EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN 2. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 GASTEIZKO NESKAK K.E. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ BETOÑO (H.Artificial)
2 PAULDARRAK E.F.K.T. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO SERRALTA (H. Artificial)
3 LOGROÑO CDEF Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROÑO PRADO VIEJO
4 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)
5 MULIER FC C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUTILVA MUTILNOVA (H.A.)
6 OIARTZUN K.E. AZUL LAGUNA BLANCO AZUL LAGUNA OIARTZUN KARLA LEKUONA (H.Natural)
7 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
8 PRADEJÓN C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PRADEJÓN (La Rioja) C.M. PRADEJÓN
9 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
10 SAN IGNACIO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO SAN IGNACIO (H.Artificial)
11 OSASUNA FEMENINO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUÑA TAJONAR (H.Artificial)
12 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
13 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
14 ARDOI C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZIZUR El PINAR (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/03

GASTEIZKO NESKAK K.E. 2 - 3 LOGROÑO CDEF
AÑORGA K.K.E 1 - 1 MULIER FC C.D.
SAN IGNACIO S.D. 2 - 3 EIBAR S.A.D.
PRADEJÓN C.D. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 OSASUNA FEMENINO C.D.
ATHLETIC CLUB 7 - 1 ZARAUTZ K.E.
ARDOI C.D. 0 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/10

LOGROÑO CDEF 3 - 1 ARDOI C.D.
MULIER FC C.D. 1 - 1 GASTEIZKO NESKAK K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 2 SAN IGNACIO S.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 7 - 0 PRADEJÓN C.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 1 OIARTZUN K.E.
PAULDARRAK E.F.K.T. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/24

LOGROÑO CDEF 3 - 1 MULIER FC C.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 3 - 4 EIBAR S.A.D.
AÑORGA K.K.E 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
SAN IGNACIO S.D. 1 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
PRADEJÓN C.D. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
OIARTZUN K.E. 3 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T.
ARDOI C.D. 0 - 8 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 4

2017/10/01

MULIER FC C.D. 3 - 0 ARDOI C.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 3 LOGROÑO CDEF
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 0 GASTEIZKO NESKAK K.E.
OSASUNA FEMENINO C.D. 0 - 0 AÑORGA K.K.E
ZARAUTZ K.E. 2 - 2 SAN IGNACIO S.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 2 - 0 PRADEJÓN C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 3 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/08

MULIER FC C.D. 1 - 3 EIBAR S.A.D.
LOGROÑO CDEF 3 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 2 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 0 ZARAUTZ K.E.
SAN IGNACIO S.D. 2 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T.
PRADEJÓN C.D. 1 - 5 ATHLETIC CLUB
ARDOI C.D. 0 - 4 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/15

EIBAR S.A.D. 3 - 0 ARDOI C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 MULIER FC C.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 0 - 2 LOGROÑO CDEF
ZARAUTZ K.E. 2 - 6 GASTEIZKO NESKAK K.E.
PAULDARRAK E.F.K.T. 0 - 1 AÑORGA K.K.E
ATHLETIC CLUB 1 - 2 SAN IGNACIO S.D.
OIARTZUN K.E. 6 - 0 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/29

EIBAR S.A.D. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
MULIER FC C.D. 2 - 0 OSASUNA FEMENINO C.D.
LOGROÑO CDEF 4 - 2 ZARAUTZ K.E.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 3 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T.
AÑORGA K.K.E 3 - 3 ATHLETIC CLUB
SAN IGNACIO S.D. 3 - 0 OIARTZUN K.E.
ARDOI C.D. 3 - 1 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/11/05

AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 ARDOI C.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
ZARAUTZ K.E. 1 - 4 MULIER FC C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 0 - 1 LOGROÑO CDEF
ATHLETIC CLUB 4 - 0 GASTEIZKO NESKAK K.E.
OIARTZUN K.E. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
PRADEJÓN C.D. 1 - 3 SAN IGNACIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/11/12

AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 6 OSASUNA FEMENINO C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
MULIER FC C.D. 5 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T.
LOGROÑO CDEF 3 - 0 ATHLETIC CLUB
GASTEIZKO NESKAK K.E. 1 - 2 OIARTZUN K.E.
AÑORGA K.K.E 3 - 0 PRADEJÓN C.D.
ARDOI C.D. 0 - 5 SAN IGNACIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/11/19

OSASUNA FEMENINO C.D. 5 - 0 ARDOI C.D.
ZARAUTZ K.E. 2 - 5 AURRERA DE VITORIA C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 1 - 4 EIBAR S.A.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 2 MULIER FC C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 2 LOGROÑO CDEF
PRADEJÓN C.D. 2 - 4 GASTEIZKO NESKAK K.E.
SAN IGNACIO S.D. 3 - 1 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/26

OSASUNA FEMENINO C.D. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T.
EIBAR S.A.D. 1 - 6 ATHLETIC CLUB
MULIER FC C.D. 1 - 2 OIARTZUN K.E.
LOGROÑO CDEF 5 - 0 PRADEJÓN C.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 1 - 5 SAN IGNACIO S.D.
ARDOI C.D. 0 - 3 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 12

2017/12/03

ARDOI C.D. 2 - 3 ZARAUTZ K.E.
PAULDARRAK E.F.K.T. 0 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
ATHLETIC CLUB 6 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
PRADEJÓN C.D. 2 - 1 MULIER FC C.D.
SAN IGNACIO S.D. 0 - 1 LOGROÑO CDEF
AÑORGA K.K.E 4 - 2 GASTEIZKO NESKAK K.E.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/12/10

ZARAUTZ K.E. 1 - 3 PAULDARRAK E.F.K.T.
OSASUNA FEMENINO C.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
EIBAR S.A.D. 3 - 2 PRADEJÓN C.D.
MULIER FC C.D. 4 - 0 SAN IGNACIO S.D.
LOGROÑO CDEF 5 - 1 AÑORGA K.K.E
GASTEIZKO NESKAK K.E. 5 - 0 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/01/07

LOGROÑO CDEF 1 - 0 GASTEIZKO NESKAK K.E.
MULIER FC C.D. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
EIBAR S.A.D. 2 - 1 SAN IGNACIO S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 2 - 0 OIARTZUN K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
PAULDARRAK E.F.K.T. 6 - 0 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2018/01/14

ARDOI C.D. 0 - 0 LOGROÑO CDEF
GASTEIZKO NESKAK K.E. 3 - 1 MULIER FC C.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 2 EIBAR S.A.D.
SAN IGNACIO S.D. 4 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
PRADEJÓN C.D. 1 - 1 OSASUNA FEMENINO C.D.
OIARTZUN K.E. 4 - 0 ZARAUTZ K.E.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T.
Igo

Jardunaldia: 16

2018/01/28

MULIER FC C.D. 0 - 2 LOGROÑO CDEF
EIBAR S.A.D. 5 - 2 GASTEIZKO NESKAK K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 3 AÑORGA K.K.E
OSASUNA FEMENINO C.D. 3 - 1 SAN IGNACIO S.D.
ZARAUTZ K.E. 1 - 2 PRADEJÓN C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 2 - 0 OIARTZUN K.E.
ATHLETIC CLUB 10 - 0 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2018/02/04

ARDOI C.D. 0 - 3 MULIER FC C.D.
LOGROÑO CDEF 1 - 0 EIBAR S.A.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 3 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 1 OSASUNA FEMENINO C.D.
SAN IGNACIO S.D. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
PRADEJÓN C.D. 0 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 18

2018/02/18

EIBAR S.A.D. 0 - 1 MULIER FC C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 5 LOGROÑO CDEF
OSASUNA FEMENINO C.D. 0 - 0 GASTEIZKO NESKAK K.E.
ZARAUTZ K.E. 3 - 4 AÑORGA K.K.E
PAULDARRAK E.F.K.T. 1 - 3 SAN IGNACIO S.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 PRADEJÓN C.D.
OIARTZUN K.E. 4 - 0 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 19

2018/02/25

ARDOI C.D. 0 - 3 EIBAR S.A.D.
MULIER FC C.D. 4 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
LOGROÑO CDEF 0 - 1 OSASUNA FEMENINO C.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
AÑORGA K.K.E 4 - 0 PAULDARRAK E.F.K.T.
SAN IGNACIO S.D. 2 - 2 ATHLETIC CLUB
PRADEJÓN C.D. 1 - 2 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/03/04

AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 2 - 0 MULIER FC C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 5 LOGROÑO CDEF
PAULDARRAK E.F.K.T. 1 - 1 GASTEIZKO NESKAK K.E.
ATHLETIC CLUB 5 - 1 AÑORGA K.K.E
OIARTZUN K.E. 0 - 1 SAN IGNACIO S.D.
PRADEJÓN C.D. 6 - 1 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/03/11

ARDOI C.D. 0 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
MULIER FC C.D. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
LOGROÑO CDEF 2 - 1 PAULDARRAK E.F.K.T.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 2 - 4 ATHLETIC CLUB
AÑORGA K.K.E 2 - 2 OIARTZUN K.E.
SAN IGNACIO S.D. 0 - 0 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/03/18

OSASUNA FEMENINO C.D. 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 7 EIBAR S.A.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 1 - 0 MULIER FC C.D.
ATHLETIC CLUB 0 - 1 LOGROÑO CDEF
OIARTZUN K.E. 2 - 0 GASTEIZKO NESKAK K.E.
PRADEJÓN C.D. 3 - 0 AÑORGA K.K.E
SAN IGNACIO S.D. 3 - 0 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/03/25

ARDOI C.D. 2 - 3 OSASUNA FEMENINO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
EIBAR S.A.D. 5 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T.
MULIER FC C.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
LOGROÑO CDEF 3 - 2 OIARTZUN K.E.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 0 - 0 PRADEJÓN C.D.
AÑORGA K.K.E 4 - 1 SAN IGNACIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2018/04/01

ZARAUTZ K.E. 0 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. 2 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
ATHLETIC CLUB 0 - 0 EIBAR S.A.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 0 MULIER FC C.D.
PRADEJÓN C.D. 3 - 3 LOGROÑO CDEF
SAN IGNACIO S.D. 3 - 1 GASTEIZKO NESKAK K.E.
AÑORGA K.K.E 3 - 1 ARDOI C.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/04/15

ZARAUTZ K.E. 2 - 1 ARDOI C.D.
OSASUNA FEMENINO C.D. 2 - 2 PAULDARRAK E.F.K.T.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. 0 - 0 OIARTZUN K.E.
MULIER FC C.D. 1 - 2 PRADEJÓN C.D.
LOGROÑO CDEF 2 - 1 SAN IGNACIO S.D.
GASTEIZKO NESKAK K.E. 4 - 4 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 26

2018/04/22

PAULDARRAK E.F.K.T. 5 - 0 ZARAUTZ K.E.
ATHLETIC CLUB 6 - 2 OSASUNA FEMENINO C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
PRADEJÓN C.D. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
SAN IGNACIO S.D. 1 - 0 MULIER FC C.D.
AÑORGA K.K.E 1 - 0 LOGROÑO CDEF
ARDOI C.D. 0 - 4 GASTEIZKO NESKAK K.E.
Igo
inprimatu