ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN NESKAK 6. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AXULAR LIZEOA IKASTOLA ''B'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
2 Atsedena
3 ARANTZAZUKO AMA IK. BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
4 IKASBIDE IK. GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
5 ALTZA H.I. - S.J.C. VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 MUNDAIZ IK. GORRIA Blanco Rojas DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 SANTA TERESA IK. GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA ''D'' NARANJA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/02/16

AXULAR LIZEOA IKASTOLA B 9 - 2 ARANTZAZUKO AMA IK.
MUNDAIZ IK. 1 - 4 ALTZA H.I. - S.J.C.
IKASBIDE IK. 1 - 7 SANTA TERESA IK.
STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 2

2019/02/23

ARANTZAZUKO AMA IK. 1 - 6 STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D
ALTZA H.I. - S.J.C. 3 - 2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA B
SANTA TERESA IK. 7 - 2 MUNDAIZ IK.
Atsedena - IKASBIDE IK.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/03/02

ARANTZAZUKO AMA IK. 0 - 6 ALTZA H.I. - S.J.C.
AXULAR LIZEOA IKASTOLA B 7 - 6 SANTA TERESA IK.
MUNDAIZ IK. - Atsedena
STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D 13 - 3 IKASBIDE IK.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/03/09

ALTZA H.I. - S.J.C. 5 - 1 STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D
SANTA TERESA IK. 6 - 2 ARANTZAZUKO AMA IK.
Atsedena - AXULAR LIZEOA IKASTOLA B
IKASBIDE IK. 6 - 6 MUNDAIZ IK.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/03/23

ALTZA H.I. - S.J.C. 10 - 2 SANTA TERESA IK.
ARANTZAZUKO AMA IK. - Atsedena
AXULAR LIZEOA IKASTOLA B 4 - 1 IKASBIDE IK.
STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D 6 - 3 MUNDAIZ IK.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/30

STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D 5 - 5 SANTA TERESA IK.
Atsedena - ALTZA H.I. - S.J.C.
IKASBIDE IK. 2 - 6 ARANTZAZUKO AMA IK.
MUNDAIZ IK. 4 - 3 AXULAR LIZEOA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/04/06

SANTA TERESA IK. - Atsedena
ALTZA H.I. - S.J.C. 4 - 2 IKASBIDE IK.
ARANTZAZUKO AMA IK. 2 - 5 MUNDAIZ IK.
AXULAR LIZEOA IKASTOLA B 2 - 4 STO. TOMAS LIZEOA IKASTOLA D
Igo
inprimatu