BENJAMIN BENJAMINAK 1 HIRUHILABETEA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AMASORRAIN ''A'' TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
2 AMASORRAIN ''B'' TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
3 AXULAR LIZEOA ''D'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
4 AXULAR LIZEOA ''E'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
5 AXULAR LIZEOA ''F'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
6 EKINTZA ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
7 IBAI IKASTOLA URDINA-HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
8 JAKINTZA ''A'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
9 JAKINTZA ''B'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
10 LARRAMENDI ILK Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
11 SANTA TERESA ''A'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
12 SANTA TERESA ''B'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/10/21

AMASORRAIN A 1 - 2 AXULAR LIZEOA D
LARRAMENDI ILK 2 - 2 AXULAR LIZEOA F
JAKINTZA A 3 - 1 IBAI IKASTOLA
EKINTZA 2 - 1 JAKINTZA B
AXULAR LIZEOA E 2 - 1 SANTA TERESA A
SANTA TERESA B 3 - 0 AMASORRAIN B
Igo

Jardunaldia: 2

2017/10/28

AXULAR LIZEOA D 3 - 1 SANTA TERESA B
AXULAR LIZEOA F 1 - 2 AMASORRAIN A
IBAI IKASTOLA 0 - 3 LARRAMENDI ILK
JAKINTZA B 2 - 1 JAKINTZA A
SANTA TERESA A 3 - 0 EKINTZA
AMASORRAIN B 0 - 3 AXULAR LIZEOA E
Igo

Jardunaldia: 3

2017/11/04

AXULAR LIZEOA D 2 - 3 AXULAR LIZEOA F
AMASORRAIN A 2 - 1 IBAI IKASTOLA
LARRAMENDI ILK 2 - 1 JAKINTZA B
JAKINTZA A 2 - 2 SANTA TERESA A
EKINTZA 2 - 1 AMASORRAIN B
SANTA TERESA B 2 - 1 AXULAR LIZEOA E
Igo

Jardunaldia: 4

2017/11/11

AXULAR LIZEOA F 3 - 1 SANTA TERESA B
IBAI IKASTOLA 1 - 3 AXULAR LIZEOA D
JAKINTZA B 2 - 2 AMASORRAIN A
SANTA TERESA A 2 - 2 LARRAMENDI ILK
AMASORRAIN B 1 - 3 JAKINTZA A
AXULAR LIZEOA E 2 - 2 EKINTZA
Igo

Jardunaldia: 5

2017/11/18

AXULAR LIZEOA F 2 - 1 IBAI IKASTOLA
AXULAR LIZEOA D 2 - 1 JAKINTZA B
AMASORRAIN A 3 - 2 SANTA TERESA A
LARRAMENDI ILK 3 - 0 AMASORRAIN B
JAKINTZA A 1 - 2 AXULAR LIZEOA E
SANTA TERESA B 2 - 1 EKINTZA
Igo

Jardunaldia: 6

2017/11/25

IBAI IKASTOLA 0 - 3 SANTA TERESA B
JAKINTZA B 0 - 3 AXULAR LIZEOA F
SANTA TERESA A 0 - 3 AXULAR LIZEOA D
AMASORRAIN B 1 - 3 AMASORRAIN A
AXULAR LIZEOA E 1 - 2 LARRAMENDI ILK
EKINTZA 3 - 1 JAKINTZA A
Igo

Jardunaldia: 7

2017/12/02

IBAI IKASTOLA 0 - 0 JAKINTZA B
AXULAR LIZEOA F 0 - 0 SANTA TERESA A
AXULAR LIZEOA D 0 - 0 AMASORRAIN B
AMASORRAIN A 0 - 0 AXULAR LIZEOA E
LARRAMENDI ILK 0 - 0 EKINTZA
SANTA TERESA B 0 - 0 JAKINTZA A
Igo
inprimatu