BENJAMIN DONOSTIAKO BENJAMINAK 1 HIRUHILABETEA  Multzoa V

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AIETE IKASTETXEA ''A'' URDIN ARGIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
2 ZUHAIZTI H. ''B'' MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 AITOR IKASTOLA ''B'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
4 ZUHAIZTI ''A'' MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
5 AMASSORRAIN ''A'' TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
6 SANTA TERESA GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
7 AITOR IKASTOLA ''A'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
8 SAN LUIS LA SALLE HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/10/20

AIETE IKASTETXEA A 1 - 2 AITOR IKASTOLA B
SANTA TERESA 3 - 0 AMASSORRAIN A
ZUHAIZTI A 2 - 2 AITOR IKASTOLA A
SAN LUIS LA SALLE - ZUHAIZTI H. B
Igo

Jardunaldia: 2

2018/10/27

AITOR IKASTOLA B 3 - 0 SAN LUIS LA SALLE
AMASSORRAIN A 1 - 3 AIETE IKASTETXEA A
AITOR IKASTOLA A 0 - 3 SANTA TERESA
ZUHAIZTI H. B 1 - 2 ZUHAIZTI A
Igo

Jardunaldia: 3

2018/11/10

AITOR IKASTOLA B 3 - 0 AMASSORRAIN A
AIETE IKASTETXEA A 1 - 2 AITOR IKASTOLA A
SANTA TERESA 2 - 1 ZUHAIZTI H. B
SAN LUIS LA SALLE 3 - 0 ZUHAIZTI A
Igo

Jardunaldia: 4

2018/11/17

AMASSORRAIN A 0 - 3 SAN LUIS LA SALLE
AITOR IKASTOLA A 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ZUHAIZTI H. B 1 - 2 AIETE IKASTETXEA A
ZUHAIZTI A 0 - 3 SANTA TERESA
Igo

Jardunaldia: 5

2018/11/24

AMASSORRAIN A 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
AITOR IKASTOLA B 3 - 0 ZUHAIZTI H. B
AIETE IKASTETXEA A 3 - 1 ZUHAIZTI A
SAN LUIS LA SALLE 3 - 0 SANTA TERESA
Igo

Jardunaldia: 6

2018/12/01

SAN LUIS LA SALLE 3 - 0 AITOR IKASTOLA A
ZUHAIZTI H. B 3 - 0 AMASSORRAIN A
ZUHAIZTI A 0 - 3 AITOR IKASTOLA B
SANTA TERESA 2 - 2 AIETE IKASTETXEA A
Igo

Jardunaldia: 7

2018/12/15

AITOR IKASTOLA A 2 - 2 ZUHAIZTI H. B
AMASSORRAIN A 1 - 2 ZUHAIZTI A
AITOR IKASTOLA B 1 - 2 SANTA TERESA
AIETE IKASTETXEA A 0 - 3 SAN LUIS LA SALLE
Igo
inprimatu