ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN MUTILAK 5.MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AITOR IKASTOLA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA ''C'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
3 LA SALLE IKA. ''A'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
4 SAN IGNACIO IK. ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA HONDARTZA
5 SUMMA ALDAPETA ''B'' ZURIA BELTZA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
6 ZURRIOLA IK. ''C'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
7 IBAI IKASTOLA URDINA-HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
8 CLARET M. BIHOTZA IK. URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe NoDisponible HONDARTZA
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/10/21

AITOR IKASTOLA 2 - 5 LA SALLE IKA. A
ZURRIOLA IK. C 2 - 9 SUMMA ALDAPETA B
SAN IGNACIO IK. C 8 - 2 IBAI IKASTOLA
CLARET M. BIHOTZA IK. 3 - 8 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
Igo

Jardunaldia: 2

2017/10/28

LA SALLE IKA. A 9 - 2 CLARET M. BIHOTZA IK.
SUMMA ALDAPETA B 11 - 0 AITOR IKASTOLA
IBAI IKASTOLA 3 - 3 ZURRIOLA IK. C
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 1 - 6 SAN IGNACIO IK. C
Igo

Jardunaldia: 3

2017/11/04

LA SALLE IKA. A 1 - 10 SUMMA ALDAPETA B
AITOR IKASTOLA 0 - 10 IBAI IKASTOLA
ZURRIOLA IK. C 4 - 4 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
CLARET M. BIHOTZA IK. 2 - 15 SAN IGNACIO IK. C
Igo

Jardunaldia: 4

2017/11/11

SUMMA ALDAPETA B 19 - 1 CLARET M. BIHOTZA IK.
IBAI IKASTOLA 12 - 4 LA SALLE IKA. A
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 7 - 0 AITOR IKASTOLA
SAN IGNACIO IK. C 4 - 3 ZURRIOLA IK. C
Igo

Jardunaldia: 5

2017/11/18

SUMMA ALDAPETA B 9 - 4 IBAI IKASTOLA
LA SALLE IKA. A 7 - 9 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
AITOR IKASTOLA 1 - 8 SAN IGNACIO IK. C
CLARET M. BIHOTZA IK. 2 - 17 ZURRIOLA IK. C
Igo

Jardunaldia: 6

2017/11/25

CLARET M. BIHOTZA IK. 1 - 3 IBAI IKASTOLA
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 3 - 3 SUMMA ALDAPETA B
SAN IGNACIO IK. C 11 - 1 LA SALLE IKA. A
ZURRIOLA IK. C 7 - 3 AITOR IKASTOLA
Igo

Jardunaldia: 7

2017/12/02

IBAI IKASTOLA 0 - 0 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
SUMMA ALDAPETA B 0 - 0 SAN IGNACIO IK. C
LA SALLE IKA. A 0 - 0 ZURRIOLA IK. C
AITOR IKASTOLA 0 - 0 CLARET M. BIHOTZA IK.
Igo
inprimatu