AFIZIONATUA 1.ERREGIONALA MAIL  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 UROLA K.E. AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
2 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA (H.Artificial)
3 URKI C.D. ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
4 ARIZMENDI K.E. MOREA BELTZA BELTZA ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
5 ALOŅA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OŅATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
6 SEGURA GOIERRI F.T. AMARILLA-NEGRA NEGRO NEGRAS-AMARILLAS SEGURA ALUSTIZA (H.Artificial)
7 IKASBERRI K.E. URDINA URDINA URDINAK AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
8 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
9 ELGOIBAR C.D. ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
10 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
11 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
12 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/16

UROLA K.E. 0 - 3 URKI C.D.
BERGARA K.E. 0 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
ZARAUTZ K.E. 6 - 2 IKASBERRI K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 5 - 1 ELGOIBAR C.D.
ARIZMENDI K.E. 1 - 4 EIBARTARRAK F.T.
Atsedena - ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/23

URKI C.D. - Atsedena
ALOŅA MENDI K.E. 3 - 3 UROLA K.E.
IKASBERRI K.E. 0 - 5 BERGARA K.E.
ELGOIBAR C.D. 4 - 3 ZARAUTZ K.E.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 2 SEGURA GOIERRI F.T.
ORDIZIA K.E. 12 - 0 ARIZMENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/30

URKI C.D. 2 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
UROLA K.E. 4 - 0 IKASBERRI K.E.
BERGARA K.E. 0 - 0 ELGOIBAR C.D.
ZARAUTZ K.E. 4 - 2 EIBARTARRAK F.T.
SEGURA GOIERRI F.T. 1 - 2 ORDIZIA K.E.
Atsedena - ARIZMENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/10/07

ALOŅA MENDI K.E. - Atsedena
IKASBERRI K.E. 1 - 1 URKI C.D.
ELGOIBAR C.D. 2 - 3 UROLA K.E.
EIBARTARRAK F.T. 4 - 1 BERGARA K.E.
ORDIZIA K.E. 4 - 1 ZARAUTZ K.E.
ARIZMENDI K.E. 0 - 3 SEGURA GOIERRI F.T.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/14

ALOŅA MENDI K.E. 3 - 1 IKASBERRI K.E.
URKI C.D. 2 - 1 ELGOIBAR C.D.
UROLA K.E. 1 - 0 EIBARTARRAK F.T.
BERGARA K.E. 0 - 2 ORDIZIA K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 ARIZMENDI K.E.
Atsedena - SEGURA GOIERRI F.T.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/21

IKASBERRI K.E. - Atsedena
ELGOIBAR C.D. 2 - 0 ALOŅA MENDI K.E.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 0 URKI C.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 1 UROLA K.E.
ARIZMENDI K.E. 2 - 2 BERGARA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 5 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/28

IKASBERRI K.E. 1 - 5 ELGOIBAR C.D.
ALOŅA MENDI K.E. 3 - 2 EIBARTARRAK F.T.
URKI C.D. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
UROLA K.E. 4 - 2 ARIZMENDI K.E.
BERGARA K.E. 2 - 1 SEGURA GOIERRI F.T.
Atsedena - ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/04

ELGOIBAR C.D. - Atsedena
EIBARTARRAK F.T. 2 - 2 IKASBERRI K.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
ARIZMENDI K.E. 1 - 6 URKI C.D.
SEGURA GOIERRI F.T. 3 - 1 UROLA K.E.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/11

ELGOIBAR C.D. 2 - 1 EIBARTARRAK F.T.
IKASBERRI K.E. 1 - 4 ORDIZIA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 ARIZMENDI K.E.
URKI C.D. 0 - 0 SEGURA GOIERRI F.T.
UROLA K.E. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
Atsedena - BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/18

Atsedena - EIBARTARRAK F.T.
ORDIZIA K.E. 1 - 0 ELGOIBAR C.D.
ARIZMENDI K.E. 0 - 2 IKASBERRI K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 2 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 4 URKI C.D.
BERGARA K.E. 0 - 0 UROLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/25

EIBARTARRAK F.T. 0 - 0 ORDIZIA K.E.
ELGOIBAR C.D. 6 - 1 ARIZMENDI K.E.
IKASBERRI K.E. 0 - 6 SEGURA GOIERRI F.T.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
URKI C.D. 1 - 0 BERGARA K.E.
UROLA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/02

URKI C.D. 1 - 2 UROLA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 2 BERGARA K.E.
IKASBERRI K.E. 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
ELGOIBAR C.D. 0 - 0 SEGURA GOIERRI F.T.
EIBARTARRAK F.T. 3 - 0 ARIZMENDI K.E.
ORDIZIA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/09

Atsedena - URKI C.D.
UROLA K.E. 1 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
BERGARA K.E. 2 - 0 IKASBERRI K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 3 ELGOIBAR C.D.
SEGURA GOIERRI F.T. 5 - 1 EIBARTARRAK F.T.
ARIZMENDI K.E. 2 - 5 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/16

ALOŅA MENDI K.E. 3 - 4 URKI C.D.
IKASBERRI K.E. 1 - 2 UROLA K.E.
ELGOIBAR C.D. 1 - 0 BERGARA K.E.
EIBARTARRAK F.T. 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
ORDIZIA K.E. 2 - 1 SEGURA GOIERRI F.T.
ARIZMENDI K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/23

Atsedena - ALOŅA MENDI K.E.
URKI C.D. 4 - 1 IKASBERRI K.E.
UROLA K.E. 2 - 2 ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. 5 - 1 EIBARTARRAK F.T.
ZARAUTZ K.E. 2 - 4 ORDIZIA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 3 - 0 ARIZMENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 16

2019/01/13

IKASBERRI K.E. 3 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
ELGOIBAR C.D. 1 - 2 URKI C.D.
EIBARTARRAK F.T. 1 - 2 UROLA K.E.
ORDIZIA K.E. 3 - 2 BERGARA K.E.
ARIZMENDI K.E. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 17

2019/01/20

Atsedena - IKASBERRI K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 1 ELGOIBAR C.D.
URKI C.D. 3 - 2 EIBARTARRAK F.T.
UROLA K.E. 0 - 1 ORDIZIA K.E.
BERGARA K.E. 3 - 0 ARIZMENDI K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 2 SEGURA GOIERRI F.T.
Igo

Jardunaldia: 18

2019/01/27

ELGOIBAR C.D. 0 - 0 IKASBERRI K.E.
EIBARTARRAK F.T. 1 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
ORDIZIA K.E. 2 - 1 URKI C.D.
ARIZMENDI K.E. 0 - 2 UROLA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 5 - 1 BERGARA K.E.
ZARAUTZ K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 19

2019/02/03

Atsedena - ELGOIBAR C.D.
IKASBERRI K.E. 0 - 0 EIBARTARRAK F.T.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 2 ORDIZIA K.E.
URKI C.D. 5 - 1 ARIZMENDI K.E.
UROLA K.E. 2 - 1 SEGURA GOIERRI F.T.
BERGARA K.E. 5 - 0 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/02/10

EIBARTARRAK F.T. 2 - 3 ELGOIBAR C.D.
ORDIZIA K.E. 9 - 2 IKASBERRI K.E.
ARIZMENDI K.E. 0 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. 1 - 1 URKI C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 4 UROLA K.E.
BERGARA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 21

2019/02/17

EIBARTARRAK F.T. - Atsedena
ELGOIBAR C.D. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
IKASBERRI K.E. 2 - 0 ARIZMENDI K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 3 - 1 SEGURA GOIERRI F.T.
URKI C.D. 3 - 0 ZARAUTZ K.E.
UROLA K.E. 1 - 1 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/24

ORDIZIA K.E. 4 - 1 EIBARTARRAK F.T.
ARIZMENDI K.E. 2 - 4 ELGOIBAR C.D.
SEGURA GOIERRI F.T. 6 - 1 IKASBERRI K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 4 ALOŅA MENDI K.E.
BERGARA K.E. 0 - 4 URKI C.D.
Atsedena - UROLA K.E.
Igo
inprimatu