JUBENILA JUBENILEN 1. MAILA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 INTERNACIONAL C.D. BURDEOS NEGRO BLANCAS DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
2 KOSTKAS KE AZUL AZUL AZUL DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 SPORTING DE HERRERA ''A'' AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)
4 AXULAR K.K.E AZUL MARINO AZUL MARINO BLANCAS DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
5 MARTUTENE K.E. ''A'' AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
6 S.A.N.S.E. ''B'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
8 LENGOKOAK K.E. ''B'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/16

INTERNACIONAL C.D. 14 - 3 SPORTING DE HERRERA A
S.A.N.S.E. B 0 - 1 MARTUTENE K.E. A
AXULAR K.K.E 1 - 3 AÑORGA K.K.E
LENGOKOAK K.E. B 1 - 3 KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/23

SPORTING DE HERRERA A 3 - 6 LENGOKOAK K.E. B
MARTUTENE K.E. A 2 - 3 INTERNACIONAL C.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 1 S.A.N.S.E. B
KOSTKAS KE 1 - 2 AXULAR K.K.E
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/30

SPORTING DE HERRERA A 0 - 5 MARTUTENE K.E. A
INTERNACIONAL C.D. 4 - 6 AÑORGA K.K.E
S.A.N.S.E. B 1 - 3 KOSTKAS KE
LENGOKOAK K.E. B 0 - 1 AXULAR K.K.E
Igo

Jardunaldia: 4

2018/10/07

MARTUTENE K.E. A 5 - 1 LENGOKOAK K.E. B
AÑORGA K.K.E 8 - 0 SPORTING DE HERRERA A
KOSTKAS KE 3 - 3 INTERNACIONAL C.D.
AXULAR K.K.E 1 - 2 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/14

MARTUTENE K.E. A 2 - 6 AÑORGA K.K.E
SPORTING DE HERRERA A 0 - 5 KOSTKAS KE
INTERNACIONAL C.D. 3 - 2 AXULAR K.K.E
LENGOKOAK K.E. B 0 - 2 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/21

LENGOKOAK K.E. B 1 - 3 AÑORGA K.K.E
KOSTKAS KE 2 - 4 MARTUTENE K.E. A
AXULAR K.K.E 5 - 0 SPORTING DE HERRERA A
S.A.N.S.E. B 1 - 3 INTERNACIONAL C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/28

AÑORGA K.K.E 3 - 2 KOSTKAS KE
MARTUTENE K.E. A 3 - 2 AXULAR K.K.E
SPORTING DE HERRERA A 0 - 1 S.A.N.S.E. B
INTERNACIONAL C.D. 1 - 4 LENGOKOAK K.E. B
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/04

SPORTING DE HERRERA A 0 - 6 INTERNACIONAL C.D.
MARTUTENE K.E. A 1 - 2 S.A.N.S.E. B
AÑORGA K.K.E 2 - 1 AXULAR K.K.E
KOSTKAS KE 2 - 1 LENGOKOAK K.E. B
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/11

LENGOKOAK K.E. B 4 - 2 SPORTING DE HERRERA A
INTERNACIONAL C.D. 1 - 1 MARTUTENE K.E. A
S.A.N.S.E. B 1 - 3 AÑORGA K.K.E
AXULAR K.K.E 1 - 2 KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/18

MARTUTENE K.E. A 7 - 0 SPORTING DE HERRERA A
AÑORGA K.K.E 2 - 2 INTERNACIONAL C.D.
KOSTKAS KE 1 - 0 S.A.N.S.E. B
AXULAR K.K.E 2 - 2 LENGOKOAK K.E. B
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/25

LENGOKOAK K.E. B 3 - 1 MARTUTENE K.E. A
SPORTING DE HERRERA A 0 - 3 AÑORGA K.K.E
INTERNACIONAL C.D. 0 - 2 KOSTKAS KE
S.A.N.S.E. B 4 - 1 AXULAR K.K.E
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/02

AÑORGA K.K.E 1 - 1 MARTUTENE K.E. A
KOSTKAS KE 1 - 0 SPORTING DE HERRERA A
AXULAR K.K.E 0 - 3 INTERNACIONAL C.D.
S.A.N.S.E. B 1 - 2 LENGOKOAK K.E. B
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/09

AÑORGA K.K.E 2 - 2 LENGOKOAK K.E. B
MARTUTENE K.E. A 2 - 1 KOSTKAS KE
SPORTING DE HERRERA A 0 - 2 AXULAR K.K.E
INTERNACIONAL C.D. 0 - 3 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/16

KOSTKAS KE 2 - 1 AÑORGA K.K.E
AXULAR K.K.E 3 - 0 MARTUTENE K.E. A
S.A.N.S.E. B 5 - 1 SPORTING DE HERRERA A
LENGOKOAK K.E. B 7 - 2 INTERNACIONAL C.D.
Igo
inprimatu