INFANTILA INFANTILEN OHOREZKO MAILA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AMAIKAK BAT K.E. HORIA BELTZA BELTZA HORIA BELTZA DEBA ERROTAZAR (H.Artificial)
2 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
3 ELGOIBAR C.D. ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
4 ANAITASUNA C.D. GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
5 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
6 ARETXABALETA K.E. UDA AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
7 ARRASATE C.D. Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
8 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/30

AMAIKAK BAT K.E. 0 - 3 ELGOIBAR C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 3 - 2 LAGUN ONAK C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 ARRASATE C.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 4 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/10/07

ELGOIBAR C.D. 1 - 4 EIBAR S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
ARRASATE C.D. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
BERGARA K.E. 4 - 0 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/10/14

ELGOIBAR C.D. 0 - 2 LAGUN ONAK C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 3 - 3 ARRASATE C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 2 BERGARA K.E.
EIBAR S.A.D. 6 - 0 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/10/21

LAGUN ONAK C.D. 3 - 4 EIBAR S.A.D.
ARRASATE C.D. 3 - 4 ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. 1 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
ANAITASUNA C.D. 0 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/28

LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 ARRASATE C.D.
ELGOIBAR C.D. 2 - 5 BERGARA K.E.
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 6

2018/11/04

EIBAR S.A.D. 3 - 2 ARRASATE C.D.
BERGARA K.E. 4 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 3 ELGOIBAR C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/11/11

ARRASATE C.D. 0 - 3 BERGARA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 ANAITASUNA C.D.
ELGOIBAR C.D. 1 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
AMAIKAK BAT K.E. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/18

ELGOIBAR C.D. 1 - 4 AMAIKAK BAT K.E.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA
ARRASATE C.D. 2 - 2 ANAITASUNA C.D.
BERGARA K.E. 1 - 4 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/25

EIBAR S.A.D. 2 - 2 ELGOIBAR C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 2 ARRASATE C.D.
ANAITASUNA C.D. 4 - 1 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/12/02

LAGUN ONAK C.D. 5 - 0 ELGOIBAR C.D.
ARRASATE C.D. 2 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
BERGARA K.E. 4 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
ANAITASUNA C.D. 0 - 4 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/12/09

EIBAR S.A.D. 5 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ELGOIBAR C.D. 2 - 4 ARRASATE C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 4 - 6 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 3 - 1 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/16

ARRASATE C.D. 0 - 2 LAGUN ONAK C.D.
BERGARA K.E. 2 - 3 ELGOIBAR C.D.
ANAITASUNA C.D. 4 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 2 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/23

ARRASATE C.D. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 5 - 1 BERGARA K.E.
ELGOIBAR C.D. 0 - 2 ANAITASUNA C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 5 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 14

2019/01/13

BERGARA K.E. 7 - 2 ARRASATE C.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 5 - 2 ELGOIBAR C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
Igo
inprimatu