JUBENILA JUBENILEN EUSKADIKO LIGA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 REAL UNION CLUB SAD BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL (H.Artificial)
2 S.A.N.S.E. AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
3 DANOK BAT CLUB DE FIKA Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
4 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
5 ROMO F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
6 ASTRABUDUAKO F.T. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ERANDIO SAN LORENZO (H.Artificial)
7 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DURANGO TABIRA (H.Artificial)
8 GERNIKA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GERNIKA URBIETA (H.Artificial)
9 ERMUA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ERMUA TEODORO ZUAZUA (H.Artificial)
10 BALMASEDA F.C. S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BALMASEDA SALINILLAS (H.Artificial)
11 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO negro DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
12 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
13 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL Asignatu gabe ORDIZIA ALTAMIRA (H.Artificial)
14 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)
15 ARIZNABARRA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ ARIZNABARRA (H.Artificial)
16 OLARIZU C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/03

REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
DEUSTO S.D. 3 - 0 ROMO F.C.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 ERMUA C.D.
GERNIKA S.D. 1 - 1 VASCONIA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 1 ORDIZIA K.E.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 ARIZNABARRA C.D.
OLARIZU C.D. 1 - 4 S.A.N.S.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 2 OLARIZU C.D.
ROMO F.C. 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 4 - 1 DEUSTO S.D.
ERMUA C.D. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
VASCONIA C.D. 3 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 3 GERNIKA S.D.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
S.A.N.S.E. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/17

DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 ROMO F.C.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
DEUSTO S.D. 4 - 3 ERMUA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 VASCONIA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
GERNIKA S.D. 5 - 3 ARIZNABARRA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 2 S.A.N.S.E.
OLARIZU C.D. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/24

ROMO F.C. 0 - 2 OLARIZU C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ERMUA C.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
VASCONIA C.D. 4 - 2 DEUSTO S.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ARIZNABARRA C.D. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
S.A.N.S.E. 1 - 4 GERNIKA S.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/01

ROMO F.C. 3 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 0 ERMUA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 2 VASCONIA C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 ARIZNABARRA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 2 S.A.N.S.E.
GERNIKA S.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
OLARIZU C.D. 0 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/08

CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 3 - 0 OLARIZU C.D.
ERMUA C.D. 1 - 0 ROMO F.C.
VASCONIA C.D. 5 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ORDIZIA K.E. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
ARIZNABARRA C.D. 3 - 3 DEUSTO S.D.
S.A.N.S.E. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 2 GERNIKA S.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/12

CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 3 ERMUA C.D.
ROMO F.C. 0 - 3 VASCONIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 5 - 0 ORDIZIA K.E.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 ARIZNABARRA C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 2 S.A.N.S.E.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
OLARIZU C.D. 2 - 2 GERNIKA S.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/15

ERMUA C.D. 1 - 1 OLARIZU C.D.
VASCONIA C.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ORDIZIA K.E. 2 - 2 ROMO F.C.
ARIZNABARRA C.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
S.A.N.S.E. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
SANTUTXU F.C. 4 - 1 DEUSTO S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
GERNIKA S.D. 0 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/22

ERMUA C.D. 2 - 4 VASCONIA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 5 - 1 ORDIZIA K.E.
ROMO F.C. 0 - 1 ARIZNABARRA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 3 - 0 S.A.N.S.E.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 SANTUTXU F.C.
DEUSTO S.D. 1 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 GERNIKA S.D.
OLARIZU C.D. 2 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/29

VASCONIA C.D. 2 - 0 OLARIZU C.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 1 ERMUA C.D.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
S.A.N.S.E. 3 - 1 ROMO F.C.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
GERNIKA S.D. 2 - 2 DEUSTO S.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/05

VASCONIA C.D. 2 - 5 ORDIZIA K.E.
ERMUA C.D. 3 - 1 ARIZNABARRA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 2 S.A.N.S.E.
ROMO F.C. 1 - 4 SANTUTXU F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 0 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 GERNIKA S.D.
DEUSTO S.D. 2 - 5 BALMASEDA F.C. S.D.
OLARIZU C.D. 1 - 3 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/12

ORDIZIA K.E. 1 - 2 OLARIZU C.D.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 1 VASCONIA C.D.
S.A.N.S.E. 4 - 3 ERMUA C.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 0 ROMO F.C.
GERNIKA S.D. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/19

ORDIZIA K.E. 1 - 4 ARIZNABARRA C.D.
VASCONIA C.D. 0 - 1 S.A.N.S.E.
ERMUA C.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
ROMO F.C. 0 - 0 GERNIKA S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
OLARIZU C.D. 2 - 1 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/26

OLARIZU C.D. 0 - 1 ARIZNABARRA C.D.
S.A.N.S.E. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
SANTUTXU F.C. 2 - 1 VASCONIA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 2 ERMUA C.D.
GERNIKA S.D. 1 - 2 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 ROMO F.C.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
DEUSTO S.D. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
Igo

Jardunaldia: 15

2017/12/03

ARIZNABARRA C.D. 3 - 3 S.A.N.S.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
VASCONIA C.D. 3 - 2 ASTRABUDUAKO F.T.
ERMUA C.D. 0 - 0 GERNIKA S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
ROMO F.C. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 DEUSTO S.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 1 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/12/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ROMO F.C. 2 - 3 DEUSTO S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ERMUA C.D. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
VASCONIA C.D. 2 - 0 GERNIKA S.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 3 ASTRABUDUAKO F.T.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
S.A.N.S.E. 3 - 1 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/17

OLARIZU C.D. 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 ROMO F.C.
DEUSTO S.D. 1 - 2 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 0 ERMUA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 VASCONIA C.D.
GERNIKA S.D. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
ASTRABUDUAKO F.T. 4 - 1 ARIZNABARRA C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 S.A.N.S.E.
Igo

Jardunaldia: 18

2018/01/07

ROMO F.C. 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 5 - 2 REAL UNION CLUB SAD
ERMUA C.D. 1 - 2 DEUSTO S.D.
VASCONIA C.D. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
ARIZNABARRA C.D. 1 - 3 GERNIKA S.D.
S.A.N.S.E. 1 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
SANTUTXU F.C. 2 - 2 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 19

2018/01/14

OLARIZU C.D. 0 - 1 ROMO F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 1 ERMUA C.D.
DEUSTO S.D. 4 - 5 VASCONIA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 3 ARIZNABARRA C.D.
GERNIKA S.D. 4 - 1 S.A.N.S.E.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/21

CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 1 ROMO F.C.
ERMUA C.D. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
VASCONIA C.D. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ORDIZIA K.E. 1 - 6 DEUSTO S.D.
ARIZNABARRA C.D. 1 - 2 ANTIGUOKO K.E.
S.A.N.S.E. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 GERNIKA S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 0 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/28

OLARIZU C.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ROMO F.C. 2 - 1 ERMUA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 VASCONIA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 0 ORDIZIA K.E.
DEUSTO S.D. 1 - 1 ARIZNABARRA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 3 S.A.N.S.E.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
GERNIKA S.D. 1 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/02/04

ERMUA C.D. 1 - 2 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
VASCONIA C.D. 1 - 2 ROMO F.C.
ORDIZIA K.E. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ARIZNABARRA C.D. 4 - 0 REAL UNION CLUB SAD
S.A.N.S.E. 1 - 1 DEUSTO S.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
GERNIKA S.D. 1 - 2 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/02/11

OLARIZU C.D. 1 - 2 ERMUA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 1 VASCONIA C.D.
ROMO F.C. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 2 ARIZNABARRA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 S.A.N.S.E.
DEUSTO S.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
BALMASEDA F.C. S.D. 4 - 1 GERNIKA S.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2018/02/18

VASCONIA C.D. 1 - 3 ERMUA C.D.
ORDIZIA K.E. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ARIZNABARRA C.D. 1 - 0 ROMO F.C.
S.A.N.S.E. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
SANTUTXU F.C. 2 - 2 REAL UNION CLUB SAD
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 3 DEUSTO S.D.
GERNIKA S.D. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 4 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/03/04

OLARIZU C.D. 0 - 0 VASCONIA C.D.
ERMUA C.D. 0 - 3 ORDIZIA K.E.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 0 ARIZNABARRA C.D.
ROMO F.C. 1 - 1 S.A.N.S.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 4 - 0 SANTUTXU F.C.
REAL UNION CLUB SAD 3 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
DEUSTO S.D. 3 - 0 GERNIKA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2018/03/11

ORDIZIA K.E. 1 - 2 VASCONIA C.D.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 0 ERMUA C.D.
S.A.N.S.E. 1 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 ROMO F.C.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
GERNIKA S.D. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 DEUSTO S.D.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2018/03/18

OLARIZU C.D. 1 - 1 ORDIZIA K.E.
VASCONIA C.D. 3 - 2 ARIZNABARRA C.D.
ERMUA C.D. 3 - 0 S.A.N.S.E.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
ROMO F.C. 1 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 GERNIKA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
DEUSTO S.D. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/03/25

ARIZNABARRA C.D. 0 - 3 ORDIZIA K.E.
S.A.N.S.E. 5 - 1 VASCONIA C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 ERMUA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 2 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
GERNIKA S.D. 1 - 2 ROMO F.C.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
DEUSTO S.D. 1 - 2 OLARIZU C.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2018/04/08

ARIZNABARRA C.D. 1 - 0 OLARIZU C.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 4 S.A.N.S.E.
VASCONIA C.D. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
ERMUA C.D. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 2 GERNIKA S.D.
ROMO F.C. 0 - 3 BALMASEDA F.C. S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 3 - 1 ANTIGUOKO K.E.
REAL UNION CLUB SAD 4 - 3 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/04/22

S.A.N.S.E. 5 - 6 ARIZNABARRA C.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 2 VASCONIA C.D.
GERNIKA S.D. 1 - 3 ERMUA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 ROMO F.C.
DEUSTO S.D. 3 - 5 DANOK BAT CLUB DE FIKA
OLARIZU C.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
Igo
inprimatu