AFIZIONATUA 3. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ANAITASUNA C.D. GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA TXERLOIA (H.Natural)
2 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE (H.Natural)
3 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)
4 SODUPE U.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SODUPE H. SARATXO (H.Natural)
5 ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Natural)
6 AMURRIO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMURRIO BASARTE (H.Natural)
7 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
8 ZAMUDIO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZAMUDIO GAZITUAGA (H.Natural)
9 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
10 BALMASEDA F.C. S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BALMASEDA LA BALUGA (H.Natural)
11 BERMEO F.T. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BERMEO ITXAS GANE (H.Natural)
12 SESTAO RIVER C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SESTAO LAS LLANAS (H.Natural)
13 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE- (H.Natural)
14 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DURANGO TABIRA (H.Natural)
15 BASCONIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI ARTUNDUAGA
16 SOMORROSTRO J.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUSKIZ EL MALECÓN
17 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
18 GETXO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO FADURA (H.Natural)
19 PORTUGALETE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PORTUGALETE LA FLORIDA (H.Natural)
20 SANTURTZI C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SANTURTZI SAN JORGE (H.Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/08/27

ANAITASUNA C.D. 1 - 1 DEUSTO S.D.
GETXO C.D. 0 - 2 ALAVES S.A.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SESTAO RIVER C. 0 - 0 BERMEO F.T.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 0 BASCONIA C.D.
AMURRIO C.F. 2 - 0 BEASAIN S.D.
SODUPE U.C. 1 - 0 PORTUGALETE C.
SANTURTZI C.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/03

DEUSTO S.D. 1 - 0 SANTURTZI C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 2 ANAITASUNA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 GETXO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 SOMORROSTRO J.D.
BERMEO F.T. 0 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 SESTAO RIVER C.
BASCONIA C.D. 5 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
BEASAIN S.D. 3 - 0 ZAMUDIO S.D.
PORTUGALETE C. 0 - 0 AMURRIO C.F.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 1 SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/10

DEUSTO S.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
GETXO C.D. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 0 BERMEO F.T.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
SESTAO RIVER C. 4 - 1 BASCONIA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 BEASAIN S.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 2 PORTUGALETE C.
AMURRIO C.F. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
SANTURTZI C.D. 2 - 0 SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/17

ALAVES S.A.D. 0 - 2 SANTURTZI C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 DEUSTO S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 ANAITASUNA C.D.
BERMEO F.T. 1 - 1 GETXO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 SOMORROSTRO J.D.
BASCONIA C.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BEASAIN S.D. 1 - 0 SESTAO RIVER C.
PORTUGALETE C. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 ZAMUDIO S.D.
SODUPE U.C. 3 - 2 AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/09/24

ALAVES S.A.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
DEUSTO S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 0 BERMEO F.T.
GETXO C.D. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 2 BASCONIA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 1 BEASAIN S.D.
SESTAO RIVER C. 1 - 0 PORTUGALETE C.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
ZAMUDIO S.D. 2 - 2 SODUPE U.C.
SANTURTZI C.D. 3 - 0 AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/01

SANTUTXU F.C. 3 - 0 SANTURTZI C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 ALAVES S.A.D.
BERMEO F.T. 1 - 0 DEUSTO S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
BASCONIA C.D. 1 - 1 GETXO C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 1 SOMORROSTRO J.D.
PORTUGALETE C. 4 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 SESTAO RIVER C.
SODUPE U.C. 0 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
AMURRIO C.F. 0 - 1 ZAMUDIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/08

SANTUTXU F.C. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 0 BERMEO F.T.
DEUSTO S.D. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 0 BASCONIA C.D.
GETXO C.D. 2 - 0 BEASAIN S.D.
SOMORROSTRO J.D. 0 - 1 PORTUGALETE C.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 0 SODUPE U.C.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 AMURRIO C.F.
SANTURTZI C.D. 2 - 1 ZAMUDIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/12

REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 SANTURTZI C.D.
BERMEO F.T. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
BASCONIA C.D. 1 - 3 DEUSTO S.D.
BEASAIN S.D. 3 - 0 ANAITASUNA C.D.
PORTUGALETE C. 2 - 1 GETXO C.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 SOMORROSTRO J.D.
SODUPE U.C. 3 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
AMURRIO C.F. 0 - 0 SESTAO RIVER C.
ZAMUDIO S.D. 3 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/15

REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 BERMEO F.T.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 BASCONIA C.D.
DEUSTO S.D. 0 - 0 BEASAIN S.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 PORTUGALETE C.
GETXO C.D. 0 - 2 LAGUN ONAK C.D.
SOMORROSTRO J.D. 0 - 1 SODUPE U.C.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 0 AMURRIO C.F.
SESTAO RIVER C. 1 - 1 ZAMUDIO S.D.
SANTURTZI C.D. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/22

BERMEO F.T. 0 - 2 SANTURTZI C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BASCONIA C.D. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
BEASAIN S.D. 2 - 1 ALAVES S.A.D.
PORTUGALETE C. 1 - 1 DEUSTO S.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 ANAITASUNA C.D.
SODUPE U.C. 1 - 0 GETXO C.D.
AMURRIO C.F. 4 - 2 SOMORROSTRO J.D.
ZAMUDIO S.D. 0 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 1 SESTAO RIVER C.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/10/29

BERMEO F.T. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 BASCONIA C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 BEASAIN S.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 0 PORTUGALETE C.
DEUSTO S.D. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 1 SODUPE U.C.
GETXO C.D. 0 - 1 AMURRIO C.F.
SOMORROSTRO J.D. 0 - 2 ZAMUDIO S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
SANTURTZI C.D. 0 - 0 SESTAO RIVER C.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/01

AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 SANTURTZI C.D.
BASCONIA C.D. 1 - 2 BERMEO F.T.
BEASAIN S.D. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PORTUGALETE C. 3 - 0 SANTUTXU F.C.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
SODUPE U.C. 1 - 0 DEUSTO S.D.
AMURRIO C.F. 1 - 0 ANAITASUNA C.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 1 GETXO C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 1 SOMORROSTRO J.D.
SESTAO RIVER C. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/05

AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 6 BASCONIA C.D.
BERMEO F.T. 0 - 3 BEASAIN S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 PORTUGALETE C.
SANTUTXU F.C. 4 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 0 SODUPE U.C.
DEUSTO S.D. 2 - 2 AMURRIO C.F.
ANAITASUNA C.D. 1 - 3 ZAMUDIO S.D.
GETXO C.D. 1 - 3 BALMASEDA F.C. S.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 0 SESTAO RIVER C.
SANTURTZI C.D. 1 - 2 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/12

BASCONIA C.D. 3 - 3 SANTURTZI C.D.
BEASAIN S.D. 4 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
PORTUGALETE C. 2 - 1 BERMEO F.T.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SODUPE U.C. 6 - 0 SANTUTXU F.C.
AMURRIO C.F. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
ZAMUDIO S.D. 3 - 0 DEUSTO S.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
SESTAO RIVER C. 1 - 1 GETXO C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 2 SOMORROSTRO J.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/11/19

BASCONIA C.D. 0 - 3 BEASAIN S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 3 PORTUGALETE C.
BERMEO F.T. 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 SODUPE U.C.
SANTUTXU F.C. 2 - 1 AMURRIO C.F.
ALAVES S.A.D. 0 - 0 ZAMUDIO S.D.
DEUSTO S.D. 0 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 1 SESTAO RIVER C.
GETXO C.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
SANTURTZI C.D. 3 - 3 SOMORROSTRO J.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/11/26

BEASAIN S.D. 3 - 0 SANTURTZI C.D.
PORTUGALETE C. 2 - 0 BASCONIA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
SODUPE U.C. 0 - 2 BERMEO F.T.
AMURRIO C.F. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ZAMUDIO S.D. 2 - 0 SANTUTXU F.C.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 2 DEUSTO S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 0 ANAITASUNA C.D.
SOMORROSTRO J.D. 7 - 0 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/03

BEASAIN S.D. 2 - 1 PORTUGALETE C.
BASCONIA C.D. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 SODUPE U.C.
BERMEO F.T. 0 - 1 AMURRIO C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 ZAMUDIO S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
ALAVES S.A.D. 3 - 1 SESTAO RIVER C.
DEUSTO S.D. 0 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ANAITASUNA C.D. 1 - 2 SOMORROSTRO J.D.
SANTURTZI C.D. 3 - 0 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2017/12/17

SANTURTZI C.D. 0 - 1 PORTUGALETE C.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 BEASAIN S.D.
SODUPE U.C. 2 - 1 BASCONIA C.D.
AMURRIO C.F. 3 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ZAMUDIO S.D. 2 - 0 BERMEO F.T.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 0 SANTUTXU F.C.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 2 ALAVES S.A.D.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 2 DEUSTO S.D.
GETXO C.D. 1 - 0 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 19

2017/12/24

PORTUGALETE C. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BEASAIN S.D. 3 - 0 SODUPE U.C.
BASCONIA C.D. 0 - 0 AMURRIO C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 ZAMUDIO S.D.
BERMEO F.T. 2 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 SESTAO RIVER C.
SANTUTXU F.C. 0 - 3 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 SOMORROSTRO J.D.
DEUSTO S.D. 1 - 1 GETXO C.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/07

DEUSTO S.D. 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 0 GETXO C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 3 SOMORROSTRO J.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 4 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BERMEO F.T. 1 - 2 SESTAO RIVER C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
BASCONIA C.D. 0 - 0 ZAMUDIO S.D.
BEASAIN S.D. 0 - 0 AMURRIO C.F.
PORTUGALETE C. 2 - 0 SODUPE U.C.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/14

SANTURTZI C.D. 0 - 1 DEUSTO S.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
GETXO C.D. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 4 - 1 BERMEO F.T.
SESTAO RIVER C. 3 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 BASCONIA C.D.
ZAMUDIO S.D. 2 - 0 BEASAIN S.D.
AMURRIO C.F. 1 - 2 PORTUGALETE C.
SODUPE U.C. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/01/21

ALAVES S.A.D. 2 - 0 DEUSTO S.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 ANAITASUNA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 GETXO C.D.
BERMEO F.T. 1 - 2 SOMORROSTRO J.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 3 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
BASCONIA C.D. 0 - 0 SESTAO RIVER C.
BEASAIN S.D. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
PORTUGALETE C. 3 - 0 ZAMUDIO S.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 AMURRIO C.F.
SODUPE U.C. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/01/28

SANTURTZI C.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
DEUSTO S.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GETXO C.D. 2 - 0 BERMEO F.T.
SOMORROSTRO J.D. 0 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 1 BASCONIA C.D.
SESTAO RIVER C. 1 - 0 BEASAIN S.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 PORTUGALETE C.
ZAMUDIO S.D. 0 - 3 LAGUN ONAK C.D.
AMURRIO C.F. 1 - 2 SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 24

2018/02/04

SANTUTXU F.C. 1 - 0 ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 DEUSTO S.D.
BERMEO F.T. 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 0 GETXO C.D.
BASCONIA C.D. 0 - 2 SOMORROSTRO J.D.
BEASAIN S.D. 1 - 0 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
PORTUGALETE C. 0 - 0 SESTAO RIVER C.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
SODUPE U.C. 1 - 1 ZAMUDIO S.D.
AMURRIO C.F. 1 - 1 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/02/11

SANTURTZI C.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
ALAVES S.A.D. 4 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEUSTO S.D. 1 - 0 BERMEO F.T.
ANAITASUNA C.D. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
GETXO C.D. 3 - 1 BASCONIA C.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 1 BEASAIN S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 3 - 2 PORTUGALETE C.
SESTAO RIVER C. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 SODUPE U.C.
ZAMUDIO S.D. 1 - 0 AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 26

2018/02/18

REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
BERMEO F.T. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 DEUSTO S.D.
BASCONIA C.D. 3 - 0 ANAITASUNA C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 0 GETXO C.D.
PORTUGALETE C. 2 - 0 SOMORROSTRO J.D.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 4 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
SODUPE U.C. 1 - 0 SESTAO RIVER C.
AMURRIO C.F. 0 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2018/02/25

SANTURTZI C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 BERMEO F.T.
ALAVES S.A.D. 5 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 1 BASCONIA C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 2 BEASAIN S.D.
GETXO C.D. 0 - 1 PORTUGALETE C.
SOMORROSTRO J.D. 4 - 2 LAGUN ONAK C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 1 SODUPE U.C.
SESTAO RIVER C. 4 - 1 AMURRIO C.F.
BALMASEDA F.C. S.D. 3 - 1 ZAMUDIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/03/04

BERMEO F.T. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
BASCONIA C.D. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
BEASAIN S.D. 2 - 0 DEUSTO S.D.
PORTUGALETE C. 3 - 1 ANAITASUNA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 GETXO C.D.
SODUPE U.C. 0 - 0 SOMORROSTRO J.D.
AMURRIO C.F. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
ZAMUDIO S.D. 3 - 3 SESTAO RIVER C.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2018/03/11

SANTURTZI C.D. 0 - 0 BERMEO F.T.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 2 BASCONIA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 BEASAIN S.D.
DEUSTO S.D. 1 - 0 PORTUGALETE C.
ANAITASUNA C.D. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
GETXO C.D. 0 - 0 SODUPE U.C.
SOMORROSTRO J.D. 3 - 0 AMURRIO C.F.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 1 ZAMUDIO S.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/03/18

AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 BERMEO F.T.
BASCONIA C.D. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BEASAIN S.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
PORTUGALETE C. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 DEUSTO S.D.
SODUPE U.C. 0 - 1 ANAITASUNA C.D.
AMURRIO C.F. 2 - 0 GETXO C.D.
ZAMUDIO S.D. 0 - 1 SOMORROSTRO J.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
SESTAO RIVER C. 4 - 2 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 31

2018/03/25

SANTURTZI C.D. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
BERMEO F.T. 0 - 0 BASCONIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 BEASAIN S.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 3 PORTUGALETE C.
ALAVES S.A.D. 6 - 1 LAGUN ONAK C.D.
DEUSTO S.D. 1 - 1 SODUPE U.C.
ANAITASUNA C.D. 0 - 1 AMURRIO C.F.
GETXO C.D. 1 - 0 ZAMUDIO S.D.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 0 SESTAO RIVER C.
Igo

Jardunaldia: 32

2018/03/29

BASCONIA C.D. 4 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 1 BERMEO F.T.
PORTUGALETE C. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
SODUPE U.C. 0 - 3 ALAVES S.A.D.
AMURRIO C.F. 1 - 2 DEUSTO S.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 4 ANAITASUNA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 1 GETXO C.D.
SESTAO RIVER C. 3 - 3 SOMORROSTRO J.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 3 - 1 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 33

2018/04/08

SANTURTZI C.D. 0 - 2 BASCONIA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 2 BEASAIN S.D.
BERMEO F.T. 0 - 4 PORTUGALETE C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 SODUPE U.C.
ALAVES S.A.D. 3 - 3 AMURRIO C.F.
DEUSTO S.D. 4 - 0 ZAMUDIO S.D.
ANAITASUNA C.D. 0 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
GETXO C.D. 0 - 2 SESTAO RIVER C.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 3 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
Igo

Jardunaldia: 34

2018/04/15

BEASAIN S.D. 0 - 2 BASCONIA C.D.
PORTUGALETE C. 6 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 2 BERMEO F.T.
SODUPE U.C. 0 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMURRIO C.F. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
ZAMUDIO S.D. 1 - 2 ALAVES S.A.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 DEUSTO S.D.
SESTAO RIVER C. 4 - 0 ANAITASUNA C.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 1 - 1 GETXO C.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 35

2018/04/22

SANTURTZI C.D. 2 - 1 BEASAIN S.D.
BASCONIA C.D. 1 - 1 PORTUGALETE C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BERMEO F.T. 0 - 1 SODUPE U.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 AMURRIO C.F.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 ZAMUDIO S.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
DEUSTO S.D. 1 - 3 SESTAO RIVER C.
ANAITASUNA C.D. 1 - 3 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
GETXO C.D. 0 - 2 SOMORROSTRO J.D.
Igo

Jardunaldia: 36

2018/04/29

PORTUGALETE C. 2 - 1 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 BASCONIA C.D.
SODUPE U.C. 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
AMURRIO C.F. 3 - 1 BERMEO F.T.
ZAMUDIO S.D. 3 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
SESTAO RIVER C. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 0 - 1 DEUSTO S.D.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 3 ANAITASUNA C.D.
GETXO C.D. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 37

2018/05/06

PORTUGALETE C. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
BASCONIA C.D. 0 - 1 SODUPE U.C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 AMURRIO C.F.
BERMEO F.T. 2 - 0 ZAMUDIO S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 SESTAO RIVER C.
ALAVES S.A.D. 0 - 1 CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S.
DEUSTO S.D. 0 - 1 SOMORROSTRO J.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 0 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 38

2018/05/13

LAGUN ONAK C.D. 0 - 4 PORTUGALETE C.
SODUPE U.C. 0 - 1 BEASAIN S.D.
AMURRIO C.F. 0 - 3 BASCONIA C.D.
ZAMUDIO S.D. 4 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 5 - 2 BERMEO F.T.
SESTAO RIVER C. 5 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO S. 2 - 2 SANTUTXU F.C.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
GETXO C.D. 1 - 0 DEUSTO S.D.
SANTURTZI C.D. 1 - 4 ANAITASUNA C.D.
Igo
inprimatu