JUBENILA JUBENILEN LIGA NAZIONALA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AMOREBIETA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMOREBIETA TXOLON (H.Artificial)
2 DEPORTIVO ALAVES. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ BETO—O (H.Artificial)
3 DANOK BAT CLUB DE FIKA Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
4 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
5 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
6 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA BERAZUBI (H.Natural)
7 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)
8 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO LA SIEBE (H.Artificial)
9 LEIOA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
10 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Artificial)
11 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
12 INDARTSU C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI SOLOARTE (H.Artificial)
13 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
14 LOYOLA INDAUTXU C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO AITXARTE (Artificial)
15 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
16 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI (H.Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/03

AMOREBIETA S.D. 1 - 4 DANOK BAT CLUB DE FIKA
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 3 BEASAIN S.D.
INDARTSU C. 0 - 8 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 LEIOA S.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 LAGUN ONAK C.D.
TOLOSA C.F. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
BEASAIN S.D. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
ATHLETIC CLUB 9 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
LEIOA S.D. 4 - 0 INDARTSU C.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 0 BARAKALDO C.F.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 TOLOSA C.F.
DEPORTIVO ALAVES. 6 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/17

DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 BEASAIN S.D.
AMOREBIETA S.D. 2 - 5 ATHLETIC CLUB
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 1 LEIOA S.D.
INDARTSU C. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
BARAKALDO C.F. 4 - 1 ANTIGUOKO K.E.
TOLOSA C.F. 0 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
ZARAUTZ K.E. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/24

BEASAIN S.D. 4 - 2 ZARAUTZ K.E.
ATHLETIC CLUB 3 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA
LEIOA S.D. 2 - 3 AMOREBIETA S.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 INDARTSU C.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEPORTIVO ALAVES. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
SANTUTXU F.C. 3 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/01

BEASAIN S.D. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 LEIOA S.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
INDARTSU C. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
BARAKALDO C.F. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
ZARAUTZ K.E. 0 - 2 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/08

ATHLETIC CLUB 3 - 0 ZARAUTZ K.E.
LEIOA S.D. 5 - 0 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 5 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
DEPORTIVO ALAVES. 2 - 1 INDARTSU C.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TOLOSA C.F. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/12

ATHLETIC CLUB 4 - 1 LEIOA S.D.
BEASAIN S.D. 2 - 0 LAGUN ONAK C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 2 DEPORTIVO ALAVES.
INDARTSU C. 0 - 2 SANTUTXU F.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 TOLOSA C.F.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/15

LEIOA S.D. 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 6 ATHLETIC CLUB
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 2 BEASAIN S.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
DEPORTIVO ALAVES. 4 - 1 AMOREBIETA S.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
TOLOSA C.F. 1 - 1 INDARTSU C.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/22

LEIOA S.D. 2 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 0 - 0 DEPORTIVO ALAVES.
AMOREBIETA S.D. 2 - 0 SANTUTXU F.C.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 1 TOLOSA C.F.
INDARTSU C. 3 - 2 BARAKALDO C.F.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/29

LAGUN ONAK C.D. 1 - 3 ZARAUTZ K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 2 LEIOA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
DEPORTIVO ALAVES. 2 - 1 BEASAIN S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
TOLOSA C.F. 3 - 3 AMOREBIETA S.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 3 LOYOLA INDAUTXU C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 INDARTSU C.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/05

LAGUN ONAK C.D. 2 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
BEASAIN S.D. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 0 TOLOSA C.F.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ZARAUTZ K.E. 1 - 2 INDARTSU C.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/12

AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 1 LAGUN ONAK C.D.
DEPORTIVO ALAVES. 3 - 1 LEIOA S.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
TOLOSA C.F. 0 - 0 BEASAIN S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 AMOREBIETA S.D.
INDARTSU C. 3 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/19

AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
LEIOA S.D. 0 - 3 SANTUTXU F.C.
ATHLETIC CLUB 3 - 2 TOLOSA C.F.
BEASAIN S.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 INDARTSU C.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/26

ZARAUTZ K.E. 3 - 0 ANTIGUOKO K.E.
DEPORTIVO ALAVES. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
TOLOSA C.F. 3 - 1 LEIOA S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 BEASAIN S.D.
INDARTSU C. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 4 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/12/03

ANTIGUOKO K.E. 0 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 3 TOLOSA C.F.
LEIOA S.D. 2 - 0 BARAKALDO C.F.
ATHLETIC CLUB 2 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BEASAIN S.D. 0 - 5 INDARTSU C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 5 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
AMOREBIETA S.D. 4 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/12/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 4 AMOREBIETA S.D.
BEASAIN S.D. 2 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
ATHLETIC CLUB 5 - 1 INDARTSU C.
LEIOA S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 BARAKALDO C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 TOLOSA C.F.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
DEPORTIVO ALAVES. 2 - 2 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/17

ZARAUTZ K.E. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
AMOREBIETA S.D. 3 - 0 BEASAIN S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
INDARTSU C. 1 - 1 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
TOLOSA C.F. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 2 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
Igo

Jardunaldia: 18

2018/01/07

BEASAIN S.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ATHLETIC CLUB 3 - 0 AMOREBIETA S.D.
LEIOA S.D. 5 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 1 INDARTSU C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
DEPORTIVO ALAVES. 2 - 1 TOLOSA C.F.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 19

2018/01/14

ZARAUTZ K.E. 2 - 2 BEASAIN S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 ATHLETIC CLUB
AMOREBIETA S.D. 0 - 2 LEIOA S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 5 LAGUN ONAK C.D.
INDARTSU C. 0 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 4 ANTIGUOKO K.E.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES.
TOLOSA C.F. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/21

ATHLETIC CLUB 3 - 0 BEASAIN S.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 AMOREBIETA S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 INDARTSU C.
DEPORTIVO ALAVES. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
TOLOSA C.F. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/28

ZARAUTZ K.E. 1 - 3 ATHLETIC CLUB
BEASAIN S.D. 1 - 2 LEIOA S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
AMOREBIETA S.D. 2 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
INDARTSU C. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/02/04

LEIOA S.D. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
LAGUN ONAK C.D. 3 - 0 BEASAIN S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ANTIGUOKO K.E. 3 - 1 AMOREBIETA S.D.
DEPORTIVO ALAVES. 3 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
SANTUTXU F.C. 3 - 0 INDARTSU C.
TOLOSA C.F. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/02/11

ZARAUTZ K.E. 4 - 0 LEIOA S.D.
ATHLETIC CLUB 9 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BEASAIN S.D. 3 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
INDARTSU C. 0 - 0 TOLOSA C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 24

2018/02/18

LAGUN ONAK C.D. 0 - 3 LEIOA S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 BEASAIN S.D.
DEPORTIVO ALAVES. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
SANTUTXU F.C. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
TOLOSA C.F. 4 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
BARAKALDO C.F. 0 - 2 INDARTSU C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/03/04

ZARAUTZ K.E. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
LEIOA S.D. 3 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
ATHLETIC CLUB 7 - 0 ANTIGUOKO K.E.
BEASAIN S.D. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 SANTUTXU F.C.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 TOLOSA C.F.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 4 BARAKALDO C.F.
INDARTSU C. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2018/03/11

AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 LEIOA S.D.
DEPORTIVO ALAVES. 3 - 1 ATHLETIC CLUB
SANTUTXU F.C. 2 - 2 BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F. 5 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
BARAKALDO C.F. 0 - 1 AMOREBIETA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
INDARTSU C. 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 27

2018/03/18

ZARAUTZ K.E. 3 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
LEIOA S.D. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 SANTUTXU F.C.
BEASAIN S.D. 1 - 1 TOLOSA C.F.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 0 BARAKALDO C.F.
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 2 INDARTSU C.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/03/25

ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
DEPORTIVO ALAVES. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 1 LEIOA S.D.
TOLOSA C.F. 2 - 5 ATHLETIC CLUB
BARAKALDO C.F. 2 - 2 BEASAIN S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
INDARTSU C. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 3 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 29

2018/04/08

ANTIGUOKO K.E. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 2 SANTUTXU F.C.
LEIOA S.D. 0 - 2 TOLOSA C.F.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 BARAKALDO C.F.
BEASAIN S.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 4 - 0 INDARTSU C.
AMOREBIETA S.D. 6 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/04/22

DEPORTIVO ALAVES. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 3 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 3 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
INDARTSU C. 0 - 3 BEASAIN S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 6 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ZARAUTZ K.E. 5 - 1 AMOREBIETA S.D.
Igo
inprimatu