Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

INFANTILA INFANTILEN OHOREZKO MAILA  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ORIOKO F.T. AMARILLA NEGRO NEGRO ORIO MENDIBELTZ (H.Artificial)
2 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN IGARTZA (H.Artificial)
3 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
4 OSTADAR S.K.T. BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
5 DANENA K.E. AMARILLA AZUL AZUL ZIZURKIL ELBARRENA (H.Artificial)
6 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
7 ZUMAIAKO F.T. ROJA ROJO ROJA ZUMAIA AITA MARI (H.Artificial)
8 EUSKALDUNA S.D. AZUL - ROJA 2 Equi. AZUL - ROJO 2 Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/29

ORIOKO F.T. 0 - 0 ZARAUTZ K.E.
TOLOSA C.F. 0 - 0 DANENA K.E.
OSTADAR S.K.T. 3 - 1 ZUMAIAKO F.T.
EUSKALDUNA S.D. 4 - 0 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/06

ZARAUTZ K.E. 1 - 2 EUSKALDUNA S.D.
DANENA K.E. 0 - 5 ORIOKO F.T.
ZUMAIAKO F.T. 0 - 3 TOLOSA C.F.
BEASAIN S.D. 3 - 3 OSTADAR S.K.T.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/10/13

ZARAUTZ K.E. 1 - 1 DANENA K.E.
ORIOKO F.T. 5 - 0 ZUMAIAKO F.T.
TOLOSA C.F. 4 - 0 BEASAIN S.D.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 2 OSTADAR S.K.T.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/20

DANENA K.E. 0 - 5 EUSKALDUNA S.D.
ZUMAIAKO F.T. 0 - 3 ZARAUTZ K.E.
BEASAIN S.D. 1 - 2 ORIOKO F.T.
OSTADAR S.K.T. 1 - 3 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/27

DANENA K.E. 1 - 6 ZUMAIAKO F.T.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 BEASAIN S.D.
ORIOKO F.T. 3 - 2 OSTADAR S.K.T.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 0 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/03

EUSKALDUNA S.D. 3 - 1 ZUMAIAKO F.T.
BEASAIN S.D. 2 - 3 DANENA K.E.
OSTADAR S.K.T. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
TOLOSA C.F. 1 - 1 ORIOKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/11/10

ZUMAIAKO F.T. 2 - 3 BEASAIN S.D.
DANENA K.E. 4 - 3 OSTADAR S.K.T.
ZARAUTZ K.E. 3 - 2 TOLOSA C.F.
ORIOKO F.T. 2 - 0 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/17

ZARAUTZ K.E. 4 - 0 ORIOKO F.T.
DANENA K.E. 0 - 1 TOLOSA C.F.
ZUMAIAKO F.T. 0 - 2 OSTADAR S.K.T.
BEASAIN S.D. 1 - 4 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/24

EUSKALDUNA S.D. 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
ORIOKO F.T. 5 - 1 DANENA K.E.
TOLOSA C.F. 3 - 0 ZUMAIAKO F.T.
OSTADAR S.K.T. 2 - 0 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/12/01

DANENA K.E. 1 - 5 ZARAUTZ K.E.
ZUMAIAKO F.T. 0 - 5 ORIOKO F.T.
BEASAIN S.D. 1 - 4 TOLOSA C.F.
OSTADAR S.K.T. 0 - 1 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/12/15

EUSKALDUNA S.D. 0 - 1 DANENA K.E.
ZARAUTZ K.E. 5 - 0 ZUMAIAKO F.T.
ORIOKO F.T. 3 - 1 BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F. 2 - 1 OSTADAR S.K.T.
Igo

Jardunaldia: 12

2020/01/05

ZUMAIAKO F.T. 3 - 2 DANENA K.E.
BEASAIN S.D. 0 - 0 ZARAUTZ K.E.
OSTADAR S.K.T. 2 - 5 ORIOKO F.T.
TOLOSA C.F. 1 - 1 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2020/01/12

ZUMAIAKO F.T. 0 - 3 EUSKALDUNA S.D.
DANENA K.E. 2 - 4 BEASAIN S.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 0 OSTADAR S.K.T.
ORIOKO F.T. 0 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 14

2020/01/19

BEASAIN S.D. 1 - 1 ZUMAIAKO F.T.
OSTADAR S.K.T. 1 - 0 DANENA K.E.
TOLOSA C.F. 0 - 0 ZARAUTZ K.E.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 1 ORIOKO F.T.
Igo
inprimatu