JUBENILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA NAZIONALA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ BETOŅO (H.Artificial)
2 VAREA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe VAREA-LOGROŅO MUNICIPAL DE VAREA (H.Natural)
3 DANOK BAT CLUB DE FIKA Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
4 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
5 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD Roja Asignatu gabe Asignatu gabe SORIA FRANCISCO RUBIO
6 ARENAS C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
7 PAMPLONA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LIZASOAIN BEITIKUNTZEA (H.A.)
8 TXANTREA UDC KKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA INST. CHANTREA
9 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
10 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA- (H.Natural)
11 OSASUNA C.A. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUŅA TAJONAR (H.Artificial)
12 GETXO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO FADURA (H.Natural)
13 LOGROŅES U.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROŅO LAS GAUNAS (H.Natural)
14 HERNANI VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
15 SAN JUAN A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA SAN JUAN- (H.Artificial)
16 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/03

ALAVES S.A.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
HERNANI 1 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
GETXO C.D. 2 - 1 PAMPLONA C.D.
ATHLETIC CLUB 5 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 3 - 2 OSASUNA C.A.
ARENAS C. 3 - 1 LOGROŅES U.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 SAN JUAN A.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 VAREA C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 2 ALAVES S.A.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 2 HERNANI
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 GETXO C.D.
OSASUNA C.A. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
LOGROŅES U.D. 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
SAN JUAN A.D. 2 - 0 ARENAS C.
VAREA C.D. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/17

DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ALAVES S.A.D. 5 - 1 PAMPLONA C.D.
HERNANI 1 - 5 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GETXO C.D. 1 - 4 OSASUNA C.A.
ATHLETIC CLUB 6 - 0 LOGROŅES U.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 SAN JUAN A.D.
ARENAS C. 1 - 1 VAREA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/24

NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
PAMPLONA C.D. 2 - 5 DANOK BAT CLUB DE FIKA
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 2 ALAVES S.A.D.
OSASUNA C.A. 2 - 0 HERNANI
LOGROŅES U.D. 1 - 5 GETXO C.D.
SAN JUAN A.D. 1 - 4 ATHLETIC CLUB
VAREA C.D. 0 - 2 TXANTREA UDC KKE
EIBAR S.A.D. 1 - 1 ARENAS C.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/01

NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 1 PAMPLONA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 0 OSASUNA C.A.
HERNANI 3 - 1 LOGROŅES U.D.
GETXO C.D. 1 - 1 SAN JUAN A.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 1 VAREA C.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 3 EIBAR S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 ARENAS C.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/08

PAMPLONA C.D. 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
OSASUNA C.A. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
LOGROŅES U.D. 3 - 1 ALAVES S.A.D.
SAN JUAN A.D. 2 - 0 HERNANI
VAREA C.D. 0 - 1 GETXO C.D.
EIBAR S.A.D. 0 - 0 ATHLETIC CLUB
ARENAS C. 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/12

PAMPLONA C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 OSASUNA C.A.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 4 - 0 LOGROŅES U.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 SAN JUAN A.D.
HERNANI 5 - 2 VAREA C.D.
GETXO C.D. 2 - 3 EIBAR S.A.D.
ATHLETIC CLUB 5 - 1 ARENAS C.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 3 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/15

REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
OSASUNA C.A. 2 - 0 PAMPLONA C.D.
LOGROŅES U.D. 1 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
SAN JUAN A.D. 2 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
VAREA C.D. 2 - 4 ALAVES S.A.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 HERNANI
ARENAS C. 3 - 0 GETXO C.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/22

REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 OSASUNA C.A.
PAMPLONA C.D. 2 - 0 LOGROŅES U.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 2 SAN JUAN A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 1 VAREA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
HERNANI 2 - 2 ARENAS C.
GETXO C.D. 2 - 1 TXANTREA UDC KKE
ANTIGUOKO K.E. 2 - 4 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/29

OSASUNA C.A. 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
LOGROŅES U.D. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN JUAN A.D. 0 - 0 PAMPLONA C.D.
VAREA C.D. 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
EIBAR S.A.D. 3 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ARENAS C. 1 - 4 ALAVES S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 2 - 2 HERNANI
ATHLETIC CLUB 5 - 2 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/05

OSASUNA C.A. 1 - 0 LOGROŅES U.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 0 SAN JUAN A.D.
PAMPLONA C.D. 3 - 0 VAREA C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 2 EIBAR S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 2 ARENAS C.
ALAVES S.A.D. 5 - 1 TXANTREA UDC KKE
HERNANI 0 - 4 ATHLETIC CLUB
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/12

LOGROŅES U.D. 1 - 2 ANTIGUOKO K.E.
SAN JUAN A.D. 0 - 2 OSASUNA C.A.
VAREA C.D. 2 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.A.D. 0 - 2 PAMPLONA C.D.
ARENAS C. 3 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
TXANTREA UDC KKE 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ATHLETIC CLUB 4 - 3 ALAVES S.A.D.
GETXO C.D. 2 - 1 HERNANI
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/19

LOGROŅES U.D. 0 - 0 SAN JUAN A.D.
OSASUNA C.A. 3 - 0 VAREA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 EIBAR S.A.D.
PAMPLONA C.D. 4 - 6 ARENAS C.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 2 TXANTREA UDC KKE
DANOK BAT CLUB DE FIKA 3 - 3 ATHLETIC CLUB
ALAVES S.A.D. 5 - 0 GETXO C.D.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 2 HERNANI
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/26

ANTIGUOKO K.E. 0 - 1 SAN JUAN A.D.
VAREA C.D. 1 - 1 LOGROŅES U.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 1 OSASUNA C.A.
ARENAS C. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 2 PAMPLONA C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
GETXO C.D. 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
HERNANI 0 - 4 ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/12/03

SAN JUAN A.D. 1 - 1 VAREA C.D.
LOGROŅES U.D. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
OSASUNA C.A. 2 - 0 ARENAS C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 2 TXANTREA UDC KKE
PAMPLONA C.D. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 4 GETXO C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 0 HERNANI
ALAVES S.A.D. 4 - 4 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/12/10

DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 0 ALAVES S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 1 HERNANI
PAMPLONA C.D. 2 - 1 GETXO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 1 ATHLETIC CLUB
OSASUNA C.A. 0 - 3 TXANTREA UDC KKE
LOGROŅES U.D. 1 - 0 ARENAS C.
SAN JUAN A.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
VAREA C.D. 1 - 4 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/17

ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ALAVES S.A.D. 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
HERNANI 3 - 0 PAMPLONA C.D.
GETXO C.D. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 1 OSASUNA C.A.
TXANTREA UDC KKE 2 - 2 LOGROŅES U.D.
ARENAS C. 1 - 2 SAN JUAN A.D.
EIBAR S.A.D. 0 - 3 VAREA C.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2018/01/07

NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
PAMPLONA C.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 HERNANI
OSASUNA C.A. 3 - 0 GETXO C.D.
LOGROŅES U.D. 3 - 1 ATHLETIC CLUB
SAN JUAN A.D. 1 - 0 TXANTREA UDC KKE
VAREA C.D. 1 - 1 ARENAS C.
EIBAR S.A.D. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 19

2018/01/14

ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 0 PAMPLONA C.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
HERNANI 1 - 1 OSASUNA C.A.
GETXO C.D. 0 - 2 LOGROŅES U.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 SAN JUAN A.D.
TXANTREA UDC KKE 2 - 0 VAREA C.D.
ARENAS C. 3 - 4 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/21

PAMPLONA C.D. 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
OSASUNA C.A. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
LOGROŅES U.D. 1 - 0 HERNANI
SAN JUAN A.D. 1 - 0 GETXO C.D.
VAREA C.D. 2 - 4 ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. 2 - 1 TXANTREA UDC KKE
ARENAS C. 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/28

ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 PAMPLONA C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 2 OSASUNA C.A.
ALAVES S.A.D. 7 - 0 LOGROŅES U.D.
HERNANI 2 - 0 SAN JUAN A.D.
GETXO C.D. 1 - 3 VAREA C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 3 EIBAR S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 5 - 0 ARENAS C.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/02/04

REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 PAMPLONA C.D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
LOGROŅES U.D. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
SAN JUAN A.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
VAREA C.D. 2 - 2 HERNANI
EIBAR S.A.D. 2 - 2 GETXO C.D.
ARENAS C. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
TXANTREA UDC KKE 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/02/11

ANTIGUOKO K.E. 3 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 0 OSASUNA C.A.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 0 LOGROŅES U.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 0 - 1 SAN JUAN A.D.
ALAVES S.A.D. 4 - 1 VAREA C.D.
HERNANI 5 - 3 EIBAR S.A.D.
GETXO C.D. 2 - 2 ARENAS C.
ATHLETIC CLUB 5 - 2 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 24

2018/02/18

OSASUNA C.A. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LOGROŅES U.D. 4 - 0 PAMPLONA C.D.
SAN JUAN A.D. 2 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
VAREA C.D. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA
EIBAR S.A.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
ARENAS C. 1 - 0 HERNANI
TXANTREA UDC KKE 0 - 2 GETXO C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 1 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/03/04

ANTIGUOKO K.E. 3 - 2 OSASUNA C.A.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 LOGROŅES U.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 2 SAN JUAN A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 7 - 1 VAREA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 2 - 3 EIBAR S.A.D.
ALAVES S.A.D. 5 - 0 ARENAS C.
HERNANI 2 - 1 TXANTREA UDC KKE
GETXO C.D. 1 - 3 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 26

2018/03/11

LOGROŅES U.D. 0 - 0 OSASUNA C.A.
SAN JUAN A.D. 0 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VAREA C.D. 2 - 1 PAMPLONA C.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ARENAS C. 1 - 4 DANOK BAT CLUB DE FIKA
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 ALAVES S.A.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 1 HERNANI
GETXO C.D. 4 - 1 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 27

2018/03/18

ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 LOGROŅES U.D.
OSASUNA C.A. 1 - 2 SAN JUAN A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 7 - 0 VAREA C.D.
PAMPLONA C.D. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 2 ARENAS C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
ALAVES S.A.D. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
HERNANI 1 - 1 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/03/25

SAN JUAN A.D. 1 - 0 LOGROŅES U.D.
VAREA C.D. 0 - 4 OSASUNA C.A.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ARENAS C. 1 - 1 PAMPLONA C.D.
TXANTREA UDC KKE 6 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ATHLETIC CLUB 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA
GETXO C.D. 2 - 0 ALAVES S.A.D.
HERNANI 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 29

2018/04/01

SAN JUAN A.D. 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
LOGROŅES U.D. 2 - 0 VAREA C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 ARENAS C.
PAMPLONA C.D. 3 - 3 TXANTREA UDC KKE
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 2 ATHLETIC CLUB
DANOK BAT CLUB DE FIKA 5 - 2 GETXO C.D.
ALAVES S.A.D. 5 - 2 HERNANI
Igo

Jardunaldia: 30

2018/04/08

VAREA C.D. 2 - 2 SAN JUAN A.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 2 LOGROŅES U.D.
ARENAS C. 4 - 1 OSASUNA C.A.
TXANTREA UDC KKE 3 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 3 PAMPLONA C.D.
GETXO C.D. 2 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
HERNANI 4 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 ALAVES S.A.D.
Igo
inprimatu