ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 TOURING KE (3 equipos) ROJA AZUL ROJAS Y AZULES A RAY RENTERIA FANDERIA (H.Artificial)
2 KOSTKAS KE (3 equipos) AZUL AZUL AZUL DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 TOLOSA C.F. (2 equipos) ''B'' AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
4 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) ''A'' MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
5 HERNANI C.D. (2 equipos) VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE F-8 (H.Artificial)
6 BETI ONA C.D. ( 3 equipos) ROJA AZUL AZUL azules RENTERIA BERAUN (H.Artificial)
7 TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) BLANQUIAZUL AZUL AZULES PASAIA TRINTXER (H.Artificial)
8 VASCONIA C.D. (3 equipos) ''A'' GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO 1 (h.artif.)
9 MARTUTENE K.E. (3 equipos) AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
10 S.A.N.S.E. (3 equipos) AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
11 ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) ''B'' AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
12 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

TOURING KE (3 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) B
S.A.N.S.E. (3 equipos) - HERNANI C.D. (2 equipos)
VASCONIA C.D. (3 equipos) A - TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos)
BETI ONA C.D. ( 3 equipos) - MARTUTENE K.E. (3 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B
Atsedena - KOSTKAS KE (3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

TOLOSA C.F. (2 equipos) B - Atsedena
HERNANI C.D. (2 equipos) - TOURING KE (3 equipos)
TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) - S.A.N.S.E. (3 equipos)
MARTUTENE K.E. (3 equipos) - VASCONIA C.D. (3 equipos) A
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B - BETI ONA C.D. ( 3 equipos)
KOSTKAS KE (3 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

TOLOSA C.F. (2 equipos) B - HERNANI C.D. (2 equipos)
TOURING KE (3 equipos) - TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos)
S.A.N.S.E. (3 equipos) - MARTUTENE K.E. (3 equipos)
VASCONIA C.D. (3 equipos) A - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B
BETI ONA C.D. ( 3 equipos) - KOSTKAS KE (3 equipos)
Atsedena - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

HERNANI C.D. (2 equipos) - Atsedena
TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) B
MARTUTENE K.E. (3 equipos) - TOURING KE (3 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B - S.A.N.S.E. (3 equipos)
KOSTKAS KE (3 equipos) - VASCONIA C.D. (3 equipos) A
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A - BETI ONA C.D. ( 3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

HERNANI C.D. (2 equipos) - TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos)
TOLOSA C.F. (2 equipos) B - MARTUTENE K.E. (3 equipos)
TOURING KE (3 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B
S.A.N.S.E. (3 equipos) - KOSTKAS KE (3 equipos)
VASCONIA C.D. (3 equipos) A - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A
Atsedena - BETI ONA C.D. ( 3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) - Atsedena
MARTUTENE K.E. (3 equipos) - HERNANI C.D. (2 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B - TOLOSA C.F. (2 equipos) B
KOSTKAS KE (3 equipos) - TOURING KE (3 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A - S.A.N.S.E. (3 equipos)
BETI ONA C.D. ( 3 equipos) - VASCONIA C.D. (3 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) - MARTUTENE K.E. (3 equipos)
HERNANI C.D. (2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B
TOLOSA C.F. (2 equipos) B - KOSTKAS KE (3 equipos)
TOURING KE (3 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A
S.A.N.S.E. (3 equipos) - BETI ONA C.D. ( 3 equipos)
Atsedena - VASCONIA C.D. (3 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

MARTUTENE K.E. (3 equipos) - Atsedena
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B - TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos)
KOSTKAS KE (3 equipos) - HERNANI C.D. (2 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A - TOLOSA C.F. (2 equipos) B
BETI ONA C.D. ( 3 equipos) - TOURING KE (3 equipos)
VASCONIA C.D. (3 equipos) A - S.A.N.S.E. (3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

MARTUTENE K.E. (3 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) B
TRINTXERPE C.D. ( 3 equipos) - KOSTKAS KE (3 equipos)
HERNANI C.D. (2 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE ( 2 equipos) A
TOLOSA C.F. (2 equipos) B - BETI ONA C.D. ( 3 equipos)
TOURING KE (3 equipos) - VASCONIA C.D. (3 equipos) A
Atsedena - S.A.N.S.E. (3 equipos)
Igo
inprimatu