BENJAMIN DONOSTIAKO BENJAMINAK 2 HIRUHILABETEA  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALTZA VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 OLETA BERDEA BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
3 OLETA GORRIA ''-'' BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
4 HERRERA ''A'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
5 HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 HERRI AMETSA IKASTOLA. ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 LA ASUNCION ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 SAN IGNACIO ''A'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
9 SAN IGNACIO ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 SAN IGNACIO ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
11 SAN IGNACIO ''D'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
12 SAN LUIS LA SALLE HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
13 ZURRIOLA ''C'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
14 ZURRIOLA ''D'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
15 ZURRIOLA ''E'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
16 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/19

ALTZA 3 - 0 OLETA GORRIA -
ZURRIOLA D 2 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA A
SAN LUIS LA SALLE 2 - 2 LA ASUNCION A
SAN IGNACIO C 2 - 2 SAN IGNACIO B
SAN IGNACIO A 1 - 3 SAN IGNACIO D
HERRI AMETSA IKASTOLA. B 1 - 2 ZURRIOLA C
HERRERA A 0 - 3 ZURRIOLA E
Atsedena - OLETA BERDEA
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/26

OLETA GORRIA - - Atsedena
HERRI AMETSA IKASTOLA A 3 - 1 ALTZA
LA ASUNCION A 2 - 2 ZURRIOLA D
SAN IGNACIO B 3 - 2 SAN LUIS LA SALLE
SAN IGNACIO D 2 - 2 SAN IGNACIO C
ZURRIOLA C 3 - 2 SAN IGNACIO A
ZURRIOLA E 3 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA. B
OLETA BERDEA 0 - 3 HERRERA A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/02/02

OLETA GORRIA - 1 - 3 HERRI AMETSA IKASTOLA A
ALTZA 2 - 2 LA ASUNCION A
ZURRIOLA D 0 - 3 SAN IGNACIO B
SAN LUIS LA SALLE 0 - 3 SAN IGNACIO D
SAN IGNACIO C 0 - 3 ZURRIOLA C
SAN IGNACIO A 2 - 2 ZURRIOLA E
HERRI AMETSA IKASTOLA. B 2 - 3 OLETA BERDEA
Atsedena - HERRERA A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/09

HERRI AMETSA IKASTOLA A - Atsedena
LA ASUNCION A 3 - 0 OLETA GORRIA -
SAN IGNACIO B 3 - 2 ALTZA
SAN IGNACIO D 3 - 0 ZURRIOLA D
ZURRIOLA C 2 - 1 SAN LUIS LA SALLE
ZURRIOLA E 3 - 0 SAN IGNACIO C
OLETA BERDEA 0 - 3 SAN IGNACIO A
HERRERA A 1 - 3 HERRI AMETSA IKASTOLA. B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/23

HERRI AMETSA IKASTOLA A 0 - 3 LA ASUNCION A
OLETA GORRIA - 1 - 2 SAN IGNACIO B
ALTZA 1 - 2 SAN IGNACIO D
ZURRIOLA D 0 - 3 ZURRIOLA C
SAN LUIS LA SALLE 1 - 3 ZURRIOLA E
SAN IGNACIO C 3 - 0 OLETA BERDEA
SAN IGNACIO A 3 - 2 HERRERA A
Atsedena - HERRI AMETSA IKASTOLA. B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/09

LA ASUNCION A - Atsedena
SAN IGNACIO B 3 - 0 HERRI AMETSA IKASTOLA A
SAN IGNACIO D 3 - 0 OLETA GORRIA -
ZURRIOLA C 2 - 1 ALTZA
ZURRIOLA E 3 - 0 ZURRIOLA D
OLETA BERDEA 0 - 3 SAN LUIS LA SALLE
HERRERA A 0 - 3 SAN IGNACIO C
HERRI AMETSA IKASTOLA. B 1 - 2 SAN IGNACIO A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/23

LA ASUNCION A 0 - 3 SAN IGNACIO B
HERRI AMETSA IKASTOLA A 1 - 3 SAN IGNACIO D
OLETA GORRIA - 0 - 3 ZURRIOLA C
ALTZA 1 - 2 ZURRIOLA E
ZURRIOLA D 3 - 1 OLETA BERDEA
SAN LUIS LA SALLE 3 - 0 HERRERA A
SAN IGNACIO C 1 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA. B
Atsedena - SAN IGNACIO A
Igo
inprimatu