ALEBINA 2. URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
2 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
4 BERGARA K.E. ''B'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
5 ELGOIBAR C.D. ''A'' ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
6 ELGOIBAR C.D. ''B'' ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
7 BERGARA K.E. ''A'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
8 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
9 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
10 ILINTXA S.D. BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUŅA (H.Artificial)
11 ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
12 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
13 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
14 ALOŅA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OŅATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

SORALUZE C.F. - EIBAR S.A.D.
ANTZUOLA K.E. - ELGOIBAR C.D. A
ILINTXA S.D. - BERGARA K.E. A
EIBARTARRAK F.T. - ARRASATE C.D. A
ELGOIBAR C.D. B - ARETXABALETA K.E. UDA A
BERGARA K.E. B - ARETXABALETA K.E. UDA B
ALOŅA MENDI K.E. - ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

EIBAR S.A.D. - ALOŅA MENDI K.E.
ELGOIBAR C.D. A - SORALUZE C.F.
BERGARA K.E. A - ANTZUOLA K.E.
ARRASATE C.D. A - ILINTXA S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA A - EIBARTARRAK F.T.
ARETXABALETA K.E. UDA B - ELGOIBAR C.D. B
ARRASATE C.D. B - BERGARA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/20

EIBAR S.A.D. - ELGOIBAR C.D. A
SORALUZE C.F. - BERGARA K.E. A
ANTZUOLA K.E. - ARRASATE C.D. A
ILINTXA S.D. - ARETXABALETA K.E. UDA A
EIBARTARRAK F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA B
ELGOIBAR C.D. B - ARRASATE C.D. B
ALOŅA MENDI K.E. - BERGARA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

ELGOIBAR C.D. A - ALOŅA MENDI K.E.
BERGARA K.E. A - EIBAR S.A.D.
ARRASATE C.D. A - SORALUZE C.F.
ARETXABALETA K.E. UDA A - ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B - ILINTXA S.D.
ARRASATE C.D. B - EIBARTARRAK F.T.
BERGARA K.E. B - ELGOIBAR C.D. B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

ELGOIBAR C.D. A - BERGARA K.E. A
EIBAR S.A.D. - ARRASATE C.D. A
SORALUZE C.F. - ARETXABALETA K.E. UDA A
ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA B
ILINTXA S.D. - ARRASATE C.D. B
EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E. B
ALOŅA MENDI K.E. - ELGOIBAR C.D. B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

BERGARA K.E. A - ALOŅA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. A - ELGOIBAR C.D. A
ARETXABALETA K.E. UDA A - EIBAR S.A.D.
ARETXABALETA K.E. UDA B - SORALUZE C.F.
ARRASATE C.D. B - ANTZUOLA K.E.
BERGARA K.E. B - ILINTXA S.D.
ELGOIBAR C.D. B - EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

BERGARA K.E. A - ARRASATE C.D. A
ELGOIBAR C.D. A - ARETXABALETA K.E. UDA A
EIBAR S.A.D. - ARETXABALETA K.E. UDA B
SORALUZE C.F. - ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. - BERGARA K.E. B
ILINTXA S.D. - ELGOIBAR C.D. B
ALOŅA MENDI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

ARRASATE C.D. A - ALOŅA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA A - BERGARA K.E. A
ARETXABALETA K.E. UDA B - ELGOIBAR C.D. A
ARRASATE C.D. B - EIBAR S.A.D.
BERGARA K.E. B - SORALUZE C.F.
ELGOIBAR C.D. B - ANTZUOLA K.E.
EIBARTARRAK F.T. - ILINTXA S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

ARRASATE C.D. A - ARETXABALETA K.E. UDA A
BERGARA K.E. A - ARETXABALETA K.E. UDA B
ELGOIBAR C.D. A - ARRASATE C.D. B
EIBAR S.A.D. - BERGARA K.E. B
SORALUZE C.F. - ELGOIBAR C.D. B
ANTZUOLA K.E. - EIBARTARRAK F.T.
ALOŅA MENDI K.E. - ILINTXA S.D.
Igo
inprimatu