MULTZOAREN EGUTEGIA 14: KADETEA KADETEEN 1. MAILA 2019/2020
MULTZOAREN EGUTEGIA 14: KADETEA  KADETEEN 1. MAILA  2019/2020
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALOŅA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OŅATI AZKOAGAIN (H.Artificial)Belar artifiziala
3 ILINTXA S.D. BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUŅA (H.Artificial)Belar artifiziala
4 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)Belar artifiziala
5 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
6 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
7 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)Belar artifiziala
8 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2019/09/15)   
   ALOŅA MENDI K.E. - ILINTXA S.D.
   ARRASATE C.D. ''B'' - ARRASATE C.D. ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - ANTZUOLA K.E.
   BERGARA K.E. - Descansa
 
   2. Jardunaldia  (2019/09/22)   
   ILINTXA S.D. - BERGARA K.E.
   ARRASATE C.D. ''A'' - ALOŅA MENDI K.E.
   ANTZUOLA K.E. - ARRASATE C.D. ''B''
   Descansa - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
 
   3. Jardunaldia  (2019/09/29)   
   ILINTXA S.D. - ARRASATE C.D. ''A''
   ALOŅA MENDI K.E. - ANTZUOLA K.E.
   ARRASATE C.D. ''B'' - Descansa
   BERGARA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
 
   4. Jardunaldia  (2019/10/06)   
   ARRASATE C.D. ''A'' - BERGARA K.E.
   ANTZUOLA K.E. - ILINTXA S.D.
   Descansa - ALOŅA MENDI K.E.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - ARRASATE C.D. ''B''
 
   5. Jardunaldia  (2019/10/13)   
   ARRASATE C.D. ''A'' - ANTZUOLA K.E.
   ILINTXA S.D. - Descansa
   ALOŅA MENDI K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
   BERGARA K.E. - ARRASATE C.D. ''B''
 
   6. Jardunaldia  (2019/10/20)   
   BERGARA K.E. - ANTZUOLA K.E.
   Descansa - ARRASATE C.D. ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - ILINTXA S.D.
   ARRASATE C.D. ''B'' - ALOŅA MENDI K.E.
 
   7. Jardunaldia  (2019/10/27)   
   ANTZUOLA K.E. - Descansa
   ARRASATE C.D. ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
   ILINTXA S.D. - ARRASATE C.D. ''B''
   ALOŅA MENDI K.E. - BERGARA K.E.
 
   8. Jardunaldia  (2019/11/03)   
   ILINTXA S.D. - ALOŅA MENDI K.E.
   ARRASATE C.D. ''A'' - ARRASATE C.D. ''B''
   ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
   Descansa - BERGARA K.E.
 
   9. Jardunaldia  (2019/11/10)   
   BERGARA K.E. - ILINTXA S.D.
   ALOŅA MENDI K.E. - ARRASATE C.D. ''A''
   ARRASATE C.D. ''B'' - ANTZUOLA K.E.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - Descansa
 
   10. Jardunaldia  (2019/11/17)   
   ARRASATE C.D. ''A'' - ILINTXA S.D.
   ANTZUOLA K.E. - ALOŅA MENDI K.E.
   Descansa - ARRASATE C.D. ''B''
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - BERGARA K.E.
 
   11. Jardunaldia  (2019/11/24)   
   BERGARA K.E. - ARRASATE C.D. ''A''
   ILINTXA S.D. - ANTZUOLA K.E.
   ALOŅA MENDI K.E. - Descansa
   ARRASATE C.D. ''B'' - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
 
   12. Jardunaldia  (2019/12/01)   
   ANTZUOLA K.E. - ARRASATE C.D. ''A''
   Descansa - ILINTXA S.D.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - ALOŅA MENDI K.E.
   ARRASATE C.D. ''B'' - BERGARA K.E.
 
   13. Jardunaldia  (2019/12/08)   
   ANTZUOLA K.E. - BERGARA K.E.
   ARRASATE C.D. ''A'' - Descansa
   ILINTXA S.D. - ARETXABALETA K.E. UDA ''B''
   ALOŅA MENDI K.E. - ARRASATE C.D. ''B''
 
   14. Jardunaldia  (2019/12/15)   
   Descansa - ANTZUOLA K.E.
   ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' - ARRASATE C.D. ''A''
   ARRASATE C.D. ''B'' - ILINTXA S.D.
   BERGARA K.E. - ALOŅA MENDI K.E.