MULTZOAREN EGUTEGIA 2: KADETEA 1. KADETEA IGOERA FASEA 2019/2020
MULTZOAREN EGUTEGIA 2: KADETEA  1. KADETEA IGOERA FASEA  2019/2020
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 MARTUTENE K.E. ''A'' AZULNEGRO NEGRO AZULNEGRO DONOSTIA MARTUTENE (H.Artificial)Belar artifiziala
2 ORIOKO F.T. ''A'' AMARILLA NEGRO NEGRO ORIO MENDIBELTZ (H.Artificial)Belar artifiziala
3 MARIŅO C.D. ''B'' AZUL CELESTE GRIS OSCURO AZUL MARINO IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)Belar artifiziala
4 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)Belar artifiziala
5 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Artificial)Belar artifiziala
6 ILINTXA S.D. BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUŅA (H.Artificial)Belar artifiziala
7 SPORTING DE HERRERA ''C'' AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)Belar artifiziala
8 SAN MARCIAL C.D. ''A'' Naranja Azul Naranja IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)Belar artifiziala
9 ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)Belar artifiziala
10 LENGOKOAK K.E. ''A'' BLANQUINEGRA NEGRO NEGRAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2020/01/05)   
   MARTUTENE K.E. ''A'' - MARIŅO C.D. ''B''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ILINTXA S.D. - SPORTING DE HERRERA ''C''
   SORALUZE C.F. - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - ORIOKO F.T. ''A''
 
   2. Jardunaldia  (2020/01/12)   
   MARIŅO C.D. ''B'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - MARTUTENE K.E. ''A''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - ILINTXA S.D.
   ORIOKO F.T. ''A'' - SORALUZE C.F.
 
   3. Jardunaldia  (2020/01/19)   
   MARIŅO C.D. ''B'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   MARTUTENE K.E. ''A'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   ILINTXA S.D. - ORIOKO F.T. ''A''
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - SORALUZE C.F.
 
   4. Jardunaldia  (2020/01/26)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - LENGOKOAK K.E. ''A''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - MARIŅO C.D. ''B''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - MARTUTENE K.E. ''A''
   ORIOKO F.T. ''A'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   SORALUZE C.F. - ILINTXA S.D.
 
   5. Jardunaldia  (2020/02/02)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SPORTING DE HERRERA ''C''
   MARIŅO C.D. ''B'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   MARTUTENE K.E. ''A'' - ORIOKO F.T. ''A''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - SORALUZE C.F.
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - ILINTXA S.D.
 
   6. Jardunaldia  (2020/02/09)   
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ORIOKO F.T. ''A'' - MARIŅO C.D. ''B''
   SORALUZE C.F. - MARTUTENE K.E. ''A''
   ILINTXA S.D. - SAN MARCIAL C.D. ''A''
 
   7. Jardunaldia  (2020/02/16)   
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ORIOKO F.T. ''A''
   MARIŅO C.D. ''B'' - SORALUZE C.F.
   MARTUTENE K.E. ''A'' - ILINTXA S.D.
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
 
   8. Jardunaldia  (2020/03/01)   
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   ORIOKO F.T. ''A'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   SORALUZE C.F. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ILINTXA S.D. - MARIŅO C.D. ''B''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - MARTUTENE K.E. ''A''
 
   9. Jardunaldia  (2020/03/08)   
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - ORIOKO F.T. ''A''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - SORALUZE C.F.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ILINTXA S.D.
   MARIŅO C.D. ''B'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   MARTUTENE K.E. ''A'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
 
   10. Jardunaldia  (2020/03/15)   
   MARIŅO C.D. ''B'' - MARTUTENE K.E. ''A''
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - ILINTXA S.D.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - SORALUZE C.F.
   ORIOKO F.T. ''A'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
 
   11. Jardunaldia  (2020/03/22)   
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - MARIŅO C.D. ''B''
   MARTUTENE K.E. ''A'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   ILINTXA S.D. - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   SORALUZE C.F. - ORIOKO F.T. ''A''
 
   12. Jardunaldia  (2020/03/29)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - MARIŅO C.D. ''B''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - MARTUTENE K.E. ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   ORIOKO F.T. ''A'' - ILINTXA S.D.
   SORALUZE C.F. - LENGOKOAK K.E. ''A''
 
   13. Jardunaldia  (2020/04/05)   
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   MARIŅO C.D. ''B'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   MARTUTENE K.E. ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - ORIOKO F.T. ''A''
   ILINTXA S.D. - SORALUZE C.F.
 
   14. Jardunaldia  (2020/04/26)   
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - MARIŅO C.D. ''B''
   ORIOKO F.T. ''A'' - MARTUTENE K.E. ''A''
   SORALUZE C.F. - SAN MARCIAL C.D. ''A''
   ILINTXA S.D. - LENGOKOAK K.E. ''A''
 
   15. Jardunaldia  (2020/05/03)   
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   MARIŅO C.D. ''B'' - ORIOKO F.T. ''A''
   MARTUTENE K.E. ''A'' - SORALUZE C.F.
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - ILINTXA S.D.
 
   16. Jardunaldia  (2020/05/10)   
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - SPORTING DE HERRERA ''C''
   ORIOKO F.T. ''A'' - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SORALUZE C.F. - MARIŅO C.D. ''B''
   ILINTXA S.D. - MARTUTENE K.E. ''A''
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
 
   17. Jardunaldia  (2020/05/17)   
   ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' - LENGOKOAK K.E. ''A''
   SPORTING DE HERRERA ''C'' - ORIOKO F.T. ''A''
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SORALUZE C.F.
   MARIŅO C.D. ''B'' - ILINTXA S.D.
   MARTUTENE K.E. ''A'' - SAN MARCIAL C.D. ''A''
 
   18. Jardunaldia  (2020/05/24)   
   ORIOKO F.T. ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''A''
   SORALUZE C.F. - SPORTING DE HERRERA ''C''
   ILINTXA S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SAN MARCIAL C.D. ''A'' - MARIŅO C.D. ''B''
   LENGOKOAK K.E. ''A'' - MARTUTENE K.E. ''A''