EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN EUSKADIKO LIGA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 GOIERRI GORRI F.K. GORRIA GORRIA GORRIA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
2 LEINTZ ARIZMENDI MOREA BELTZA BELTZA ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 PAULDARRAK E.F.K.T. ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO SERRALTA (H. Artificial)
4 DERIO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DERIO IBAIONDO (H. Artificial)
5 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
6 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ERANDIO SAN LORENZO (H.Artificial)
7 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
8 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO IBARRETA (H.Artificial)
9 ARRATIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IGORRE URBIERTA-IGORRE
10 OIARTZUN K.E. AZUL LAGUNA BLANCO AZUL LAGUNA OIARTZUN KARLA LEKUONA-anexo
11 BIZKERRE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO BOLUE (H.Artificial)
12 MARIÑO C.D. AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
13 ELORRIO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ELORRIO ELEIZALDE (H.A.)
14 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
15 LAKUA C.D.F. VITORIA RAYAS AMARIILLA Y NE NEGRO Asignatu gabe GASTEIZ LAKUA ARRIAGA (H.Artificial)
16 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/10

GOIERRI GORRI F.K. 3 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T. B
HERNANI C.D. 1 - 3 TOLOSA C.F.
MARIÑO C.D. 0 - 0 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
OIARTZUN K.E. 0 - 3 ARRATIA C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 2 BIZKERRE C.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 1 - 0 ELORRIO C.D.
DERIO C.D. 1 - 1 LAKUA C.D.F. VITORIA
AÑORGA K.K.E 1 - 2 LEINTZ ARIZMENDI
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/17

PAULDARRAK E.F.K.T. B 4 - 0 AÑORGA K.K.E
TOLOSA C.F. 5 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 0 HERNANI C.D.
ARRATIA C.D. 4 - 1 MARIÑO C.D.
BIZKERRE C. 1 - 0 OIARTZUN K.E.
ELORRIO C.D. 4 - 0 BARAKALDO C.F.
LAKUA C.D.F. VITORIA 2 - 3 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
LEINTZ ARIZMENDI 1 - 2 DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/24

PAULDARRAK E.F.K.T. B 0 - 2 TOLOSA C.F.
GOIERRI GORRI F.K. 2 - 1 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
HERNANI C.D. 2 - 7 ARRATIA C.D.
MARIÑO C.D. 2 - 6 BIZKERRE C.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 ELORRIO C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 1 - 0 LEINTZ ARIZMENDI
AÑORGA K.K.E 2 - 3 DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/10/01

TOLOSA C.F. 4 - 1 AÑORGA K.K.E
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 3 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T. B
ARRATIA C.D. 3 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
BIZKERRE C. 5 - 0 HERNANI C.D.
ELORRIO C.D. 1 - 2 MARIÑO C.D.
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 2 OIARTZUN K.E.
LEINTZ ARIZMENDI 1 - 1 BARAKALDO C.F.
DERIO C.D. 0 - 2 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/08

TOLOSA C.F. 3 - 0 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
PAULDARRAK E.F.K.T. B 2 - 1 ARRATIA C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 0 - 6 BIZKERRE C.
HERNANI C.D. 4 - 1 ELORRIO C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
OIARTZUN K.E. 6 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
BARAKALDO C.F. 0 - 1 DERIO C.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 2 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/12

LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 4 - 0 AÑORGA K.K.E
ARRATIA C.D. 2 - 2 TOLOSA C.F.
BIZKERRE C. 3 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T. B
ELORRIO C.D. 0 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 1 HERNANI C.D.
LEINTZ ARIZMENDI 2 - 1 MARIÑO C.D.
DERIO C.D. 0 - 4 OIARTZUN K.E.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 3 - 1 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/15

LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 1 - 2 ARRATIA C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 0 BIZKERRE C.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 0 - 0 ELORRIO C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 1 - 1 LAKUA C.D.F. VITORIA
HERNANI C.D. 1 - 2 LEINTZ ARIZMENDI
MARIÑO C.D. 3 - 0 DERIO C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 0 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
AÑORGA K.K.E 2 - 4 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/22

ARRATIA C.D. 5 - 1 AÑORGA K.K.E
BIZKERRE C. 2 - 1 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ELORRIO C.D. 0 - 3 TOLOSA C.F.
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T. B
LEINTZ ARIZMENDI 2 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
DERIO C.D. 1 - 2 HERNANI C.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 0 - 1 MARIÑO C.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/29

ARRATIA C.D. 1 - 1 BIZKERRE C.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 4 - 1 ELORRIO C.D.
TOLOSA C.F. 5 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
PAULDARRAK E.F.K.T. B 1 - 3 LEINTZ ARIZMENDI
GOIERRI GORRI F.K. 6 - 1 DERIO C.D.
HERNANI C.D. 2 - 0 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
MARIÑO C.D. 1 - 0 BARAKALDO C.F.
AÑORGA K.K.E 1 - 4 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/11/01

BIZKERRE C. 0 - 1 AÑORGA K.K.E
ELORRIO C.D. 1 - 1 ARRATIA C.D.
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 4 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
LEINTZ ARIZMENDI 0 - 2 TOLOSA C.F.
DERIO C.D. 3 - 3 PAULDARRAK E.F.K.T. B
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 2 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 HERNANI C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 0 MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/05

BIZKERRE C. 3 - 0 ELORRIO C.D.
ARRATIA C.D. 6 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 3 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
TOLOSA C.F. 2 - 2 DERIO C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 1 - 3 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 0 BARAKALDO C.F.
HERNANI C.D. 1 - 4 OIARTZUN K.E.
AÑORGA K.K.E 1 - 4 MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/12

ELORRIO C.D. 4 - 3 AÑORGA K.K.E
LAKUA C.D.F. VITORIA 0 - 9 BIZKERRE C.
LEINTZ ARIZMENDI 2 - 5 ARRATIA C.D.
DERIO C.D. 1 - 2 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 1 - 1 TOLOSA C.F.
BARAKALDO C.F. 1 - 3 PAULDARRAK E.F.K.T. B
OIARTZUN K.E. 3 - 5 GOIERRI GORRI F.K.
MARIÑO C.D. 1 - 3 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/19

ELORRIO C.D. 3 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
BIZKERRE C. 3 - 2 LEINTZ ARIZMENDI
ARRATIA C.D. 2 - 0 DERIO C.D.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 1 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
TOLOSA C.F. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 0 - 2 OIARTZUN K.E.
GOIERRI GORRI F.K. 0 - 2 MARIÑO C.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 2 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/26

AÑORGA K.K.E 0 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
LEINTZ ARIZMENDI 2 - 2 ELORRIO C.D.
DERIO C.D. 1 - 3 BIZKERRE C.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 1 - 3 ARRATIA C.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 0 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
OIARTZUN K.E. 0 - 3 TOLOSA C.F.
MARIÑO C.D. 3 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T. B
HERNANI C.D. 1 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/12/03

LAKUA C.D.F. VITORIA 2 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
ELORRIO C.D. 3 - 4 DERIO C.D.
BIZKERRE C. 3 - 0 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
ARRATIA C.D. 3 - 1 BARAKALDO C.F.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 4 - 1 OIARTZUN K.E.
TOLOSA C.F. 1 - 0 MARIÑO C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 2 - 4 HERNANI C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 0 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 16

2017/12/10

PAULDARRAK E.F.K.T. B 0 - 2 GOIERRI GORRI F.K.
TOLOSA C.F. 2 - 1 HERNANI C.D.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 0 MARIÑO C.D.
ARRATIA C.D. 3 - 0 OIARTZUN K.E.
BIZKERRE C. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
ELORRIO C.D. 1 - 0 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 2 DERIO C.D.
LEINTZ ARIZMENDI 6 - 2 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 17

2018/01/07

AÑORGA K.K.E 1 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T. B
GOIERRI GORRI F.K. 3 - 0 TOLOSA C.F.
HERNANI C.D. 0 - 1 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
MARIÑO C.D. 0 - 3 ARRATIA C.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 4 BIZKERRE C.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 ELORRIO C.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 2 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
DERIO C.D. 1 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
Igo

Jardunaldia: 18

2018/01/14

TOLOSA C.F. 0 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T. B
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
ARRATIA C.D. 2 - 0 HERNANI C.D.
BIZKERRE C. 5 - 1 MARIÑO C.D.
ELORRIO C.D. 7 - 0 OIARTZUN K.E.
LAKUA C.D.F. VITORIA 2 - 1 BARAKALDO C.F.
LEINTZ ARIZMENDI 4 - 2 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
DERIO C.D. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 19

2018/01/21

AÑORGA K.K.E 2 - 3 TOLOSA C.F.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 1 - 2 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
GOIERRI GORRI F.K. 3 - 4 ARRATIA C.D.
HERNANI C.D. 0 - 3 BIZKERRE C.
MARIÑO C.D. 0 - 3 ELORRIO C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
BARAKALDO C.F. 4 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 3 - 1 DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/28

LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 1 TOLOSA C.F.
ARRATIA C.D. 6 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T. B
BIZKERRE C. 6 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
ELORRIO C.D. 2 - 2 HERNANI C.D.
LAKUA C.D.F. VITORIA 0 - 4 MARIÑO C.D.
LEINTZ ARIZMENDI 3 - 3 OIARTZUN K.E.
DERIO C.D. 3 - 3 BARAKALDO C.F.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 3 - 0 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 21

2018/02/04

AÑORGA K.K.E 1 - 2 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
TOLOSA C.F. 2 - 1 ARRATIA C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 0 - 1 BIZKERRE C.
GOIERRI GORRI F.K. 2 - 2 ELORRIO C.D.
HERNANI C.D. 3 - 1 LAKUA C.D.F. VITORIA
MARIÑO C.D. 1 - 1 LEINTZ ARIZMENDI
OIARTZUN K.E. 2 - 1 DERIO C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 0 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
Igo

Jardunaldia: 22

2018/02/18

ARRATIA C.D. 3 - 0 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
BIZKERRE C. 3 - 0 TOLOSA C.F.
ELORRIO C.D. 5 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T. B
LAKUA C.D.F. VITORIA 0 - 4 GOIERRI GORRI F.K.
LEINTZ ARIZMENDI 3 - 0 HERNANI C.D.
DERIO C.D. 0 - 2 MARIÑO C.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 3 - 3 OIARTZUN K.E.
BARAKALDO C.F. 5 - 1 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 23

2018/02/25

AÑORGA K.K.E 1 - 6 ARRATIA C.D.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 3 BIZKERRE C.
TOLOSA C.F. 2 - 0 ELORRIO C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 3 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
GOIERRI GORRI F.K. 3 - 2 LEINTZ ARIZMENDI
HERNANI C.D. 2 - 0 DERIO C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 2 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
OIARTZUN K.E. 1 - 2 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 24

2018/03/04

BIZKERRE C. 2 - 1 ARRATIA C.D.
ELORRIO C.D. 0 - 0 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 4 TOLOSA C.F.
LEINTZ ARIZMENDI 0 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T. B
DERIO C.D. 0 - 2 GOIERRI GORRI F.K.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 0 - 1 HERNANI C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 MARIÑO C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 0 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 25

2018/03/11

AÑORGA K.K.E 2 - 5 BIZKERRE C.
ARRATIA C.D. 3 - 1 ELORRIO C.D.
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
TOLOSA C.F. 5 - 0 LEINTZ ARIZMENDI
PAULDARRAK E.F.K.T. B 2 - 0 DERIO C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 1 - 1 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
HERNANI C.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
MARIÑO C.D. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 26

2018/03/18

ELORRIO C.D. 1 - 3 BIZKERRE C.
LAKUA C.D.F. VITORIA 0 - 2 ARRATIA C.D.
LEINTZ ARIZMENDI 4 - 2 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
DERIO C.D. 1 - 1 TOLOSA C.F.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 1 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T. B
BARAKALDO C.F. 5 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
OIARTZUN K.E. 2 - 1 HERNANI C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 4 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 27

2018/03/25

AÑORGA K.K.E 5 - 3 ELORRIO C.D.
BIZKERRE C. 6 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
ARRATIA C.D. 5 - 2 LEINTZ ARIZMENDI
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 1 - 1 DERIO C.D.
TOLOSA C.F. 2 - 1 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
PAULDARRAK E.F.K.T. B 2 - 3 BARAKALDO C.F.
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 2 OIARTZUN K.E.
HERNANI C.D. 2 - 0 MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/04/15

LAKUA C.D.F. VITORIA 1 - 3 ELORRIO C.D.
LEINTZ ARIZMENDI 1 - 3 BIZKERRE C.
DERIO C.D. 0 - 4 ARRATIA C.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 0 - 2 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
BARAKALDO C.F. 2 - 3 TOLOSA C.F.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T. B
MARIÑO C.D. 0 - 2 GOIERRI GORRI F.K.
HERNANI C.D. 1 - 2 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 29

2018/04/22

LAKUA C.D.F. VITORIA 2 - 3 AÑORGA K.K.E
ELORRIO C.D. 0 - 0 LEINTZ ARIZMENDI
BIZKERRE C. 6 - 0 DERIO C.D.
ARRATIA C.D. 3 - 2 ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE
LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE 4 - 1 BARAKALDO C.F.
TOLOSA C.F. 3 - 0 OIARTZUN K.E.
PAULDARRAK E.F.K.T. B 2 - 0 MARIÑO C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 0 - 0 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/04/29

LEINTZ ARIZMENDI 2 - 0 LAKUA C.D.F. VITORIA
DERIO C.D. 1 - 3 ELORRIO C.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK FKE 0 - 1 BIZKERRE C.
BARAKALDO C.F. 3 - 2 ARRATIA C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 3 LEIOA EMAKUMEAK SARRIENA FKE
MARIÑO C.D. 0 - 2 TOLOSA C.F.
HERNANI C.D. 2 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T. B
AÑORGA K.K.E 2 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
Igo
inprimatu