ALEBINA 2. URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 VASCONIA C.D. ''A'' GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO 2 (h.artif.)
2 S.A.N.S.E. ''A'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
3 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE F-8 (H.Artificial)
4 INTERNACIONAL C.D. BURDEOS NEGRO blancas DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
5 MARTUTENE K.E. ''B'' AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
6 CORASS Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MUNDAIZ F-8
7 AÑORGA K.K.E ''B'' TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
8 AÑORGA K.K.E ''C'' TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
9 LENGOKOAK K.E. ''A'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 TRINTXERPE C.D. BLANQUIAZUL AZUL AZULES PASAIA TRINTXER (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

VASCONIA C.D. A - HERNANI C.D.
AÑORGA K.K.E C - MARTUTENE K.E. B
CORASS - AÑORGA K.K.E B
INTERNACIONAL C.D. - LENGOKOAK K.E. A
TRINTXERPE C.D. - S.A.N.S.E. A
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

HERNANI C.D. - TRINTXERPE C.D.
MARTUTENE K.E. B - VASCONIA C.D. A
AÑORGA K.K.E B - AÑORGA K.K.E C
LENGOKOAK K.E. A - CORASS
S.A.N.S.E. A - INTERNACIONAL C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

HERNANI C.D. - MARTUTENE K.E. B
VASCONIA C.D. A - AÑORGA K.K.E B
AÑORGA K.K.E C - LENGOKOAK K.E. A
CORASS - S.A.N.S.E. A
TRINTXERPE C.D. - INTERNACIONAL C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

MARTUTENE K.E. B - TRINTXERPE C.D.
AÑORGA K.K.E B - HERNANI C.D.
LENGOKOAK K.E. A - VASCONIA C.D. A
S.A.N.S.E. A - AÑORGA K.K.E C
INTERNACIONAL C.D. - CORASS
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

MARTUTENE K.E. B - AÑORGA K.K.E B
HERNANI C.D. - LENGOKOAK K.E. A
VASCONIA C.D. A - S.A.N.S.E. A
AÑORGA K.K.E C - INTERNACIONAL C.D.
TRINTXERPE C.D. - CORASS
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

AÑORGA K.K.E B - TRINTXERPE C.D.
LENGOKOAK K.E. A - MARTUTENE K.E. B
S.A.N.S.E. A - HERNANI C.D.
INTERNACIONAL C.D. - VASCONIA C.D. A
CORASS - AÑORGA K.K.E C
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

AÑORGA K.K.E B - LENGOKOAK K.E. A
MARTUTENE K.E. B - S.A.N.S.E. A
HERNANI C.D. - INTERNACIONAL C.D.
VASCONIA C.D. A - CORASS
TRINTXERPE C.D. - AÑORGA K.K.E C
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

TRINTXERPE C.D. - LENGOKOAK K.E. A
S.A.N.S.E. A - AÑORGA K.K.E B
INTERNACIONAL C.D. - MARTUTENE K.E. B
CORASS - HERNANI C.D.
AÑORGA K.K.E C - VASCONIA C.D. A
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

LENGOKOAK K.E. A - S.A.N.S.E. A
AÑORGA K.K.E B - INTERNACIONAL C.D.
MARTUTENE K.E. B - CORASS
HERNANI C.D. - AÑORGA K.K.E C
VASCONIA C.D. A - TRINTXERPE C.D.
Igo
inprimatu