MULTZOAREN EGUTEGIA 1: JUBENILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA 2018/2019
MULTZOAREN EGUTEGIA 1: JUBENILA  JUBENILEN OHOREZKO MAILA  2018/2019
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 SPORTING DE HERRERA AMARILLO/NEGRO NEGRO AMARILLO/NEGRO DONOSTIA HERRERA (H.Artificial)Belar artifiziala
2 MARIŅO C.D. AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)Belar artifiziala
3 DUNBOA EGUZKI C.D. AZUL NEGRO NEGRO IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)Belar artifiziala
4 OIARTZUN K.E. AZUL BLANCO AZUL OIARTZUN KARLA LEKUONA-anexo Belar artifiziala
5 ALLERRU K.J.K.E VERDE BLANCA BLANCO BLANCO LEZO PLAZETA (H.Artificial)Belar artifiziala
6 KOSTKAS KE AZUL AZUL AZUL DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
7 BETI GAZTE K.J.K.E. Verde Blanco Verde y blanco LESAKA MASTEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
8 HONDARRIBIA F.E VERDE NEGRO VERDES Y BLANCAS HONDARRIBIA ONDARTZA-Anexo (H.A.)Belar artifiziala
9 EKINTZA K.E. BLANCA AZUL BLANCAS DONOSTIA BERIO (H.Artificial)Belar artifiziala
10 SANTO TOMAS LIZEOA K.E. NARANJA BLANCO BLANCO DONOSTIA BERIO (H.Artificial)Belar artifiziala
11 TOURING KE ROJA AZUL ROJAS Y AZULES A RAY RENTERIA FANDERIA (H.Artificial)Belar artifiziala
12 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
13 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO (H.Artificial)Belar artifiziala
14 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)Belar artifiziala
15 REAL UNION CLUB SAD BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL (H.Artificial)Belar artifiziala
16 TRINTXERPE K.E. BLANQUIAZUL AZUL AZULES PASAIA TRINTXER (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2018/09/16)   
   SPORTING DE HERRERA - DUNBOA EGUZKI C.D.
   HERNANI C.D. - ALLERRU K.J.K.E
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - BETI GAZTE K.J.K.E.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - EKINTZA K.E.
   HONDARRIBIA F.E - TOURING KE
   KOSTKAS KE - VASCONIA C.D.
   OIARTZUN K.E. - REAL UNION CLUB SAD
   TRINTXERPE K.E. - MARIŅO C.D.
 
   2. Jardunaldia  (2018/09/23)   
   DUNBOA EGUZKI C.D. - TRINTXERPE K.E.
   ALLERRU K.J.K.E - SPORTING DE HERRERA
   BETI GAZTE K.J.K.E. - HERNANI C.D.
   EKINTZA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   TOURING KE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   VASCONIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
   REAL UNION CLUB SAD - KOSTKAS KE
   MARIŅO C.D. - OIARTZUN K.E.
 
   3. Jardunaldia  (2018/09/30)   
   DUNBOA EGUZKI C.D. - ALLERRU K.J.K.E
   SPORTING DE HERRERA - BETI GAZTE K.J.K.E.
   HERNANI C.D. - EKINTZA K.E.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - TOURING KE
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - VASCONIA C.D.
   HONDARRIBIA F.E - REAL UNION CLUB SAD
   KOSTKAS KE - MARIŅO C.D.
   TRINTXERPE K.E. - OIARTZUN K.E.
 
   4. Jardunaldia  (2018/10/07)   
   ALLERRU K.J.K.E - TRINTXERPE K.E.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   EKINTZA K.E. - SPORTING DE HERRERA
   TOURING KE - HERNANI C.D.
   VASCONIA C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   REAL UNION CLUB SAD - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   MARIŅO C.D. - HONDARRIBIA F.E
   OIARTZUN K.E. - KOSTKAS KE
 
   5. Jardunaldia  (2018/10/14)   
   ALLERRU K.J.K.E - BETI GAZTE K.J.K.E.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - EKINTZA K.E.
   SPORTING DE HERRERA - TOURING KE
   HERNANI C.D. - VASCONIA C.D.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - REAL UNION CLUB SAD
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - MARIŅO C.D.
   HONDARRIBIA F.E - OIARTZUN K.E.
   TRINTXERPE K.E. - KOSTKAS KE
 
   6. Jardunaldia  (2018/10/21)   
   BETI GAZTE K.J.K.E. - TRINTXERPE K.E.
   EKINTZA K.E. - ALLERRU K.J.K.E
   TOURING KE - DUNBOA EGUZKI C.D.
   VASCONIA C.D. - SPORTING DE HERRERA
   REAL UNION CLUB SAD - HERNANI C.D.
   MARIŅO C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   OIARTZUN K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   KOSTKAS KE - HONDARRIBIA F.E
 
   7. Jardunaldia  (2018/10/28)   
   BETI GAZTE K.J.K.E. - EKINTZA K.E.
   ALLERRU K.J.K.E - TOURING KE
   DUNBOA EGUZKI C.D. - VASCONIA C.D.
   SPORTING DE HERRERA - REAL UNION CLUB SAD
   HERNANI C.D. - MARIŅO C.D.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - OIARTZUN K.E.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - KOSTKAS KE
   TRINTXERPE K.E. - HONDARRIBIA F.E
 
   8. Jardunaldia  (2018/11/04)   
   EKINTZA K.E. - TRINTXERPE K.E.
   TOURING KE - BETI GAZTE K.J.K.E.
   VASCONIA C.D. - ALLERRU K.J.K.E
   REAL UNION CLUB SAD - DUNBOA EGUZKI C.D.
   MARIŅO C.D. - SPORTING DE HERRERA
   OIARTZUN K.E. - HERNANI C.D.
   KOSTKAS KE - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   HONDARRIBIA F.E - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
 
   9. Jardunaldia  (2018/11/11)   
   EKINTZA K.E. - TOURING KE
   BETI GAZTE K.J.K.E. - VASCONIA C.D.
   ALLERRU K.J.K.E - REAL UNION CLUB SAD
   DUNBOA EGUZKI C.D. - MARIŅO C.D.
   SPORTING DE HERRERA - OIARTZUN K.E.
   HERNANI C.D. - KOSTKAS KE
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - HONDARRIBIA F.E
   TRINTXERPE K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
 
   10. Jardunaldia  (2018/11/18)   
   TOURING KE - TRINTXERPE K.E.
   VASCONIA C.D. - EKINTZA K.E.
   REAL UNION CLUB SAD - BETI GAZTE K.J.K.E.
   MARIŅO C.D. - ALLERRU K.J.K.E
   OIARTZUN K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   KOSTKAS KE - SPORTING DE HERRERA
   HONDARRIBIA F.E - HERNANI C.D.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
 
   11. Jardunaldia  (2018/11/25)   
   TOURING KE - VASCONIA C.D.
   EKINTZA K.E. - REAL UNION CLUB SAD
   BETI GAZTE K.J.K.E. - MARIŅO C.D.
   ALLERRU K.J.K.E - OIARTZUN K.E.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - KOSTKAS KE
   SPORTING DE HERRERA - HONDARRIBIA F.E
   HERNANI C.D. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   TRINTXERPE K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
 
   12. Jardunaldia  (2018/12/02)   
   VASCONIA C.D. - TRINTXERPE K.E.
   REAL UNION CLUB SAD - TOURING KE
   MARIŅO C.D. - EKINTZA K.E.
   OIARTZUN K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   KOSTKAS KE - ALLERRU K.J.K.E
   HONDARRIBIA F.E - DUNBOA EGUZKI C.D.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - SPORTING DE HERRERA
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - HERNANI C.D.
 
   13. Jardunaldia  (2018/12/09)   
   VASCONIA C.D. - REAL UNION CLUB SAD
   TOURING KE - MARIŅO C.D.
   EKINTZA K.E. - OIARTZUN K.E.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - KOSTKAS KE
   ALLERRU K.J.K.E - HONDARRIBIA F.E
   DUNBOA EGUZKI C.D. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   SPORTING DE HERRERA - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   TRINTXERPE K.E. - HERNANI C.D.
 
   14. Jardunaldia  (2018/12/16)   
   TRINTXERPE K.E. - REAL UNION CLUB SAD
   MARIŅO C.D. - VASCONIA C.D.
   OIARTZUN K.E. - TOURING KE
   KOSTKAS KE - EKINTZA K.E.
   HONDARRIBIA F.E - BETI GAZTE K.J.K.E.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ALLERRU K.J.K.E
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - DUNBOA EGUZKI C.D.
   HERNANI C.D. - SPORTING DE HERRERA
 
   15. Jardunaldia  (2018/12/23)   
   REAL UNION CLUB SAD - MARIŅO C.D.
   VASCONIA C.D. - OIARTZUN K.E.
   TOURING KE - KOSTKAS KE
   EKINTZA K.E. - HONDARRIBIA F.E
   BETI GAZTE K.J.K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   ALLERRU K.J.K.E - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   DUNBOA EGUZKI C.D. - HERNANI C.D.
   SPORTING DE HERRERA - TRINTXERPE K.E.
 
   16. Jardunaldia  (2019/01/13)   
   DUNBOA EGUZKI C.D. - SPORTING DE HERRERA
   ALLERRU K.J.K.E - HERNANI C.D.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   EKINTZA K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   TOURING KE - HONDARRIBIA F.E
   VASCONIA C.D. - KOSTKAS KE
   REAL UNION CLUB SAD - OIARTZUN K.E.
   MARIŅO C.D. - TRINTXERPE K.E.
 
   17. Jardunaldia  (2019/01/20)   
   TRINTXERPE K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   SPORTING DE HERRERA - ALLERRU K.J.K.E
   HERNANI C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - EKINTZA K.E.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - TOURING KE
   HONDARRIBIA F.E - VASCONIA C.D.
   KOSTKAS KE - REAL UNION CLUB SAD
   OIARTZUN K.E. - MARIŅO C.D.
 
   18. Jardunaldia  (2019/01/27)   
   ALLERRU K.J.K.E - DUNBOA EGUZKI C.D.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - SPORTING DE HERRERA
   EKINTZA K.E. - HERNANI C.D.
   TOURING KE - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   VASCONIA C.D. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   REAL UNION CLUB SAD - HONDARRIBIA F.E
   MARIŅO C.D. - KOSTKAS KE
   OIARTZUN K.E. - TRINTXERPE K.E.
 
   19. Jardunaldia  (2019/02/03)   
   TRINTXERPE K.E. - ALLERRU K.J.K.E
   DUNBOA EGUZKI C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   SPORTING DE HERRERA - EKINTZA K.E.
   HERNANI C.D. - TOURING KE
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - VASCONIA C.D.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - REAL UNION CLUB SAD
   HONDARRIBIA F.E - MARIŅO C.D.
   KOSTKAS KE - OIARTZUN K.E.
 
   20. Jardunaldia  (2019/02/10)   
   BETI GAZTE K.J.K.E. - ALLERRU K.J.K.E
   EKINTZA K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   TOURING KE - SPORTING DE HERRERA
   VASCONIA C.D. - HERNANI C.D.
   REAL UNION CLUB SAD - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   MARIŅO C.D. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   OIARTZUN K.E. - HONDARRIBIA F.E
   KOSTKAS KE - TRINTXERPE K.E.
 
   21. Jardunaldia  (2019/02/17)   
   TRINTXERPE K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   ALLERRU K.J.K.E - EKINTZA K.E.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - TOURING KE
   SPORTING DE HERRERA - VASCONIA C.D.
   HERNANI C.D. - REAL UNION CLUB SAD
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - MARIŅO C.D.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - OIARTZUN K.E.
   HONDARRIBIA F.E - KOSTKAS KE
 
   22. Jardunaldia  (2019/02/24)   
   EKINTZA K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   TOURING KE - ALLERRU K.J.K.E
   VASCONIA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   REAL UNION CLUB SAD - SPORTING DE HERRERA
   MARIŅO C.D. - HERNANI C.D.
   OIARTZUN K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   KOSTKAS KE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   HONDARRIBIA F.E - TRINTXERPE K.E.
 
   23. Jardunaldia  (2019/03/03)   
   TRINTXERPE K.E. - EKINTZA K.E.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - TOURING KE
   ALLERRU K.J.K.E - VASCONIA C.D.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - REAL UNION CLUB SAD
   SPORTING DE HERRERA - MARIŅO C.D.
   HERNANI C.D. - OIARTZUN K.E.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - KOSTKAS KE
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - HONDARRIBIA F.E
 
   24. Jardunaldia  (2019/03/10)   
   TOURING KE - EKINTZA K.E.
   VASCONIA C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   REAL UNION CLUB SAD - ALLERRU K.J.K.E
   MARIŅO C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   OIARTZUN K.E. - SPORTING DE HERRERA
   KOSTKAS KE - HERNANI C.D.
   HONDARRIBIA F.E - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - TRINTXERPE K.E.
 
   25. Jardunaldia  (2019/03/17)   
   TRINTXERPE K.E. - TOURING KE
   EKINTZA K.E. - VASCONIA C.D.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - REAL UNION CLUB SAD
   ALLERRU K.J.K.E - MARIŅO C.D.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - OIARTZUN K.E.
   SPORTING DE HERRERA - KOSTKAS KE
   HERNANI C.D. - HONDARRIBIA F.E
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
 
   26. Jardunaldia  (2019/03/24)   
   VASCONIA C.D. - TOURING KE
   REAL UNION CLUB SAD - EKINTZA K.E.
   MARIŅO C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   OIARTZUN K.E. - ALLERRU K.J.K.E
   KOSTKAS KE - DUNBOA EGUZKI C.D.
   HONDARRIBIA F.E - SPORTING DE HERRERA
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - HERNANI C.D.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - TRINTXERPE K.E.
 
   27. Jardunaldia  (2019/03/31)   
   TRINTXERPE K.E. - VASCONIA C.D.
   TOURING KE - REAL UNION CLUB SAD
   EKINTZA K.E. - MARIŅO C.D.
   BETI GAZTE K.J.K.E. - OIARTZUN K.E.
   ALLERRU K.J.K.E - KOSTKAS KE
   DUNBOA EGUZKI C.D. - HONDARRIBIA F.E
   SPORTING DE HERRERA - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   HERNANI C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
 
   28. Jardunaldia  (2019/04/07)   
   REAL UNION CLUB SAD - VASCONIA C.D.
   MARIŅO C.D. - TOURING KE
   OIARTZUN K.E. - EKINTZA K.E.
   KOSTKAS KE - BETI GAZTE K.J.K.E.
   HONDARRIBIA F.E - ALLERRU K.J.K.E
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - SPORTING DE HERRERA
   HERNANI C.D. - TRINTXERPE K.E.
 
   29. Jardunaldia  (2019/04/14)   
   REAL UNION CLUB SAD - TRINTXERPE K.E.
   VASCONIA C.D. - MARIŅO C.D.
   TOURING KE - OIARTZUN K.E.
   EKINTZA K.E. - KOSTKAS KE
   BETI GAZTE K.J.K.E. - HONDARRIBIA F.E
   ALLERRU K.J.K.E - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
   DUNBOA EGUZKI C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
   SPORTING DE HERRERA - HERNANI C.D.
 
   30. Jardunaldia  (2019/05/05)   
   MARIŅO C.D. - REAL UNION CLUB SAD
   OIARTZUN K.E. - VASCONIA C.D.
   KOSTKAS KE - TOURING KE
   HONDARRIBIA F.E - EKINTZA K.E.
   SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
   ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - ALLERRU K.J.K.E
   HERNANI C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
   TRINTXERPE K.E. - SPORTING DE HERRERA