AFIZIONATUA 2B . MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BURGOS C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BURGOS EL PLANTIO (H.Natural)
2 MIRANDES C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MIRANDA EBRO ANDUVA (H.Natural)
3 CAUDAL DEPORTIVO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MIERES HNOS.ANTUŅA
4 SPORTING DE GIJON SAD REAL Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MAREO MAREO (H.Natural)
5 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe VILLAVICIOSA C.M. LAS CALLEJAS
6 REAL RACING CLUB S.A.D. Blanca Negro Asignatu gabe SANTANDER EL SARDINERO (H.Natural)
7 OSASUNA C.A. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA TAJONAR (H.Natural)
8 PEŅA SPORT F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe TAFALLA SAN FRANCISCO (H.Natural)
9 TUDELANO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe TUDELA CDAD. DE TUDELA (H.N.)
10 IZARRA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ESTELLA MERKATONDOA (H.Natural)
11 LOGROŅES SAD U.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROŅO LAS GAUNAS (H.Natural)
12 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA- (H.Natural)
13 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
14 VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE- (H.Natural)
15 REAL UNION CLUB SAD BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL- (H.Natural)
16 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO LASESARRE (H.Natural)
17 ARENAS CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
18 AMOREBIETA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMOREBIETA URRITXE (H.Natural)
19 GERNIKA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GERNIKA URBIETA (H.Artificial)
20 LEIOA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/08/20

BURGOS C.F. 1 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 0 OSASUNA C.A.
VITORIA C.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 2 LOGROŅES SAD U.D.
IZARRA C.D. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PEŅA SPORT F.C. 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 ARENAS CLUB
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 0 GERNIKA S.D.
LEIOA S.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/08/27

CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 LEIOA S.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 1 BURGOS C.F.
OSASUNA C.A. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
TUDELANO C.D. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
LOGROŅES SAD U.D. 3 - 1 VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 IZARRA C.D.
ARENAS CLUB 1 - 0 PEŅA SPORT F.C.
GERNIKA S.D. 1 - 3 REAL RACING CLUB S.A.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 SPORTING DE GIJON SAD REAL
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/03

CAUDAL DEPORTIVO 1 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
BURGOS C.F. 1 - 0 OSASUNA C.A.
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 TUDELANO C.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
VITORIA C.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 REAL UNION CLUB SAD
IZARRA C.D. 2 - 2 ARENAS CLUB
PEŅA SPORT F.C. 0 - 1 GERNIKA S.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 SPORTING DE GIJON SAD REAL
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/10

LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 3 LEIOA S.D.
OSASUNA C.A. 0 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
TUDELANO C.D. 0 - 0 BURGOS C.F.
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 0 AMOREBIETA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 BARAKALDO C.F.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 VITORIA C.D.
ARENAS CLUB 2 - 2 ATHLETIC CLUB
GERNIKA S.D. 2 - 0 IZARRA C.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 PEŅA SPORT F.C.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/09/17

LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 2 - 2 OSASUNA C.A.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 2 TUDELANO C.D.
BURGOS C.F. 1 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
AMOREBIETA S.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
VITORIA C.D. 2 - 2 ARENAS CLUB
ATHLETIC CLUB 0 - 0 GERNIKA S.D.
IZARRA C.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 6 SPORTING DE GIJON SAD REAL
LEIOA S.D. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/09/24

OSASUNA C.A. 2 - 1 LEIOA S.D.
TUDELANO C.D. 0 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 2 CAUDAL DEPORTIVO
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 BURGOS C.F.
REAL UNION CLUB SAD 3 - 1 AMOREBIETA S.D.
ARENAS CLUB 1 - 1 BARAKALDO C.F.
GERNIKA S.D. 2 - 2 VITORIA C.D.
MIRANDES C.D. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 1 IZARRA C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 PEŅA SPORT F.C.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/01

OSASUNA C.A. 1 - 1 TUDELANO C.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 2 - 1 LOGROŅES SAD U.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BURGOS C.F. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
AMOREBIETA S.D. 3 - 1 ARENAS CLUB
BARAKALDO C.F. 2 - 0 GERNIKA S.D.
VITORIA C.D. 1 - 2 MIRANDES C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
IZARRA C.D. 0 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
LEIOA S.D. 3 - 0 PEŅA SPORT F.C.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/08

TUDELANO C.D. 1 - 0 LEIOA S.D.
LOGROŅES SAD U.D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
ARENAS CLUB 0 - 0 BURGOS C.F.
GERNIKA S.D. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
MIRANDES C.D. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 0 VITORIA C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
PEŅA SPORT F.C. 0 - 1 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/15

TUDELANO C.D. 0 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
OSASUNA C.A. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 2 ARENAS CLUB
BURGOS C.F. 0 - 0 GERNIKA S.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
VITORIA C.D. 0 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 1 PEŅA SPORT F.C.
LEIOA S.D. 1 - 2 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/22

LOGROŅES SAD U.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 3 TUDELANO C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 3 OSASUNA C.A.
ARENAS CLUB 3 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
GERNIKA S.D. 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
MIRANDES C.D. 1 - 1 BURGOS C.F.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 3 - 2 BARAKALDO C.F.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 2 VITORIA C.D.
IZARRA C.D. 2 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 11

2017/10/29

LOGROŅES SAD U.D. 3 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TUDELANO C.D. 3 - 0 REAL UNION CLUB SAD
OSASUNA C.A. 1 - 1 ARENAS CLUB
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 0 GERNIKA S.D.
CAUDAL DEPORTIVO 1 - 3 MIRANDES C.D.
BURGOS C.F. 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 PEŅA SPORT F.C.
VITORIA C.D. 1 - 1 IZARRA C.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 12

2017/11/01

REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
ARENAS CLUB 1 - 2 TUDELANO C.D.
GERNIKA S.D. 3 - 1 OSASUNA C.A.
MIRANDES C.D. 2 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 BURGOS C.F.
PEŅA SPORT F.C. 2 - 2 AMOREBIETA S.D.
IZARRA C.D. 1 - 0 BARAKALDO C.F.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/05

REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 1 ARENAS CLUB
TUDELANO C.D. 1 - 2 GERNIKA S.D.
OSASUNA C.A. 1 - 0 MIRANDES C.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 2 - 3 SPORTING DE GIJON SAD REAL
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 2 REAL RACING CLUB S.A.D.
BURGOS C.F. 3 - 0 PEŅA SPORT F.C.
AMOREBIETA S.D. 5 - 0 IZARRA C.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
LEIOA S.D. 2 - 2 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/12

REAL UNION CLUB SAD 1 - 3 LEIOA S.D.
ARENAS CLUB 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GERNIKA S.D. 0 - 1 LOGROŅES SAD U.D.
MIRANDES C.D. 3 - 2 TUDELANO C.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 1 OSASUNA C.A.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
PEŅA SPORT F.C. 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
IZARRA C.D. 2 - 1 BURGOS C.F.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
VITORIA C.D. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/11/19

REAL UNION CLUB SAD 2 - 2 ARENAS CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 GERNIKA S.D.
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 2 MIRANDES C.D.
TUDELANO C.D. 1 - 0 SPORTING DE GIJON SAD REAL
OSASUNA C.A. 1 - 2 REAL RACING CLUB S.A.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 1 - 1 PEŅA SPORT F.C.
CAUDAL DEPORTIVO 1 - 1 IZARRA C.D.
BURGOS C.F. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
AMOREBIETA S.D. 2 - 0 VITORIA C.D.
LEIOA S.D. 3 - 1 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/11/26

ARENAS CLUB 1 - 1 LEIOA S.D.
GERNIKA S.D. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
MIRANDES C.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 0 OSASUNA C.A.
IZARRA C.D. 1 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
VITORIA C.D. 1 - 2 BURGOS C.F.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/03

ARENAS CLUB 0 - 0 GERNIKA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 3 MIRANDES C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
LOGROŅES SAD U.D. 2 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
TUDELANO C.D. 0 - 1 PEŅA SPORT F.C.
OSASUNA C.A. 0 - 1 IZARRA C.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
CAUDAL DEPORTIVO 1 - 1 VITORIA C.D.
BURGOS C.F. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
LEIOA S.D. 0 - 1 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2017/12/10

LEIOA S.D. 1 - 3 GERNIKA S.D.
MIRANDES C.D. 2 - 1 ARENAS CLUB
SPORTING DE GIJON SAD REAL 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 1 LOGROŅES SAD U.D.
IZARRA C.D. 1 - 2 TUDELANO C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 OSASUNA C.A.
VITORIA C.D. 3 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 BURGOS C.F.
Igo

Jardunaldia: 19

2017/12/17

GERNIKA S.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
ARENAS CLUB 0 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
REAL UNION CLUB SAD 1 - 3 REAL RACING CLUB S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 PEŅA SPORT F.C.
LOGROŅES SAD U.D. 5 - 2 IZARRA C.D.
TUDELANO C.D. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
OSASUNA C.A. 1 - 2 VITORIA C.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
BURGOS C.F. 1 - 1 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2018/01/07

CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 BURGOS C.F.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
OSASUNA C.A. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
TUDELANO C.D. 1 - 0 VITORIA C.D.
LOGROŅES SAD U.D. 3 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 IZARRA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 PEŅA SPORT F.C.
ARENAS CLUB 3 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
GERNIKA S.D. 3 - 5 SPORTING DE GIJON SAD REAL
MIRANDES C.D. 1 - 2 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/14

LEIOA S.D. 3 - 2 CAUDAL DEPORTIVO
BURGOS C.F. 2 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
AMOREBIETA S.D. 3 - 1 OSASUNA C.A.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 TUDELANO C.D.
VITORIA C.D. 0 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
IZARRA C.D. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
PEŅA SPORT F.C. 3 - 3 ARENAS CLUB
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 GERNIKA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 1 MIRANDES C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2018/01/21

LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 2 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
OSASUNA C.A. 0 - 1 BURGOS C.F.
TUDELANO C.D. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 VITORIA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 ATHLETIC CLUB
ARENAS CLUB 1 - 1 IZARRA C.D.
GERNIKA S.D. 3 - 1 PEŅA SPORT F.C.
MIRANDES C.D. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2018/01/28

LEIOA S.D. 1 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 OSASUNA C.A.
BURGOS C.F. 0 - 1 TUDELANO C.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 3 LOGROŅES SAD U.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VITORIA C.D. 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
ATHLETIC CLUB 1 - 0 ARENAS CLUB
IZARRA C.D. 0 - 1 GERNIKA S.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 3 MIRANDES C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 2 SPORTING DE GIJON SAD REAL
Igo

Jardunaldia: 24

2018/02/04

OSASUNA C.A. 3 - 2 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
TUDELANO C.D. 3 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
LOGROŅES SAD U.D. 2 - 0 BURGOS C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 AMOREBIETA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 BARAKALDO C.F.
ARENAS CLUB 3 - 2 VITORIA C.D.
GERNIKA S.D. 3 - 0 ATHLETIC CLUB
MIRANDES C.D. 4 - 3 IZARRA C.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 1 PEŅA SPORT F.C.
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2018/02/11

LEIOA S.D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 0 TUDELANO C.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 3 LOGROŅES SAD U.D.
BURGOS C.F. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
BARAKALDO C.F. 0 - 0 ARENAS CLUB
VITORIA C.D. 1 - 0 GERNIKA S.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 1 MIRANDES C.D.
IZARRA C.D. 1 - 0 SPORTING DE GIJON SAD REAL
PEŅA SPORT F.C. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2018/02/18

TUDELANO C.D. 2 - 0 OSASUNA C.A.
LOGROŅES SAD U.D. 0 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 BURGOS C.F.
ARENAS CLUB 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
GERNIKA S.D. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
MIRANDES C.D. 4 - 2 VITORIA C.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 0 - 0 ATHLETIC CLUB
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 IZARRA C.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 5 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2018/02/25

LEIOA S.D. 1 - 0 TUDELANO C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
BURGOS C.F. 1 - 0 ARENAS CLUB
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 GERNIKA S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 MIRANDES C.D.
VITORIA C.D. 0 - 0 SPORTING DE GIJON SAD REAL
ATHLETIC CLUB 3 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
IZARRA C.D. 0 - 1 PEŅA SPORT F.C.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/03/04

LOGROŅES SAD U.D. 2 - 1 TUDELANO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 OSASUNA C.A.
REAL UNION CLUB SAD 3 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
ARENAS CLUB 2 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
GERNIKA S.D. 1 - 0 BURGOS C.F.
MIRANDES C.D. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 2 - 0 BARAKALDO C.F.
REAL RACING CLUB S.A.D. 4 - 1 VITORIA C.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
IZARRA C.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2018/03/11

LEIOA S.D. 3 - 3 LOGROŅES SAD U.D.
TUDELANO C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 2 - 2 ARENAS CLUB
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 0 GERNIKA S.D.
BURGOS C.F. 1 - 1 MIRANDES C.D.
AMOREBIETA S.D. 3 - 0 SPORTING DE GIJON SAD REAL
BARAKALDO C.F. 2 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
VITORIA C.D. 1 - 1 PEŅA SPORT F.C.
ATHLETIC CLUB 6 - 1 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/03/18

REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 TUDELANO C.D.
ARENAS CLUB 3 - 0 OSASUNA C.A.
GERNIKA S.D. 1 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
MIRANDES C.D. 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
SPORTING DE GIJON SAD REAL 2 - 1 BURGOS C.F.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
PEŅA SPORT F.C. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
IZARRA C.D. 0 - 1 VITORIA C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 31

2018/03/25

LEIOA S.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LOGROŅES SAD U.D. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
TUDELANO C.D. 0 - 1 ARENAS CLUB
OSASUNA C.A. 2 - 4 GERNIKA S.D.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
BURGOS C.F. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 4 - 1 PEŅA SPORT F.C.
BARAKALDO C.F. 5 - 0 IZARRA C.D.
VITORIA C.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 32

2018/04/01

REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ARENAS CLUB 0 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
GERNIKA S.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
MIRANDES C.D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
PEŅA SPORT F.C. 2 - 0 BURGOS C.F.
IZARRA C.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 BARAKALDO C.F.
VITORIA C.D. 0 - 1 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 33

2018/04/08

LEIOA S.D. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 ARENAS CLUB
LOGROŅES SAD U.D. 3 - 0 GERNIKA S.D.
TUDELANO C.D. 1 - 0 MIRANDES C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 1 - 2 REAL RACING CLUB S.A.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 2 PEŅA SPORT F.C.
BURGOS C.F. 2 - 0 IZARRA C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
BARAKALDO C.F. 1 - 1 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 34

2018/04/15

ARENAS CLUB 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
GERNIKA S.D. 0 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 LOGROŅES SAD U.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 1 - 1 TUDELANO C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 OSASUNA C.A.
PEŅA SPORT F.C. 3 - 1 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
IZARRA C.D. 1 - 0 CAUDAL DEPORTIVO
ATHLETIC CLUB 3 - 1 BURGOS C.F.
VITORIA C.D. 2 - 1 AMOREBIETA S.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 35

2018/04/22

LEIOA S.D. 0 - 1 ARENAS CLUB
REAL UNION CLUB SAD 5 - 4 GERNIKA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
LOGROŅES SAD U.D. 1 - 2 SPORTING DE GIJON SAD REAL
TUDELANO C.D. 0 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
OSASUNA C.A. 0 - 0 PEŅA SPORT F.C.
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 1 - 0 IZARRA C.D.
CAUDAL DEPORTIVO 1 - 2 ATHLETIC CLUB
BURGOS C.F. 1 - 0 VITORIA C.D.
AMOREBIETA S.D. 2 - 2 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 36

2018/04/29

GERNIKA S.D. 2 - 1 ARENAS CLUB
MIRANDES C.D. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
SPORTING DE GIJON SAD REAL 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 1 LOGROŅES SAD U.D.
PEŅA SPORT F.C. 1 - 0 TUDELANO C.D.
IZARRA C.D. 3 - 0 OSASUNA C.A.
ATHLETIC CLUB 8 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
VITORIA C.D. 3 - 1 CAUDAL DEPORTIVO
BARAKALDO C.F. 2 - 2 BURGOS C.F.
AMOREBIETA S.D. 3 - 2 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 37

2018/05/06

GERNIKA S.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
ARENAS CLUB 1 - 1 MIRANDES C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD REAL
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
LOGROŅES SAD U.D. 3 - 0 PEŅA SPORT F.C.
TUDELANO C.D. 0 - 0 IZARRA C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D. 1 - 1 VITORIA C.D.
CAUDAL DEPORTIVO 0 - 1 BARAKALDO C.F.
BURGOS C.F. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 38

2018/05/13

MIRANDES C.D. 1 - 0 GERNIKA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD REAL 3 - 2 ARENAS CLUB
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 2 REAL UNION CLUB SAD
PEŅA SPORT F.C. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
IZARRA C.D. 0 - 2 LOGROŅES SAD U.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 TUDELANO C.D.
VITORIA C.D. 4 - 0 OSASUNA C.A.
BARAKALDO C.F. 4 - 0 LEALTAD DE VILLAVICIOSA C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 4 CAUDAL DEPORTIVO
LEIOA S.D. 1 - 0 BURGOS C.F.
Igo
inprimatu