BENJAMIN BENJAMIN ESKOLAK  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) ''B'' Naranja Azul Naranja IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
2 DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) ''B'' AZUL NEGRO NEGRO IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
3 BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) ''B'' BLAUGRANA AZUL MARINO AZUL MARINO IRUN ARTIA (H.Artificial)
4 ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) ''B'' Naranja y azul Azul marino Blancas RENTERIA BERAUN (H.Artificial)
5 PASAIA K.E. 2 DE (2010) ''B'' ROJBLAN NEGRO NEGRO RENTERIA JESUS Mª ZAMORA (H.A.)
6 HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) ''C'' VERDE NEGRO VERDES Y BLANCAS HONDARRIBIA ONDARTZA-Anexo (H.A.)
7 LANDETXA K.T. 1 DE (2010) ''B'' Amarillo Verde Verdes IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
8 MARIÑO C.D. 2 DE (2010) ''B'' AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
9 TOURING KE 3 DE (2010) ''B'' ROJA AZUL ROJAS Y AZULES A RAY RENTERIA FANDERIA (H.Artificial)
10 ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) ''B'' VERDE BLANCA BLANCO BLANCO LEZO PLAZETA (H.Artificial)
11 ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) ''D'' AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
12 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B - BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B
ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B - PASAIA K.E. 2 DE (2010) B
MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B - LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B
HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C - TOURING KE 3 DE (2010) B
ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D
Atsedena - DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B - Atsedena
PASAIA K.E. 2 DE (2010) B - SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B
LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B - ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B
TOURING KE 3 DE (2010) B - MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D - HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C
DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B - ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B - PASAIA K.E. 2 DE (2010) B
SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B - LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B
ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B - TOURING KE 3 DE (2010) B
MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D
HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C - DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B
Atsedena - ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

PASAIA K.E. 2 DE (2010) B - Atsedena
LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B - BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B
TOURING KE 3 DE (2010) B - SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D - ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B
DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B - MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B
ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B - HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

PASAIA K.E. 2 DE (2010) B - LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B
BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B - TOURING KE 3 DE (2010) B
SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D
ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B - DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B
MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B - ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B
Atsedena - HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B - Atsedena
TOURING KE 3 DE (2010) B - PASAIA K.E. 2 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D - BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B
DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B - SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B
ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B - ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B
HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C - MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B - TOURING KE 3 DE (2010) B
PASAIA K.E. 2 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D
BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B - DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B
SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B - ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B
ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B - HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C
Atsedena - MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

TOURING KE 3 DE (2010) B - Atsedena
ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D - LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B
DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B - PASAIA K.E. 2 DE (2010) B
ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B - BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B
HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C - SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B
MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B - ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

TOURING KE 3 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 1 DE (2010) D
LANDETXA K.T. 1 DE (2010) B - DUNBOA EGUZKI C.D. 1 DE (2010) B
PASAIA K.E. 2 DE (2010) B - ORERETA KAFEA, F.C. 1 DE (2010) B
BEHOBIA C.D. 1 DE (2010) B - HONDARRIBIA F.E 2 DE (2010) C
SAN MARCIAL C.D. 2 DE (2010) B - MARIÑO C.D. 2 DE (2010) B
Atsedena - ALLERRU K.J.K.E 1 DE (2010) B
Igo
inprimatu