Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Txapelketa - Atzeratuak

Atzeratuak

Excel deskargatu
DIVISION HONOR REGIONAL FASE DE ASCENSO DIVISION HONOR REGIONAL FASE DE ASCENSO 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2021/05/15 17:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 16:30 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
PREFERENTE PREFERENTE 4.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2021/05/15 17:00
Atzeratutako data:
2021/05/30 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
1™ REGIONAL 1™ REGIONAL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2021/04/25 18:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 18:00 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2021/05/01 12:15
Atzeratutako data:
2021/05/19 19:30 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1™ JUVENIL 1™ JUVENIL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2021/05/02 15:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 16:30 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ JUVENIL 1™ JUVENIL 8.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2021/05/09 10:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 20:00 - ZUBIETA Z5 (H.A.) - DONOSTIA
1™ JUVENIL 1™ JUVENIL 9.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2021/05/08 15:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 19:00 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ JUVENIL 1™ JUVENIL 9.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2021/05/08 12:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 18:30 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1™ JUVENIL 1™ JUVENIL 13.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2021/05/16 10:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2021/05/01 10:00
Atzeratutako data:
2021/05/19 19:15 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 5.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2021/05/08 16:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 18:30 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 6.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2021/05/09 18:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 18:00 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 6.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2021/05/16 10:00
Atzeratutako data:
2021/05/30 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
1™ CADETE 1™ CADETE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2021/05/08 12:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 12:00 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1™ CADETE 1™ CADETE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2021/05/08 15:00
Atzeratutako data:
2021/05/19 18:30 - GAL (H.Artificial) - IRUN
1™ CADETE 1™ CADETE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2021/05/08 11:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 11:00 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1™ CADETE 1™ CADETE 4.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2021/05/15 11:00
Atzeratutako data:
2021/05/23 12:30 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ CADETE 1™ CADETE 5.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2021/05/08 13:30
Atzeratutako data:
2021/05/22 12:30 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ CADETE 1™ CADETE 6.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2021/05/08 12:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 10:00 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ CADETE 1™ CADETE 6.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2021/05/15 15:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1™ CADETE 1™ CADETE 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2021/05/01 10:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 11:30 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
1™ CADETE 1™ CADETE 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - TEXAS LASARTEARRA C.F.
Hasierako data:
2021/05/01 09:30
Atzeratutako data:
2021/05/22 12:15 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1™ CADETE 1™ CADETE 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2021/04/17 11:00
Atzeratutako data:
2021/05/22 16:30 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
1™ CADETE 1™ CADETE 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2021/04/11 16:30
Atzeratutako data:
2021/05/20 18:30 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
PREFERENTE FEMENINO PREFERENTE FEMENINO 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2021/04/18 16:00
Atzeratutako data:
2021/05/26 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
PREFERENTE FEMENINO PREFERENTE FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2021/05/02 16:30
Atzeratutako data:
2021/05/19 17:30 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
PREFERENTE FEMENINO PREFERENTE FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
GOIERRI GORRI F.K. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2021/05/01 12:00
Atzeratutako data:
2021/05/19 19:00 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
1™ CADETE FEMENINO 1™ CADETE FEMENINO 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2021/05/08 09:30
Atzeratutako data:
2021/05/15 09:30 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1™ CADETE FEMENINO FASE CAMPEONES 1™ CADETE FEMENINO FASE CAMPEONES 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2021/05/22 12:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)