ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) ''A'' AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
2 BETI ONA C.D. (2 equipos) ROJA AZUL AZUL azules RENTERIA BERAUN (H.Artificial)
3 OSTADAR S.K.T. (2 equipos) ''A'' BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
4 Atsedena
5 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
6 DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS) AZUL NEGRO NEGRO IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
7 PASAIA K.E. (2 equipos) ROJBLAN NEGRO NEGRO RENTERIA DON BOSCO (H. Artificial)
8 REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL (H.Artificial)
9 TRINTXERPE C.D. (2 equipos) BLANQUIAZUL AZUL AZULES PASAIA TRINTXER (H.Artificial)
10 URNIETA K.E. ( 2 equipos) ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
11 HERNANI C.D.(2 EQUIPOS) VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
12 BEHOBIA C.D. (2 equipos) ROJA AZUL MARINO AZUL MARINO IRUN ARTIA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/11/12

ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A - OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A
URNIETA K.E. ( 2 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS)
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - PASAIA K.E. (2 equipos)
DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS) - TRINTXERPE C.D. (2 equipos)
Atsedena - HERNANI C.D.(2 EQUIPOS)
BEHOBIA C.D. (2 equipos) - BETI ONA C.D. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 2

2017/11/26

OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A - BEHOBIA C.D. (2 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) - ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A
PASAIA K.E. (2 equipos) - URNIETA K.E. ( 2 equipos)
TRINTXERPE C.D. (2 equipos) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
HERNANI C.D.(2 EQUIPOS) - DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS)
BETI ONA C.D. (2 equipos) - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 3

2017/12/10

OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS)
ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A - PASAIA K.E. (2 equipos)
URNIETA K.E. ( 2 equipos) - TRINTXERPE C.D. (2 equipos)
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - HERNANI C.D.(2 EQUIPOS)
DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS) - BETI ONA C.D. (2 equipos)
BEHOBIA C.D. (2 equipos) - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 4

2018/02/11

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) - BEHOBIA C.D. (2 equipos)
PASAIA K.E. (2 equipos) - OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A
TRINTXERPE C.D. (2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A
HERNANI C.D.(2 EQUIPOS) - URNIETA K.E. ( 2 equipos)
BETI ONA C.D. (2 equipos) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
Atsedena - DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 5

2018/02/25

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) - PASAIA K.E. (2 equipos)
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A - TRINTXERPE C.D. (2 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A - HERNANI C.D.(2 EQUIPOS)
URNIETA K.E. ( 2 equipos) - BETI ONA C.D. (2 equipos)
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - Atsedena
BEHOBIA C.D. (2 equipos) - DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS)
Igo

Jardunaldia: 6

2018/03/18

PASAIA K.E. (2 equipos) - BEHOBIA C.D. (2 equipos)
TRINTXERPE C.D. (2 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS)
HERNANI C.D.(2 EQUIPOS) - OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A
BETI ONA C.D. (2 equipos) - ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A
Atsedena - URNIETA K.E. ( 2 equipos)
DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 7

2018/04/15

PASAIA K.E. (2 equipos) - TRINTXERPE C.D. (2 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) - HERNANI C.D.(2 EQUIPOS)
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A - BETI ONA C.D. (2 equipos)
ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A - Atsedena
URNIETA K.E. ( 2 equipos) - DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS)
BEHOBIA C.D. (2 equipos) - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 8

2018/04/29

TRINTXERPE C.D. (2 equipos) - BEHOBIA C.D. (2 equipos)
HERNANI C.D.(2 EQUIPOS) - PASAIA K.E. (2 equipos)
BETI ONA C.D. (2 equipos) - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS)
Atsedena - OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A
DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS) - ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A
REAL UNION CLUB SAD (2 equipos) - URNIETA K.E. ( 2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 9

2018/05/06

TRINTXERPE C.D. (2 equipos) - HERNANI C.D.(2 EQUIPOS)
PASAIA K.E. (2 equipos) - BETI ONA C.D. (2 equipos)
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE (2 EQUIPOS) - Atsedena
OSTADAR S.K.T. (2 equipos) A - DUNBOA EGUZKI C.D.( 2 EQUIPOS)
ANTIGUOKO K.E. (2 equipos) A - REAL UNION CLUB SAD (2 equipos)
BEHOBIA C.D. (2 equipos) - URNIETA K.E. ( 2 equipos)
Igo
inprimatu