ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 HONDARRIBIA F.E (2 equipos) ''A'' VERDE NEGRO VERDES Y BLANCAS HONDARRIBIA ONDARTZA-Anexo (H.A.)
2 MARIÑO C.D. (2 equipos) AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
3 HONDARRIBIA F.E (2 equipos) ''B'' VERDE NEGRO VERDES Y BLANCAS HONDARRIBIA ONDARTZA-Anexo (H.A.)
4 OSTADAR S.K.T. (2 equipos) BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
5 SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) Naranja Azul Naranja IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
6 LENGOKOAK K.E. (2 equipos) BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 AÑORGA K.K.E (2 equipos) ''B'' TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
8 ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos) VERDE BLANCA BLANCO BLANCO LEZO PLAZETA (H.Artificial)
9 AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) ''A'' TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
10 REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL (H.Artificial)
11 ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) ''A'' AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
12 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - SAN MARCIAL C.D. (2 equipos)
ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos) - AÑORGA K.K.E (2 equipos) B
LENGOKOAK K.E. (2 equipos) - AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A
Atsedena - MARIÑO C.D. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B - Atsedena
SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A
AÑORGA K.K.E (2 equipos) B - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A - ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A - LENGOKOAK K.E. (2 equipos)
MARIÑO C.D. (2 equipos) - OSTADAR S.K.T. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B - SAN MARCIAL C.D. (2 equipos)
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A - AÑORGA K.K.E (2 equipos) B
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A
ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A
LENGOKOAK K.E. (2 equipos) - MARIÑO C.D. (2 equipos)
Atsedena - OSTADAR S.K.T. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) - Atsedena
AÑORGA K.K.E (2 equipos) B - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B
AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
MARIÑO C.D. (2 equipos) - ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos)
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) - LENGOKOAK K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) - AÑORGA K.K.E (2 equipos) B
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B - AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - MARIÑO C.D. (2 equipos)
ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos) - OSTADAR S.K.T. (2 equipos)
Atsedena - LENGOKOAK K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

AÑORGA K.K.E (2 equipos) B - Atsedena
AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A - SAN MARCIAL C.D. (2 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B
MARIÑO C.D. (2 equipos) - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
LENGOKOAK K.E. (2 equipos) - ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

AÑORGA K.K.E (2 equipos) B - AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A
SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B - MARIÑO C.D. (2 equipos)
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A - OSTADAR S.K.T. (2 equipos)
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - LENGOKOAK K.E. (2 equipos)
Atsedena - ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A - Atsedena
ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A - AÑORGA K.K.E (2 equipos) B
MARIÑO C.D. (2 equipos) - SAN MARCIAL C.D. (2 equipos)
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B
LENGOKOAK K.E. (2 equipos) - HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A
ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

AÑORGA K.K.E ( 2 equipos) A - ANTIGUOKO K.E. (2 EQUIPOS) A
AÑORGA K.K.E (2 equipos) B - MARIÑO C.D. (2 equipos)
SAN MARCIAL C.D. (2 equipos) - OSTADAR S.K.T. (2 equipos)
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) B - LENGOKOAK K.E. (2 equipos)
HONDARRIBIA F.E (2 equipos) A - ALLERRU K.J.K.E ( 2 equipos)
Atsedena - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
Igo
inprimatu