BENJAMIN BENJAMINAK 1 HIRUHILABETEA  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALTZA TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 THE ENGLISH SCHOOL GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
3 HERRI AMETSA ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
4 SAN LUIS IKASTETXEA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
5 SAN IGNACIO ''A'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 SAN IGNACIO ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 LA ASUNCION ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 SAN IGNACIO ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
9 ZURRIOLA ''D'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 HERRI AMETSA ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
11 ZURRIOLA ''C'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
12 ZURRIOLA ''E'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/10/21

ALTZA 1 - 2 HERRI AMETSA A
HERRI AMETSA B 2 - 1 SAN IGNACIO A
SAN IGNACIO B 2 - 2 LA ASUNCION B
SAN IGNACIO C 3 - 3 ZURRIOLA D
SAN LUIS IKASTETXEA 0 - 3 ZURRIOLA C
ZURRIOLA E 3 - 2 THE ENGLISH SCHOOL
Igo

Jardunaldia: 2

2017/10/28

HERRI AMETSA A 0 - 3 ZURRIOLA E
SAN IGNACIO A 3 - 1 ALTZA
LA ASUNCION B 1 - 2 HERRI AMETSA B
ZURRIOLA D 2 - 1 SAN IGNACIO B
ZURRIOLA C 3 - 0 SAN IGNACIO C
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 2 SAN LUIS IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 3

2017/11/04

HERRI AMETSA A 1 - 1 SAN IGNACIO A
ALTZA 3 - 2 LA ASUNCION B
HERRI AMETSA B 2 - 2 ZURRIOLA D
SAN IGNACIO B 1 - 2 ZURRIOLA C
SAN IGNACIO C 3 - 1 THE ENGLISH SCHOOL
ZURRIOLA E 3 - 0 SAN LUIS IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 4

2017/11/11

SAN IGNACIO A 2 - 1 ZURRIOLA E
LA ASUNCION B 3 - 1 HERRI AMETSA A
ZURRIOLA D 3 - 1 ALTZA
ZURRIOLA C 2 - 1 HERRI AMETSA B
THE ENGLISH SCHOOL 2 - 2 SAN IGNACIO B
SAN LUIS IKASTETXEA 3 - 2 SAN IGNACIO C
Igo

Jardunaldia: 5

2017/11/18

SAN IGNACIO A 2 - 1 LA ASUNCION B
HERRI AMETSA A 2 - 1 ZURRIOLA D
ALTZA 0 - 3 ZURRIOLA C
HERRI AMETSA B 2 - 1 THE ENGLISH SCHOOL
SAN IGNACIO B 2 - 1 SAN LUIS IKASTETXEA
ZURRIOLA E 1 - 2 SAN IGNACIO C
Igo

Jardunaldia: 6

2017/11/25

LA ASUNCION B 3 - 2 ZURRIOLA E
ZURRIOLA D 2 - 2 SAN IGNACIO A
ZURRIOLA C 3 - 0 HERRI AMETSA A
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 1 ALTZA
SAN LUIS IKASTETXEA 0 - 3 HERRI AMETSA B
SAN IGNACIO C 1 - 3 SAN IGNACIO B
Igo

Jardunaldia: 7

2017/12/02

LA ASUNCION B 0 - 0 ZURRIOLA D
SAN IGNACIO A 0 - 0 ZURRIOLA C
HERRI AMETSA A 0 - 0 THE ENGLISH SCHOOL
ALTZA 0 - 0 SAN LUIS IKASTETXEA
HERRI AMETSA B 0 - 0 SAN IGNACIO C
ZURRIOLA E 0 - 0 SAN IGNACIO B
Igo
inprimatu