AFIZIONATUA 2. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 OSASUNA C.A. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUÑEA EL SADAR (H.Natural)
2 BARCELONA F.C. ''B'' Rayas verticales azul-grana azul Asignatu gabe BARCELONA MINIESTADI (H.Natural)
3 SEVILLA AT. Blanca Raya Roja Blanco Asignatu gabe SEVILLA J.R. CISNEROS PALACIOS
4 TENERIFE C.D. SAD Blanca Azul Asignatu gabe Asignatu gabe S.C.TENERIFE H.RODRIGUEZ (H.Natural)
5 LEONESA C. Y D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEON REINO DE LEON (H.Natural)
6 GRANADA C.F. ROJA Asignatu gabe Asignatu gabe GRANADA NUEVO LOS CARMENES
7 HUESCA S.D. S.A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe HUESCA ALCORAZ (H.Natural)
8 CORDOBA C.F. S.A.D. Verde Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe CÓRDOBA EL ARCÁNGEL (H.Natural)
9 RAYO VALLECANO SAD Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MADRID ESTADIO VALLECAS (H.Natural)
10 ALCORCON A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ALCORCON LA CANALEJA
11 ALMERIA U.D. SAD Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ALMERÍA J. MEDITERRANEOS (H.Natural)
12 LUGO C.D. rojiblanca azul blancas LUGO ANGEL CARRO
13 REUS DEPORTIVO SAD C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe REUS MUNICIPAL DE REUS (H.Natural)
14 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD Roja Asignatu gabe Asignatu gabe TARRAGONA NOU ESTADI (H.Natural)
15 REAL SPORTING DE GIJON SAD Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GIJON EL MOLINÓN
16 REAL OVIEDO S.A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe OVIEDO CARLOS TARTIERE (H.Natural)
17 CADIZ C.F. S.A.D. AMARILLA Asignatu gabe Asignatu gabe CADIZ RAMON DE CARRANZA (H.Natural)
18 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD Roja Asignatu gabe Asignatu gabe SORIA LOS PAJARITOS (H.Natural)
19 ALBACETE BALOMPIÉ SAD Blanca Blanco Asignatu gabe ALBACETE CARLOS BELMONTE (H.Natural)
20 LA HOYA LORCA C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe NoDisponible FCO.ARTES CARRASCO (H.Natural)
21 REAL ZARAGOZA S.A.D. Blanca Azul Asignatu gabe ZARAGOZA LA ROMAREDA (H.Natural)
22 REAL VALLADOLID C.F. SAD Rayas verticales moradas y blancas Blanco Asignatu gabe VALLADOLID J.ZORRILLA (Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/08/20

OSASUNA C.A. 1 - 1 SEVILLA AT.
LA HOYA LORCA C.F. 2 - 0 LEONESA C. Y D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 3 RAYO VALLECANO SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 1 ALMERIA U.D. SAD
LUGO C.D. 0 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
ALCORCON A.D. 0 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 2 CADIZ C.F. S.A.D.
GRANADA C.F. 0 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
TENERIFE C.D. SAD 1 - 0 REAL ZARAGOZA S.A.D.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 1 - 2 BARCELONA F.C. B
Igo

Jardunaldia: 2

2017/08/27

SEVILLA AT. 1 - 2 REAL VALLADOLID C.F. SAD
LEONESA C. Y D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
RAYO VALLECANO SAD 2 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ALMERIA U.D. SAD 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 LUGO C.D.
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 ALCORCON A.D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 3 CORDOBA C.F. S.A.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 1 GRANADA C.F.
BARCELONA F.C. B 0 - 3 TENERIFE C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 3

2017/09/03

SEVILLA AT. 1 - 2 LEONESA C. Y D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 0 - 0 RAYO VALLECANO SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 ALMERIA U.D. SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 4 REAL SPORTING DE GIJON SAD
LUGO C.D. 0 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
ALCORCON A.D. 1 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
GRANADA C.F. 2 - 2 BARCELONA F.C. B
REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 0 TENERIFE C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 4

2017/09/10

LEONESA C. Y D. 4 - 4 REAL VALLADOLID C.F. SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 0 - 0 SEVILLA AT.
RAYO VALLECANO SAD 0 - 3 OSASUNA C.A.
ALMERIA U.D. SAD 2 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 1 LUGO C.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 0 - 1 ALCORCON A.D.
BARCELONA F.C. B 4 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 2 - 2 GRANADA C.F.
Igo

Jardunaldia: 5

2017/09/17

LEONESA C. Y D. 3 - 2 HUESCA S.D. S.A.D.
SEVILLA AT. 0 - 0 RAYO VALLECANO SAD
OSASUNA C.A. 2 - 1 ALMERIA U.D. SAD
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 3 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
LUGO C.D. 2 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
ALCORCON A.D. 1 - 1 BARCELONA F.C. B
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 0 TENERIFE C.D. SAD
REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 1 GRANADA C.F.
Igo

Jardunaldia: 6

2017/09/24

HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
RAYO VALLECANO SAD 3 - 1 LEONESA C. Y D.
ALMERIA U.D. SAD 3 - 0 SEVILLA AT.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 0 OSASUNA C.A.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 1 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
BARCELONA F.C. B 1 - 2 LUGO C.D.
TENERIFE C.D. SAD 4 - 0 ALCORCON A.D.
GRANADA C.F. 3 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/01

HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 1 RAYO VALLECANO SAD
LEONESA C. Y D. 0 - 0 ALMERIA U.D. SAD
SEVILLA AT. 0 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
OSASUNA C.A. 2 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
LA HOYA LORCA C.F. 3 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 5 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 0 BARCELONA F.C. B
LUGO C.D. 1 - 0 TENERIFE C.D. SAD
ALCORCON A.D. 1 - 2 GRANADA C.F.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 4 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2017/10/08

RAYO VALLECANO SAD 4 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
ALMERIA U.D. SAD 0 - 3 HUESCA S.D. S.A.D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 LEONESA C. Y D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 3 - 0 SEVILLA AT.
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 2 OSASUNA C.A.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 3 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
BARCELONA F.C. B 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 2 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
GRANADA C.F. 2 - 0 LUGO C.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 3 - 0 ALCORCON A.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2017/10/11

RAYO VALLECANO SAD 1 - 0 ALMERIA U.D. SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
LEONESA C. Y D. 0 - 2 REAL SPORTING DE GIJON SAD
SEVILLA AT. 0 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
LA HOYA LORCA C.F. 0 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 BARCELONA F.C. B
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 TENERIFE C.D. SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 2 - 0 GRANADA C.F.
LUGO C.D. 2 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 4 - 0 ALCORCON A.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/10/15

ALMERIA U.D. SAD 1 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 2 RAYO VALLECANO SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 1 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 2 LEONESA C. Y D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 1 SEVILLA AT.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 1 OSASUNA C.A.
BARCELONA F.C. B 1 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
TENERIFE C.D. SAD 1 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
GRANADA C.F. 2 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 5 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
ALCORCON A.D. 0 - 1 LUGO C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2017/10/22

ALMERIA U.D. SAD 0 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
RAYO VALLECANO SAD 1 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
LEONESA C. Y D. 0 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
SEVILLA AT. 2 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
OSASUNA C.A. 2 - 2 BARCELONA F.C. B
LA HOYA LORCA C.F. 2 - 2 TENERIFE C.D. SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 3 GRANADA C.F.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 3 ALCORCON A.D.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 2 LUGO C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/10/29

REUS DEPORTIVO SAD C.F. 2 - 2 REAL VALLADOLID C.F. SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 ALMERIA U.D. SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 RAYO VALLECANO SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 0 - 0 LEONESA C. Y D.
BARCELONA F.C. B 1 - 1 SEVILLA AT.
TENERIFE C.D. SAD 0 - 0 OSASUNA C.A.
GRANADA C.F. 4 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ALCORCON A.D. 2 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
LUGO C.D. 1 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
Igo

Jardunaldia: 13

2017/11/05

REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
ALMERIA U.D. SAD 0 - 2 CADIZ C.F. S.A.D.
RAYO VALLECANO SAD 1 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 3 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
LEONESA C. Y D. 1 - 1 BARCELONA F.C. B
SEVILLA AT. 1 - 1 TENERIFE C.D. SAD
OSASUNA C.A. 0 - 0 GRANADA C.F.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 ALCORCON A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 2 LUGO C.D.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 0 - 3 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
Igo

Jardunaldia: 14

2017/11/12

REAL SPORTING DE GIJON SAD 1 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 0 ALMERIA U.D. SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 3 - 2 RAYO VALLECANO SAD
BARCELONA F.C. B 0 - 2 HUESCA S.D. S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 2 - 0 LEONESA C. Y D.
GRANADA C.F. 1 - 2 SEVILLA AT.
CORDOBA C.F. S.A.D. 0 - 1 OSASUNA C.A.
ALCORCON A.D. 1 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
LUGO C.D. 0 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2017/11/19

REAL SPORTING DE GIJON SAD 0 - 3 CADIZ C.F. S.A.D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
ALMERIA U.D. SAD 3 - 0 REAL ZARAGOZA S.A.D.
RAYO VALLECANO SAD 1 - 0 BARCELONA F.C. B
HUESCA S.D. S.A.D. 3 - 0 TENERIFE C.D. SAD
LEONESA C. Y D. 1 - 1 GRANADA C.F.
SEVILLA AT. 1 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
OSASUNA C.A. 2 - 3 ALCORCON A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 2 LUGO C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 2 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2017/11/26

CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 2 REAL SPORTING DE GIJON SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 0 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
BARCELONA F.C. B 1 - 1 ALMERIA U.D. SAD
TENERIFE C.D. SAD 2 - 2 RAYO VALLECANO SAD
GRANADA C.F. 2 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 2 LEONESA C. Y D.
ALCORCON A.D. 0 - 0 SEVILLA AT.
LUGO C.D. 1 - 0 OSASUNA C.A.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 2 LA HOYA LORCA C.F.
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 17

2017/12/03

CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 0 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 2 - 1 BARCELONA F.C. B
ALMERIA U.D. SAD 2 - 1 TENERIFE C.D. SAD
RAYO VALLECANO SAD 1 - 0 GRANADA C.F.
HUESCA S.D. S.A.D. 3 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
LEONESA C. Y D. 2 - 2 ALCORCON A.D.
SEVILLA AT. 1 - 1 LUGO C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 2 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
LA HOYA LORCA C.F. 0 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 18

2017/12/10

ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 0 - 2 CADIZ C.F. S.A.D.
BARCELONA F.C. B 2 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
TENERIFE C.D. SAD 3 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
GRANADA C.F. 3 - 2 ALMERIA U.D. SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 2 RAYO VALLECANO SAD
ALCORCON A.D. 1 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
LUGO C.D. 3 - 1 LEONESA C. Y D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 2 - 1 SEVILLA AT.
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 0 OSASUNA C.A.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
Igo

Jardunaldia: 19

2017/12/17

ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 0 REAL ZARAGOZA S.A.D.
CADIZ C.F. S.A.D. 3 - 1 BARCELONA F.C. B
REAL SPORTING DE GIJON SAD 3 - 0 TENERIFE C.D. SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 0 GRANADA C.F.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
RAYO VALLECANO SAD 2 - 1 ALCORCON A.D.
HUESCA S.D. S.A.D. 3 - 0 LUGO C.D.
LEONESA C. Y D. 2 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
SEVILLA AT. 0 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
OSASUNA C.A. 2 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
Igo

Jardunaldia: 20

2017/12/20

REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
BARCELONA F.C. B 0 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
TENERIFE C.D. SAD 1 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
GRANADA C.F. 2 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 5 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
ALCORCON A.D. 2 - 0 ALMERIA U.D. SAD
LUGO C.D. 1 - 2 RAYO VALLECANO SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 1 - 2 HUESCA S.D. S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 0 LEONESA C. Y D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 0 SEVILLA AT.
LA HOYA LORCA C.F. 0 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 21

2018/01/07

REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 1 BARCELONA F.C. B
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 1 - 2 TENERIFE C.D. SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 0 GRANADA C.F.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 3 - 2 CORDOBA C.F. S.A.D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 ALCORCON A.D.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 0 LUGO C.D.
RAYO VALLECANO SAD 2 - 3 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
LEONESA C. Y D. 2 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
SEVILLA AT. 3 - 2 LA HOYA LORCA C.F.
OSASUNA C.A. 4 - 2 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 22

2018/01/14

SEVILLA AT. 0 - 1 OSASUNA C.A.
LEONESA C. Y D. 2 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
RAYO VALLECANO SAD 2 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 1 LUGO C.D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 3 - 0 ALCORCON A.D.
CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 1 GRANADA C.F.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 0 TENERIFE C.D. SAD
BARCELONA F.C. B 0 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 23

2018/01/21

REAL VALLADOLID C.F. SAD 1 - 0 SEVILLA AT.
OSASUNA C.A. 2 - 1 LEONESA C. Y D.
LA HOYA LORCA C.F. 2 - 3 HUESCA S.D. S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 0 RAYO VALLECANO SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 ALMERIA U.D. SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 1 - 2 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
LUGO C.D. 3 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
ALCORCON A.D. 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
GRANADA C.F. 2 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 1 - 3 BARCELONA F.C. B
Igo

Jardunaldia: 24

2018/01/28

LEONESA C. Y D. 2 - 1 SEVILLA AT.
HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 0 OSASUNA C.A.
RAYO VALLECANO SAD 5 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
ALMERIA U.D. SAD 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 1 LUGO C.D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 2 - 0 ALCORCON A.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 0 CORDOBA C.F. S.A.D.
BARCELONA F.C. B 3 - 0 GRANADA C.F.
TENERIFE C.D. SAD 0 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 25

2018/02/04

REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 2 LEONESA C. Y D.
SEVILLA AT. 0 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 RAYO VALLECANO SAD
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 2 ALMERIA U.D. SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
LUGO C.D. 1 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
ALCORCON A.D. 1 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 2 BARCELONA F.C. B
GRANADA C.F. 2 - 1 TENERIFE C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 26

2018/02/11

HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 0 LEONESA C. Y D.
RAYO VALLECANO SAD 2 - 0 SEVILLA AT.
ALMERIA U.D. SAD 0 - 1 OSASUNA C.A.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 3 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 2 - 0 LUGO C.D.
BARCELONA F.C. B 0 - 1 ALCORCON A.D.
TENERIFE C.D. SAD 5 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
GRANADA C.F. 1 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 27

2018/02/18

REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 2 HUESCA S.D. S.A.D.
LEONESA C. Y D. 2 - 3 RAYO VALLECANO SAD
SEVILLA AT. 0 - 3 ALMERIA U.D. SAD
OSASUNA C.A. 0 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
LA HOYA LORCA C.F. 0 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
LUGO C.D. 1 - 2 BARCELONA F.C. B
ALCORCON A.D. 1 - 1 TENERIFE C.D. SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 2 GRANADA C.F.
Igo

Jardunaldia: 28

2018/02/25

RAYO VALLECANO SAD 3 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
ALMERIA U.D. SAD 2 - 1 LEONESA C. Y D.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 2 - 0 SEVILLA AT.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 OSASUNA C.A.
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
BARCELONA F.C. B 1 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
TENERIFE C.D. SAD 3 - 1 LUGO C.D.
GRANADA C.F. 2 - 0 ALCORCON A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 29

2018/03/04

REAL VALLADOLID C.F. SAD 1 - 1 RAYO VALLECANO SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 2 ALMERIA U.D. SAD
LEONESA C. Y D. 2 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
SEVILLA AT. 0 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
OSASUNA C.A. 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 2 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 0 BARCELONA F.C. B
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 1 - 2 TENERIFE C.D. SAD
LUGO C.D. 2 - 1 GRANADA C.F.
ALCORCON A.D. 1 - 2 CORDOBA C.F. S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2018/03/11

ALMERIA U.D. SAD 0 - 1 RAYO VALLECANO SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 0 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 4 - 0 LEONESA C. Y D.
CADIZ C.F. S.A.D. 4 - 1 SEVILLA AT.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 0 OSASUNA C.A.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 3 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
BARCELONA F.C. B 2 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
TENERIFE C.D. SAD 3 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
GRANADA C.F. 0 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 0 LUGO C.D.
ALCORCON A.D. 0 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 31

2018/03/18

REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 1 ALMERIA U.D. SAD
RAYO VALLECANO SAD 3 - 2 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
HUESCA S.D. S.A.D. 0 - 2 REAL SPORTING DE GIJON SAD
LEONESA C. Y D. 0 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
SEVILLA AT. 1 - 2 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
OSASUNA C.A. 1 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 1 BARCELONA F.C. B
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 0 TENERIFE C.D. SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 GRANADA C.F.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 2 CORDOBA C.F. S.A.D.
LUGO C.D. 2 - 1 ALCORCON A.D.
Igo

Jardunaldia: 32

2018/03/25

REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 0 ALMERIA U.D. SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 1 - 0 RAYO VALLECANO SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 0 LEONESA C. Y D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 0 - 1 SEVILLA AT.
BARCELONA F.C. B 0 - 2 OSASUNA C.A.
TENERIFE C.D. SAD 2 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
GRANADA C.F. 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
ALCORCON A.D. 1 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
LUGO C.D. 0 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 33

2018/04/01

REAL VALLADOLID C.F. SAD 1 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 3 REAL SPORTING DE GIJON SAD
RAYO VALLECANO SAD 1 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
HUESCA S.D. S.A.D. 0 - 0 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
LEONESA C. Y D. 0 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
SEVILLA AT. 3 - 1 BARCELONA F.C. B
OSASUNA C.A. 0 - 1 TENERIFE C.D. SAD
LA HOYA LORCA C.F. 3 - 2 GRANADA C.F.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 1 ALCORCON A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 3 - 0 LUGO C.D.
Igo

Jardunaldia: 34

2018/04/08

REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 ALMERIA U.D. SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 1 RAYO VALLECANO SAD
REAL ZARAGOZA S.A.D. 1 - 0 HUESCA S.D. S.A.D.
BARCELONA F.C. B 0 - 1 LEONESA C. Y D.
TENERIFE C.D. SAD 2 - 0 SEVILLA AT.
GRANADA C.F. 1 - 1 OSASUNA C.A.
CORDOBA C.F. S.A.D. 1 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
ALCORCON A.D. 0 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
LUGO C.D. 0 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 1 - 0 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 35

2018/04/15

REAL VALLADOLID C.F. SAD 0 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 0 CADIZ C.F. S.A.D.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
RAYO VALLECANO SAD 2 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 1 BARCELONA F.C. B
LEONESA C. Y D. 3 - 2 TENERIFE C.D. SAD
SEVILLA AT. 0 - 0 GRANADA C.F.
OSASUNA C.A. 1 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 1 ALCORCON A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 0 LUGO C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
Igo

Jardunaldia: 36

2018/04/22

CADIZ C.F. S.A.D. 0 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 2 - 1 ALMERIA U.D. SAD
BARCELONA F.C. B 2 - 3 RAYO VALLECANO SAD
TENERIFE C.D. SAD 2 - 4 HUESCA S.D. S.A.D.
GRANADA C.F. 3 - 3 LEONESA C. Y D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 3 - 0 SEVILLA AT.
ALCORCON A.D. 0 - 0 OSASUNA C.A.
LUGO C.D. 1 - 1 LA HOYA LORCA C.F.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 2 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 37

2018/04/29

REAL VALLADOLID C.F. SAD 1 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 REAL ZARAGOZA S.A.D.
ALMERIA U.D. SAD 1 - 0 BARCELONA F.C. B
RAYO VALLECANO SAD 3 - 1 TENERIFE C.D. SAD
HUESCA S.D. S.A.D. 2 - 1 GRANADA C.F.
LEONESA C. Y D. 2 - 1 CORDOBA C.F. S.A.D.
SEVILLA AT. 1 - 0 ALCORCON A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 LUGO C.D.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 38

2018/05/06

ALBACETE BALOMPIÉ SAD 1 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
REAL ZARAGOZA S.A.D. 2 - 1 REAL SPORTING DE GIJON SAD
BARCELONA F.C. B 0 - 1 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
TENERIFE C.D. SAD 0 - 0 ALMERIA U.D. SAD
GRANADA C.F. 0 - 2 RAYO VALLECANO SAD
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 4 HUESCA S.D. S.A.D.
ALCORCON A.D. 0 - 0 LEONESA C. Y D.
LUGO C.D. 1 - 0 SEVILLA AT.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 0 - 2 OSASUNA C.A.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 1 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 39

2018/05/13

REAL VALLADOLID C.F. SAD 3 - 2 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
CADIZ C.F. S.A.D. 2 - 0 REAL ZARAGOZA S.A.D.
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 3 BARCELONA F.C. B
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 1 TENERIFE C.D. SAD
ALMERIA U.D. SAD 2 - 0 GRANADA C.F.
RAYO VALLECANO SAD 1 - 2 CORDOBA C.F. S.A.D.
HUESCA S.D. S.A.D. 1 - 1 ALCORCON A.D.
LEONESA C. Y D. 1 - 1 LUGO C.D.
SEVILLA AT. 1 - 0 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
OSASUNA C.A. 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
LA HOYA LORCA C.F. 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 40

2018/05/20

REAL ZARAGOZA S.A.D. 4 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
BARCELONA F.C. B 3 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 1 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
GRANADA C.F. 1 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
CORDOBA C.F. S.A.D. 2 - 0 ALMERIA U.D. SAD
ALCORCON A.D. 4 - 0 RAYO VALLECANO SAD
LUGO C.D. 0 - 2 HUESCA S.D. S.A.D.
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 5 - 3 LEONESA C. Y D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 SEVILLA AT.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 1 - 1 OSASUNA C.A.
LA HOYA LORCA C.F. 1 - 5 REAL VALLADOLID C.F. SAD
Igo

Jardunaldia: 41

2018/05/27

REAL ZARAGOZA S.A.D. 3 - 2 REAL VALLADOLID C.F. SAD
ALBACETE BALOMPIÉ SAD 0 - 0 BARCELONA F.C. B
CADIZ C.F. S.A.D. 1 - 1 TENERIFE C.D. SAD
REAL SPORTING DE GIJON SAD 2 - 1 GRANADA C.F.
REUS DEPORTIVO SAD C.F. 1 - 2 CORDOBA C.F. S.A.D.
ALMERIA U.D. SAD 0 - 0 ALCORCON A.D.
RAYO VALLECANO SAD 1 - 0 LUGO C.D.
HUESCA S.D. S.A.D. 0 - 1 GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD
LEONESA C. Y D. 2 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
SEVILLA AT. 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
OSASUNA C.A. 1 - 0 LA HOYA LORCA C.F.
Igo

Jardunaldia: 42

2018/06/03

BARCELONA F.C. B 0 - 2 REAL ZARAGOZA S.A.D.
TENERIFE C.D. SAD 1 - 1 ALBACETE BALOMPIÉ SAD
GRANADA C.F. 2 - 1 CADIZ C.F. S.A.D.
CORDOBA C.F. S.A.D. 3 - 0 REAL SPORTING DE GIJON SAD
ALCORCON A.D. 3 - 0 REUS DEPORTIVO SAD C.F.
LUGO C.D. 1 - 1 ALMERIA U.D. SAD
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD 2 - 0 RAYO VALLECANO SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 HUESCA S.D. S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 LEONESA C. Y D.
LA HOYA LORCA C.F. 2 - 1 SEVILLA AT.
REAL VALLADOLID C.F. SAD 2 - 0 OSASUNA C.A.
Igo
inprimatu