KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa VII

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
2 Atsedena
3 EUSKALDUNA S.D. ''A'' AZUL - ROJA 2 Equi. AZUL - ROJO 2 Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
4 BILLABONA K.E. VERDE-AZUL AZUL VERDE-AZUL VILLABONA ARRATZAIN (H.Artificial)
5 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
6 URNIETA K.E. ''A'' ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
7 LENGOKOAK K.E. ''B'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 SPORTING DE HERRERA ''D'' AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/15

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 0 - 9 EUSKALDUNA S.D. A
URNIETA K.E. A 2 - 3 HERNANI C.D.
BILLABONA K.E. 0 - 5 LENGOKOAK K.E. B
SPORTING DE HERRERA D - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

EUSKALDUNA S.D. A 4 - 0 SPORTING DE HERRERA D
HERNANI C.D. 7 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
LENGOKOAK K.E. B 4 - 2 URNIETA K.E. A
Atsedena - BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

EUSKALDUNA S.D. A 5 - 0 HERNANI C.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 4 LENGOKOAK K.E. B
URNIETA K.E. A - Atsedena
SPORTING DE HERRERA D 1 - 1 BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

HERNANI C.D. 4 - 1 SPORTING DE HERRERA D
LENGOKOAK K.E. B 1 - 3 EUSKALDUNA S.D. A
Atsedena - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
BILLABONA K.E. 1 - 1 URNIETA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

HERNANI C.D. 2 - 3 LENGOKOAK K.E. B
EUSKALDUNA S.D. A - Atsedena
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 5 - 1 BILLABONA K.E.
SPORTING DE HERRERA D 3 - 1 URNIETA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

SPORTING DE HERRERA D 1 - 1 LENGOKOAK K.E. B
Atsedena - HERNANI C.D.
BILLABONA K.E. 0 - 7 EUSKALDUNA S.D. A
URNIETA K.E. A 1 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

LENGOKOAK K.E. B - Atsedena
HERNANI C.D. - BILLABONA K.E.
EUSKALDUNA S.D. A - URNIETA K.E. A
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - SPORTING DE HERRERA D
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

EUSKALDUNA S.D. A - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
HERNANI C.D. - URNIETA K.E. A
LENGOKOAK K.E. B - BILLABONA K.E.
Atsedena - SPORTING DE HERRERA D
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

SPORTING DE HERRERA D - EUSKALDUNA S.D. A
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - HERNANI C.D.
URNIETA K.E. A - LENGOKOAK K.E. B
BILLABONA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

HERNANI C.D. - EUSKALDUNA S.D. A
LENGOKOAK K.E. B - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Atsedena - URNIETA K.E. A
BILLABONA K.E. - SPORTING DE HERRERA D
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

SPORTING DE HERRERA D - HERNANI C.D.
EUSKALDUNA S.D. A - LENGOKOAK K.E. B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - Atsedena
URNIETA K.E. A - BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

LENGOKOAK K.E. B - HERNANI C.D.
Atsedena - EUSKALDUNA S.D. A
BILLABONA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
URNIETA K.E. A - SPORTING DE HERRERA D
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

LENGOKOAK K.E. B - SPORTING DE HERRERA D
HERNANI C.D. - Atsedena
EUSKALDUNA S.D. A - BILLABONA K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - URNIETA K.E. A
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

Atsedena - LENGOKOAK K.E. B
BILLABONA K.E. - HERNANI C.D.
URNIETA K.E. A - EUSKALDUNA S.D. A
SPORTING DE HERRERA D - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo
inprimatu