JUBENILA JUBENILEN 1. MAILA  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ORERETA KAFEA, F.C. Naranja y azul Azul marino Blancas RENTERIA BERAUN (H.Artificial)
2 ALLERRU K.J.K.E VERDE BLANCA BLANCO BLANCO LEZO PLAZETA (H.Artificial)
3 BEHOBIA C.D. ''A'' BLAUGRANA AZUL MARINO AZUL MARINO IRUN ARTIA (H.Artificial)
4 Atsedena
5 BETI ONA C.D. ''A'' ROJA AZUL AZUL azules RENTERIA BERAUN (H.Artificial)
6 SAN MARCIAL C.D. ''B'' Naranja Azul Naranja IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
7 LANDETXA K.T. ''B'' Amarillo Verde Verdes IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
8 TOURING KE ROJA AZUL ROJAS Y AZULES A RAY RENTERIA FANDERIA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/16

ORERETA KAFEA, F.C. 3 - 2 BEHOBIA C.D. A
SAN MARCIAL C.D. B 0 - 6 BETI ONA C.D. A
Atsedena - LANDETXA K.T. B
TOURING KE 1 - 3 ALLERRU K.J.K.E
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/23

BEHOBIA C.D. A 3 - 1 TOURING KE
BETI ONA C.D. A 4 - 1 ORERETA KAFEA, F.C.
LANDETXA K.T. B 1 - 0 SAN MARCIAL C.D. B
ALLERRU K.J.K.E - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/30

BEHOBIA C.D. A 2 - 2 BETI ONA C.D. A
ORERETA KAFEA, F.C. 0 - 1 LANDETXA K.T. B
SAN MARCIAL C.D. B 1 - 3 ALLERRU K.J.K.E
TOURING KE - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 4

2018/10/07

BETI ONA C.D. A 1 - 1 TOURING KE
LANDETXA K.T. B 0 - 3 BEHOBIA C.D. A
ALLERRU K.J.K.E 3 - 1 ORERETA KAFEA, F.C.
Atsedena - SAN MARCIAL C.D. B
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/14

BETI ONA C.D. A 8 - 0 LANDETXA K.T. B
BEHOBIA C.D. A 4 - 1 ALLERRU K.J.K.E
ORERETA KAFEA, F.C. - Atsedena
TOURING KE 8 - 1 SAN MARCIAL C.D. B
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/21

TOURING KE 1 - 0 LANDETXA K.T. B
ALLERRU K.J.K.E 1 - 8 BETI ONA C.D. A
Atsedena - BEHOBIA C.D. A
SAN MARCIAL C.D. B 1 - 1 ORERETA KAFEA, F.C.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/28

LANDETXA K.T. B 2 - 3 ALLERRU K.J.K.E
BETI ONA C.D. A - Atsedena
BEHOBIA C.D. A 5 - 0 SAN MARCIAL C.D. B
ORERETA KAFEA, F.C. 3 - 0 TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/04

BEHOBIA C.D. A 1 - 0 ORERETA KAFEA, F.C.
BETI ONA C.D. A 2 - 0 SAN MARCIAL C.D. B
LANDETXA K.T. B - Atsedena
ALLERRU K.J.K.E 3 - 1 TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/11

TOURING KE 1 - 4 BEHOBIA C.D. A
ORERETA KAFEA, F.C. 0 - 6 BETI ONA C.D. A
SAN MARCIAL C.D. B 1 - 0 LANDETXA K.T. B
Atsedena - ALLERRU K.J.K.E
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/18

BETI ONA C.D. A 2 - 1 BEHOBIA C.D. A
LANDETXA K.T. B 0 - 0 ORERETA KAFEA, F.C.
ALLERRU K.J.K.E 4 - 5 SAN MARCIAL C.D. B
Atsedena - TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/25

TOURING KE 0 - 2 BETI ONA C.D. A
BEHOBIA C.D. A 11 - 0 LANDETXA K.T. B
ORERETA KAFEA, F.C. 3 - 2 ALLERRU K.J.K.E
SAN MARCIAL C.D. B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/02

LANDETXA K.T. B 1 - 6 BETI ONA C.D. A
ALLERRU K.J.K.E 1 - 2 BEHOBIA C.D. A
Atsedena - ORERETA KAFEA, F.C.
SAN MARCIAL C.D. B 3 - 3 TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/09

LANDETXA K.T. B 1 - 9 TOURING KE
BETI ONA C.D. A 7 - 1 ALLERRU K.J.K.E
BEHOBIA C.D. A - Atsedena
ORERETA KAFEA, F.C. 2 - 1 SAN MARCIAL C.D. B
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/16

ALLERRU K.J.K.E 6 - 1 LANDETXA K.T. B
Atsedena - BETI ONA C.D. A
SAN MARCIAL C.D. B 0 - 5 BEHOBIA C.D. A
TOURING KE 5 - 1 ORERETA KAFEA, F.C.
Igo
inprimatu