EMAKUMEA EMAKUMEZKOEN INFANTIL F-8 MAILA  Multzoa V

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BERGARA K.E. ''A'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
2 Atsedena
3 BERGARA K.E. ''B'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
4 ALOĐA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
5 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
6 AMAIKAK BAT K.E. HORIA BELTZA BELTZA HORIA BELTZA DEBA ERROTAZAR (H.Artificial)
7 LEINTZ ARIZMENDI K.E. MOREA BELTZA BELTZA ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
8 MUTRIKU F.T. TXURI-URDINA TXURIA TXURI-URDINA MUTRIKU SAN MIGUEL (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/10/21

BERGARA K.E. A 7 - 2 BERGARA K.E. B
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
ALOĐA MENDI K.E. 4 - 3 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
MUTRIKU F.T. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 2

2018/10/28

BERGARA K.E. B 2 - 4 MUTRIKU F.T.
EIBAR S.A.D. 9 - 1 BERGARA K.E. A
LEINTZ ARIZMENDI K.E. 4 - 3 AMAIKAK BAT K.E.
Atsedena - ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/11/04

BERGARA K.E. B 0 - 10 EIBAR S.A.D.
BERGARA K.E. A 1 - 5 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
AMAIKAK BAT K.E. - Atsedena
MUTRIKU F.T. 2 - 3 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/11/11

EIBAR S.A.D. 4 - 2 MUTRIKU F.T.
LEINTZ ARIZMENDI K.E. 18 - 2 BERGARA K.E. B
Atsedena - BERGARA K.E. A
ALOĐA MENDI K.E. 3 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/11/18

EIBAR S.A.D. 2 - 5 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
BERGARA K.E. B - Atsedena
BERGARA K.E. A 0 - 2 ALOĐA MENDI K.E.
MUTRIKU F.T. 1 - 3 AMAIKAK BAT K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/11/25

MUTRIKU F.T. 1 - 2 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
Atsedena - EIBAR S.A.D.
ALOĐA MENDI K.E. 13 - 1 BERGARA K.E. B
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 0 BERGARA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 7

2018/12/02

LEINTZ ARIZMENDI K.E. - Atsedena
EIBAR S.A.D. 2 - 5 ALOĐA MENDI K.E.
BERGARA K.E. B 0 - 5 AMAIKAK BAT K.E.
BERGARA K.E. A 1 - 2 MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/12/16

BERGARA K.E. B 0 - 11 BERGARA K.E. A
EIBAR S.A.D. 2 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
LEINTZ ARIZMENDI K.E. 3 - 1 ALOĐA MENDI K.E.
Atsedena - MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/01/13

MUTRIKU F.T. 10 - 1 BERGARA K.E. B
BERGARA K.E. A 1 - 5 EIBAR S.A.D.
AMAIKAK BAT K.E. 0 - 2 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
ALOĐA MENDI K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 10

2019/01/20

EIBAR S.A.D. 12 - 1 BERGARA K.E. B
LEINTZ ARIZMENDI K.E. 6 - 1 BERGARA K.E. A
Atsedena - AMAIKAK BAT K.E.
ALOĐA MENDI K.E. 4 - 1 MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/01/27

MUTRIKU F.T. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
BERGARA K.E. B 1 - 9 LEINTZ ARIZMENDI K.E.
BERGARA K.E. A - Atsedena
AMAIKAK BAT K.E. 0 - 0 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/02/03

LEINTZ ARIZMENDI K.E. 4 - 3 EIBAR S.A.D.
Atsedena - BERGARA K.E. B
ALOĐA MENDI K.E. 4 - 0 BERGARA K.E. A
AMAIKAK BAT K.E. 2 - 1 MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/02/10

LEINTZ ARIZMENDI K.E. 2 - 2 MUTRIKU F.T.
EIBAR S.A.D. - Atsedena
BERGARA K.E. B 2 - 9 ALOĐA MENDI K.E.
BERGARA K.E. A 1 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/02/17

Atsedena - LEINTZ ARIZMENDI K.E.
ALOĐA MENDI K.E. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
AMAIKAK BAT K.E. 9 - 0 BERGARA K.E. B
MUTRIKU F.T. 0 - 0 BERGARA K.E. A
Igo
inprimatu