 - 3 ORIXE A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/02/02

AITOR IKASTOLA B - HERRERA
AITOR IKASTOLA A - SALESIANOS DONOSTIA
AITOR IKASTOLA D - CLARET IKASTOLA
ANUNCIATA - KARMELO IKASTETXEA B
MARIA REINA - ZUHAIZTI URDINA B
KARMELO IKASTETXEA A - ORIXE B
ZUHAIZTI GORRIA A - ORIXE E
ORIXE D - ORIXE A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/09

HERRERA 2 - 1 ORIXE D
SALESIANOS DONOSTIA 3 - 1 AITOR IKASTOLA B
CLARET IKASTOLA 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
KARMELO IKASTETXEA B 0 - 3 AITOR IKASTOLA D
ZUHAIZTI URDINA B 3 - 0 ANUNCIATA
ORIXE B 3 - 0 MARIA REINA
ORIXE E 2 - 2 KARMELO IKASTETXEA A
ORIXE A 2 - 2 ZUHAIZTI GORRIA A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/23

HERRERA 2 - 2 SALESIANOS DONOSTIA
AITOR IKASTOLA B 3 - 0 CLARET IKASTOLA
AITOR IKASTOLA A 3 - 1 KARMELO IKASTETXEA B
AITOR IKASTOLA D 0 - 3 ZUHAIZTI URDINA B
ANUNCIATA 0 - 3 ORIXE B
MARIA REINA 1 - 3 ORIXE E
KARMELO IKASTETXEA A 2 - 2 ORIXE A
ORIXE D 2 - 2 ZUHAIZTI GORRIA A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/09

SALESIANOS DONOSTIA 2 - 1 ORIXE D
CLARET IKASTOLA 0 - 3 HERRERA
KARMELO IKASTETXEA B 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ZUHAIZTI URDINA B 3 - 0 AITOR IKASTOLA A
ORIXE B 2 - 1 AITOR IKASTOLA D
ORIXE E 2 - 1 ANUNCIATA
ORIXE A 2 - 1 MARIA REINA
ZUHAIZTI GORRIA A 1 - 2 KARMELO IKASTETXEA A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/23

SALESIANOS DONOSTIA 2 - 1 CLARET IKASTOLA
HERRERA 3 - 1 KARMELO IKASTETXEA B
AITOR IKASTOLA B 0 - 3 ZUHAIZTI URDINA B
AITOR IKASTOLA A 1 - 3 ORIXE B
AITOR IKASTOLA D 3 - 1 ORIXE E
ANUNCIATA 0 - 3 ORIXE A
MARIA REINA 1 - 3 ZUHAIZTI GORRIA A
ORIXE D 1 - 2 KARMELO IKASTETXEA A
Igo
inprimatu