KADETEA KADETEEN 1.MAILA  Multzoa XI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
2 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
3 EIBARTARRAK F.T. ''B'' BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
4 URKI C.D. ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
5 ELGOIBAR C.D. ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
6 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
7 ALOĐA MENDI K.E. ''A'' GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
8 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artifcial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/09/17

SORALUZE C.F. 4 - 3 EIBARTARRAK F.T. B
ARRASATE C.D. A 3 - 1 ELGOIBAR C.D.
URKI C.D. 1 - 10 ALOĐA MENDI K.E. A
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 4 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2017/09/24

EIBARTARRAK F.T. B 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ELGOIBAR C.D. 9 - 0 SORALUZE C.F.
ALOĐA MENDI K.E. A 2 - 1 ARRASATE C.D. A
BERGARA K.E. 1 - 2 URKI C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2017/10/01

EIBARTARRAK F.T. B 0 - 5 ELGOIBAR C.D.
SORALUZE C.F. 2 - 5 ALOĐA MENDI K.E. A
ARRASATE C.D. A 1 - 2 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 3 URKI C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2017/10/08

ELGOIBAR C.D. 12 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ALOĐA MENDI K.E. A 14 - 2 EIBARTARRAK F.T. B
BERGARA K.E. 3 - 1 SORALUZE C.F.
URKI C.D. 0 - 4 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 5

2017/10/15

ELGOIBAR C.D. 0 - 4 ALOĐA MENDI K.E. A
EIBARTARRAK F.T. B 1 - 6 BERGARA K.E.
SORALUZE C.F. 4 - 2 URKI C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 14 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 6

2017/10/22

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 8 ALOĐA MENDI K.E. A
BERGARA K.E. 2 - 1 ELGOIBAR C.D.
URKI C.D. 7 - 0 EIBARTARRAK F.T. B
ARRASATE C.D. A 6 - 0 SORALUZE C.F.
Igo

Jardunaldia: 7

2017/10/29

ALOĐA MENDI K.E. A 6 - 2 BERGARA K.E.
ELGOIBAR C.D. 2 - 1 URKI C.D.
EIBARTARRAK F.T. B 0 - 15 ARRASATE C.D. A
SORALUZE C.F. 5 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 8

2017/11/05

EIBARTARRAK F.T. B 1 - 0 SORALUZE C.F.
ELGOIBAR C.D. 1 - 2 ARRASATE C.D. A
ALOĐA MENDI K.E. A 7 - 0 URKI C.D.
BERGARA K.E. 4 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 9

2017/11/12

ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 0 EIBARTARRAK F.T. B
SORALUZE C.F. 2 - 1 ELGOIBAR C.D.
ARRASATE C.D. A 2 - 0 ALOĐA MENDI K.E. A
URKI C.D. 2 - 1 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2017/11/19

ELGOIBAR C.D. 6 - 1 EIBARTARRAK F.T. B
ALOĐA MENDI K.E. A 7 - 0 SORALUZE C.F.
BERGARA K.E. 1 - 5 ARRASATE C.D. A
URKI C.D. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 11

2017/11/26

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 6 ELGOIBAR C.D.
EIBARTARRAK F.T. B 0 - 12 ALOĐA MENDI K.E. A
SORALUZE C.F. 1 - 1 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. A 13 - 0 URKI C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2017/12/03

ALOĐA MENDI K.E. A 4 - 1 ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. 8 - 0 EIBARTARRAK F.T. B
URKI C.D. 4 - 2 SORALUZE C.F.
ARRASATE C.D. A 12 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 13

2017/12/10

ALOĐA MENDI K.E. A 10 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ELGOIBAR C.D. 7 - 3 BERGARA K.E.
EIBARTARRAK F.T. B 2 - 5 URKI C.D.
SORALUZE C.F. 0 - 11 ARRASATE C.D. A
Igo

Jardunaldia: 14

2017/12/17

BERGARA K.E. 1 - 4 ALOĐA MENDI K.E. A
URKI C.D. 0 - 4 ELGOIBAR C.D.
ARRASATE C.D. A 13 - 0 EIBARTARRAK F.T. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 5 SORALUZE C.F.
Igo
inprimatu