MULTZOAREN EGUTEGIA 6: ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK 2017/2018
MULTZOAREN EGUTEGIA 6: ALEBINA  1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  2017/2018
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
2 ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
3 ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUŅA (H.Artificial)Belar artifiziala
4 ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OŅATI AZKOAGAIN (H.Artificial)Belar artifiziala
5 EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR IPURUA-anexo (H.Artificial)Belar artifiziala
6 BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)Belar artifiziala
7 ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artifcial)Belar artifiziala
8 SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2017/11/12)   
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
   BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B''
   ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
   SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B''
 
   2. Jardunaldia  (2017/11/26)   
   ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
   EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A''
   ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' - ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
 
   3. Jardunaldia  (2017/12/10)   
   ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B''
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
   BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B''
   SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
 
   4. Jardunaldia  (2018/02/11)   
   EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
   ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A''
   ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
 
   5. Jardunaldia  (2018/02/25)   
   EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
   ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B''
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' - ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
   SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
 
   6. Jardunaldia  (2018/03/18)   
   SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' - EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B''
   ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
   BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A''
 
   7. Jardunaldia  (2018/04/15)   
   ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B''
   EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' - ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
   ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
 
   8. Jardunaldia  (2018/04/29)   
   ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A''
   EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B'' - BERGARA K.E.(3 EQUIPOS)
   ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B'' - SORALUZE C.F. (1 EQUIPO)
 
   9. Jardunaldia  (2018/05/06)   
   SORALUZE C.F. (1 EQUIPO) - ILINTXA S.D.(2 EQUIPOS)
   ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''A'' - EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''B''
   BERGARA K.E.(3 EQUIPOS) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
   ALOŅA MENDI K.E.(2 EQUIPOS) - ARRASATE C.D.(2 EQUIPOS) ''B''