KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 LENGOKOAK K.E. ''A'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 IGELTEGI C.F. AMARILLA AMARILLO AMARILLAS DONOSTIA LA SALLE (H.A.)
3 MARTUTENE K.E. ''B'' AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
4 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
5 SPORTING DE HERRERA ''A'' AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)
6 Atsedena
7 S.A.N.S.E. ''A'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
8 ZARAUTZ K.E. ''C'' Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/15

LENGOKOAK K.E. A 11 - 0 MARTUTENE K.E. B
Atsedena - SPORTING DE HERRERA A
AÑORGA K.K.E 2 - 2 S.A.N.S.E. A
ZARAUTZ K.E. C 0 - 3 IGELTEGI C.F.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

MARTUTENE K.E. B 5 - 0 ZARAUTZ K.E. C
SPORTING DE HERRERA A 0 - 9 LENGOKOAK K.E. A
S.A.N.S.E. A - Atsedena
IGELTEGI C.F. 0 - 9 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

MARTUTENE K.E. B 2 - 1 SPORTING DE HERRERA A
LENGOKOAK K.E. A 4 - 1 S.A.N.S.E. A
Atsedena - IGELTEGI C.F.
ZARAUTZ K.E. C 0 - 9 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

SPORTING DE HERRERA A 3 - 0 ZARAUTZ K.E. C
S.A.N.S.E. A 4 - 0 MARTUTENE K.E. B
IGELTEGI C.F. 0 - 3 LENGOKOAK K.E. A
AÑORGA K.K.E - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

SPORTING DE HERRERA A 0 - 2 S.A.N.S.E. A
MARTUTENE K.E. B 1 - 4 IGELTEGI C.F.
LENGOKOAK K.E. A 5 - 0 AÑORGA K.K.E
ZARAUTZ K.E. C - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

ZARAUTZ K.E. C 1 - 8 S.A.N.S.E. A
IGELTEGI C.F. 2 - 2 SPORTING DE HERRERA A
AÑORGA K.K.E 6 - 0 MARTUTENE K.E. B
Atsedena - LENGOKOAK K.E. A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

S.A.N.S.E. A - IGELTEGI C.F.
SPORTING DE HERRERA A - AÑORGA K.K.E
MARTUTENE K.E. B - Atsedena
LENGOKOAK K.E. A - ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

MARTUTENE K.E. B - LENGOKOAK K.E. A
SPORTING DE HERRERA A - Atsedena
S.A.N.S.E. A - AÑORGA K.K.E
IGELTEGI C.F. - ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

ZARAUTZ K.E. C - MARTUTENE K.E. B
LENGOKOAK K.E. A - SPORTING DE HERRERA A
Atsedena - S.A.N.S.E. A
AÑORGA K.K.E - IGELTEGI C.F.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

SPORTING DE HERRERA A - MARTUTENE K.E. B
S.A.N.S.E. A - LENGOKOAK K.E. A
IGELTEGI C.F. - Atsedena
AÑORGA K.K.E - ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

ZARAUTZ K.E. C - SPORTING DE HERRERA A
MARTUTENE K.E. B - S.A.N.S.E. A
LENGOKOAK K.E. A - IGELTEGI C.F.
Atsedena - AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

S.A.N.S.E. A - SPORTING DE HERRERA A
IGELTEGI C.F. - MARTUTENE K.E. B
AÑORGA K.K.E - LENGOKOAK K.E. A
Atsedena - ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

S.A.N.S.E. A - ZARAUTZ K.E. C
SPORTING DE HERRERA A - IGELTEGI C.F.
MARTUTENE K.E. B - AÑORGA K.K.E
LENGOKOAK K.E. A - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

IGELTEGI C.F. - S.A.N.S.E. A
AÑORGA K.K.E - SPORTING DE HERRERA A
Atsedena - MARTUTENE K.E. B
ZARAUTZ K.E. C - LENGOKOAK K.E. A
Igo
inprimatu