Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 INTERNACIONAL C.D. ''A'' BURDEOS NEGRO BLANCAS DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
2 KOSTKAS KE ''B'' AZUL AZUL AZUL DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 TRINTXERPE C.D. ''C'' BLANQUIAZUL AZUL AZULES PASAIA TRINTXER (H.Artificial)
4 SPORTING DE HERRERA ''C'' AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)
5 SANTO TOMAS LIZEOA ''B'' NARANJA BLANCO BLANCO DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
6 Atsedena
7 AMARA BERRI K.E. ''A'' BLANCA AZUL AZUL Y BLANCO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)
8 S.A.N.S.E. ''B'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/09/15

INTERNACIONAL C.D. A 5 - 1 TRINTXERPE C.D. C
Atsedena - SANTO TOMAS LIZEOA B
SPORTING DE HERRERA C 10 - 0 AMARA BERRI K.E. A
S.A.N.S.E. B 2 - 1 KOSTKAS KE B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

TRINTXERPE C.D. C 0 - 4 S.A.N.S.E. B
SANTO TOMAS LIZEOA B 1 - 5 INTERNACIONAL C.D. A
AMARA BERRI K.E. A - Atsedena
KOSTKAS KE B 0 - 4 SPORTING DE HERRERA C
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

TRINTXERPE C.D. C 2 - 4 SANTO TOMAS LIZEOA B
INTERNACIONAL C.D. A 2 - 0 AMARA BERRI K.E. A
Atsedena - KOSTKAS KE B
S.A.N.S.E. B 1 - 4 SPORTING DE HERRERA C
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

SANTO TOMAS LIZEOA B 3 - 4 S.A.N.S.E. B
AMARA BERRI K.E. A 1 - 6 TRINTXERPE C.D. C
KOSTKAS KE B 1 - 4 INTERNACIONAL C.D. A
SPORTING DE HERRERA C - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

SANTO TOMAS LIZEOA B 8 - 0 AMARA BERRI K.E. A
TRINTXERPE C.D. C 2 - 2 KOSTKAS KE B
INTERNACIONAL C.D. A 0 - 0 SPORTING DE HERRERA C
S.A.N.S.E. B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

S.A.N.S.E. B 1 - 1 AMARA BERRI K.E. A
KOSTKAS KE B 3 - 1 SANTO TOMAS LIZEOA B
SPORTING DE HERRERA C 8 - 0 TRINTXERPE C.D. C
Atsedena - INTERNACIONAL C.D. A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

AMARA BERRI K.E. A 1 - 3 KOSTKAS KE B
SANTO TOMAS LIZEOA B 0 - 4 SPORTING DE HERRERA C
TRINTXERPE C.D. C - Atsedena
INTERNACIONAL C.D. A 1 - 1 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

TRINTXERPE C.D. C 1 - 5 INTERNACIONAL C.D. A
SANTO TOMAS LIZEOA B - Atsedena
AMARA BERRI K.E. A 0 - 6 SPORTING DE HERRERA C
KOSTKAS KE B 2 - 4 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

S.A.N.S.E. B 4 - 1 TRINTXERPE C.D. C
INTERNACIONAL C.D. A 3 - 0 SANTO TOMAS LIZEOA B
Atsedena - AMARA BERRI K.E. A
SPORTING DE HERRERA C 6 - 0 KOSTKAS KE B
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

SANTO TOMAS LIZEOA B 3 - 2 TRINTXERPE C.D. C
AMARA BERRI K.E. A 0 - 11 INTERNACIONAL C.D. A
KOSTKAS KE B - Atsedena
SPORTING DE HERRERA C 3 - 0 S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

S.A.N.S.E. B 0 - 2 SANTO TOMAS LIZEOA B
TRINTXERPE C.D. C 2 - 2 AMARA BERRI K.E. A
INTERNACIONAL C.D. A 1 - 0 KOSTKAS KE B
Atsedena - SPORTING DE HERRERA C
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

AMARA BERRI K.E. A 1 - 6 SANTO TOMAS LIZEOA B
KOSTKAS KE B 4 - 1 TRINTXERPE C.D. C
SPORTING DE HERRERA C 2 - 2 INTERNACIONAL C.D. A
Atsedena - S.A.N.S.E. B
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

AMARA BERRI K.E. A 0 - 5 S.A.N.S.E. B
SANTO TOMAS LIZEOA B 1 - 2 KOSTKAS KE B
TRINTXERPE C.D. C 0 - 3 SPORTING DE HERRERA C
INTERNACIONAL C.D. A - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

KOSTKAS KE B 2 - 0 AMARA BERRI K.E. A
SPORTING DE HERRERA C 6 - 0 SANTO TOMAS LIZEOA B
Atsedena - TRINTXERPE C.D. C
S.A.N.S.E. B 6 - 5 INTERNACIONAL C.D. A
Igo
inprimatu