ALEBINA 2.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
2 ELGOIBAR C.D. ''A'' ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
3 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
4 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
5 ARETXABALETA K.E. UDA AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artifcial)
6 ANTZUOLA K.E. ''B'' GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
7 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
8 BERGARA K.E. ''A'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
9 UROLA K.E. AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
10 ANTZUOLA K.E. ''A'' GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
11 ALOĐA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
12 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
13 ELGOIBAR C.D. ''B'' ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
14 BERGARA K.E. ''B'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/11/12

EIBAR S.A.D. - ARRASATE C.D. A
EIBARTARRAK F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
ANTZUOLA K.E. A - SORALUZE C.F.
BERGARA K.E. A - UROLA K.E.
ANTZUOLA K.E. B - ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. B - ELGOIBAR C.D. B
BERGARA K.E. B - ELGOIBAR C.D. A
Igo

Jardunaldia: 2

2017/11/26

ARRASATE C.D. A - BERGARA K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA - EIBAR S.A.D.
SORALUZE C.F. - EIBARTARRAK F.T.
UROLA K.E. - ANTZUOLA K.E. A
ALOĐA MENDI K.E. - BERGARA K.E. A
ELGOIBAR C.D. B - ANTZUOLA K.E. B
ELGOIBAR C.D. A - ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 3

2017/12/10

ARRASATE C.D. A - ARETXABALETA K.E. UDA
EIBAR S.A.D. - SORALUZE C.F.
EIBARTARRAK F.T. - UROLA K.E.
ANTZUOLA K.E. A - ALOĐA MENDI K.E.
BERGARA K.E. A - ELGOIBAR C.D. B
ANTZUOLA K.E. B - ELGOIBAR C.D. A
BERGARA K.E. B - ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 4

2018/02/11

ARETXABALETA K.E. UDA - BERGARA K.E. B
SORALUZE C.F. - ARRASATE C.D. A
UROLA K.E. - EIBAR S.A.D.
ALOĐA MENDI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
ELGOIBAR C.D. B - ANTZUOLA K.E. A
ELGOIBAR C.D. A - BERGARA K.E. A
ARRASATE C.D. B - ANTZUOLA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 5

2018/02/25

ARETXABALETA K.E. UDA - SORALUZE C.F.
ARRASATE C.D. A - UROLA K.E.
EIBAR S.A.D. - ALOĐA MENDI K.E.
EIBARTARRAK F.T. - ELGOIBAR C.D. B
ANTZUOLA K.E. A - ELGOIBAR C.D. A
BERGARA K.E. A - ARRASATE C.D. B
BERGARA K.E. B - ANTZUOLA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 6

2018/03/18

SORALUZE C.F. - BERGARA K.E. B
UROLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
ALOĐA MENDI K.E. - ARRASATE C.D. A
ELGOIBAR C.D. B - EIBAR S.A.D.
ELGOIBAR C.D. A - EIBARTARRAK F.T.
ARRASATE C.D. B - ANTZUOLA K.E. A
ANTZUOLA K.E. B - BERGARA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 7

2018/04/15

SORALUZE C.F. - UROLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA - ALOĐA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. A - ELGOIBAR C.D. B
EIBAR S.A.D. - ELGOIBAR C.D. A
EIBARTARRAK F.T. - ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. A - ANTZUOLA K.E. B
BERGARA K.E. B - BERGARA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 8

2018/04/29

UROLA K.E. - BERGARA K.E. B
ALOĐA MENDI K.E. - SORALUZE C.F.
ELGOIBAR C.D. B - ARETXABALETA K.E. UDA
ELGOIBAR C.D. A - ARRASATE C.D. A
ARRASATE C.D. B - EIBAR S.A.D.
ANTZUOLA K.E. B - EIBARTARRAK F.T.
BERGARA K.E. A - ANTZUOLA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 9

2018/05/06

UROLA K.E. - ALOĐA MENDI K.E.
SORALUZE C.F. - ELGOIBAR C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA - ELGOIBAR C.D. A
ARRASATE C.D. A - ARRASATE C.D. B
EIBAR S.A.D. - ANTZUOLA K.E. B
EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E. A
BERGARA K.E. B - ANTZUOLA K.E. A
Igo
inprimatu