ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
2 ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUĐA (H.Artificial)
4 ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
5 EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR IPURUA-anexo (H.Artificial)
6 BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
7 ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artifcial)
8 SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/11/12

ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) B
ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B
Igo

Jardunaldia: 2

2017/11/26

ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
EIBAR S.A.D. (2 equipos) B - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B - ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 3

2017/12/10

ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) B
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B
SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 4

2018/02/11

EIBAR S.A.D. (2 equipos) B - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A
ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 5

2018/02/25

EIBAR S.A.D. (2 equipos) B - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A - ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 6

2018/03/18

SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B - EIBAR S.A.D. (2 equipos) B
ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A
Igo

Jardunaldia: 7

2018/04/15

ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B
EIBAR S.A.D. (2 equipos) B - ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
Igo

Jardunaldia: 8

2018/04/29

ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A
EIBAR S.A.D. (2 equipos) B - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
Igo

Jardunaldia: 9

2018/05/06

SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) A - EIBAR S.A.D. (2 equipos) B
BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
ALOĐA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) B
Igo
inprimatu