Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Txapelketa - Atzeratuak

Atzeratuak

Excel deskargatu
1ª NACIONAL FEMENINA 1ª NACIONAL FEMENINA 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - SAN IGNACIO S.D.
Hasierako data:
2020/12/05 17:00
Atzeratutako data:
2021/01/24 16:30 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
LIGA VASCA FEMENINA LIGA VASCA FEMENINA 1.Multzoa
10.Jardunaldia
Partidua:
ELORRIO C.D. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2021/01/17 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - KARLA LEKUONA (H.Natural) - OIARTZUN
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GAL (H.Artificial) - IRUN
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ALTAMIRA (H.Artificial) - ORDIZIA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MASTEGI (H.Artificial) - LESAKA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/10/31 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ASTI (H.Natural) - ZARAUTZ
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - KARLA LEKUONA (H.Natural) - OIARTZUN
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GAL (H.Artificial) - IRUN
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALTAMIRA (H.Artificial) - ORDIZIA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 16:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/14 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/12/05 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/10/24 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
S.D UROLA K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - S.D UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - AGORROSIN (H.Natural) - BERGARA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
S.D UROLA K.E. - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/08 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - S.D UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/21 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
S.D UROLA K.E. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/28 18:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - S.D UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/12/05 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL DIVISIÓN DE HONOR REGIONAL 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/24 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ROTETA C.D. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/10/24 19:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ROTETA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S
Hasierako data:
2020/10/31 18:15
Atzeratutako data:
2020/12/27 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/10/31 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ONDARTZA (H.Natural) - HONDARRIBIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ROTETA C.D. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 18:15
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - ROTETA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 18:15
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ROTETA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ROTETA C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ROTETA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS S - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/31 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO
Hasierako data:
2020/11/08 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/07 16:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/14 18:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - GETARIAKO KETA F.T. BABYAUTO
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/17 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/10/17 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - LOINAZ (H.Artificial) - BEASAIN
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/10/25 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ESTALA (H.Artificial) - ANTZUOLA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IRAETA (H.Artificial) - ZESTOA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - LOINAZ (H.Artificial) - BEASAIN
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
PREFERENTE PREFERENTE 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/10/25 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ASOLEUS C.F. - IRAULI BOSTEKO K.K.
Hasierako data:
2020/10/24 19:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 13:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/10/24 18:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IRAULI BOSTEKO K.K. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - ASOLEUS C.F.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Hasierako data:
2020/10/31 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IRAULI BOSTEKO K.K. - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ASOLEUS C.F. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - IRAULI BOSTEKO K.K.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ASOLEUS C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Hasierako data:
2020/11/15 12:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
IRAULI BOSTEKO K.K. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ASOLEUS C.F. - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AXULAR K.K.E - IRAULI BOSTEKO K.K.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK - ASOLEUS C.F.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - AXULAR K.K.E
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
IRAULI BOSTEKO K.K. - DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASOLEUS C.F. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/10/25 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - LA SALLE (H.A.) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/01 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/07 16:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - LA SALLE (H.A.) - DONOSTIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 18:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/11/14 12:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/11/21 18:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/28 12:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ELORRI (H.A.) - ALEGIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/27 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/14 15:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - MUTRIKU F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MUTRIKU F.T. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª REGIONAL 1ª REGIONAL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/10/17 15:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/10/25 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 17:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 19:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 19:15
Atzeratutako data:
2021/01/03 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/31 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GAL (H.Artificial) - IRUN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - MASTEGI (H.Artificial) - LESAKA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 16:00
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - TOURING KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/10/17 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/10/18 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/10/24 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - LOINAZ (H.Artificial) - BEASAIN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/31 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALTAMIRA (H.Artificial) - ORDIZIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/10/31 15:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/01 12:15
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/07 11:30
Atzeratutako data:
2021/01/06 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - LOINAZ (H.Artificial) - BEASAIN
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/14 18:15
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 11:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/28 16:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/10/18 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/10/17 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/10/17 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/10/24 17:45
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 15:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/10/25 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 12:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/11/01 12:15
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/10/31 11:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/07 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/11/28 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/28 15:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/12/05 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
JUVENIL DE HONOR JUVENIL DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 19:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/10/24 15:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 15:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GAL (H.Artificial) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LANDETXA K.T. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/10/24 19:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 18:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 19:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/25 09:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/01 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/10/31 19:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/10/31 09:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/14 10:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - SANPEDROTARRA F.E
Hasierako data:
2020/11/28 10:15
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SANPEDROTARRA F.E - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - TOURING KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/10/25 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - LA SALLE (H.A.) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - LA SALLE (H.A.) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
INTERNACIONAL C.D. - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
INTERNACIONAL C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 15:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/24 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/10/25 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/10/25 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/10/25 10:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - LA SALLE (H.A.) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/07 18:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 18:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/14 11:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - IKUSGARRI F.C.
Hasierako data:
2020/11/28 18:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
IKUSGARRI F.C. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/31 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ELORRI (H.A.) - ALEGIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 16:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - SEGURA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SEGURA K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/25 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/31 17:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IRAETA (H.Artificial) - ZESTOA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 11:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 15:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 18:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 17:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/10/25 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ESTALA (H.Artificial) - ANTZUOLA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - MONDRAGON C.F. “A“
Hasierako data:
2020/10/25 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/10/25 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. “A“ - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/10/31 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - MONDRAGON C.F. “A“
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ESTALA (H.Artificial) - ANTZUOLA
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 16:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. “A“ - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. “A“ - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/29 16:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - MONDRAGON C.F. “A“
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MONDRAGON C.F. “A“ - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - MONDRAGON C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª JUVENIL 1ª JUVENIL 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/10/24 10:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/10/25 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 18:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 13:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/25 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GAL (H.Artificial) - IRUN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/24 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 13:15
Atzeratutako data:
2020/12/27 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/31 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/07 11:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/07 10:45
Atzeratutako data:
2021/01/03 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GAL (H.Artificial) - IRUN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/14 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/12/05 10:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 1.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI GOIERRI F.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/10/18 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - AIZKORRI GOIERRI F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/10/25 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - ANTIGUOKO K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/10/25 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUOKO K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI GOIERRI F.T. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/10/31 10:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - AIZKORRI GOIERRI F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 12:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/07 11:45
Atzeratutako data:
2021/01/06 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - ANTIGUOKO K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI GOIERRI F.T. - ANTIGUOKO K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/21 11:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUOKO K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - ANTIGUOKO K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI GOIERRI F.T. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - AIZKORRI GOIERRI F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/12/05 12:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUOKO K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 2.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/10/18 17:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/17 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Hasierako data:
2020/10/24 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 12:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
REAL SOCIEDAD S.A.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZUBIETA (H.Artificial) - DONOSTIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 10:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - AITA MARI (H.Artificial) - ZUMAIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/07 11:00
Atzeratutako data:
2021/01/06 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 10:00
Atzeratutako data:
2021/01/06 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
REAL SOCIEDAD S.A.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 10:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/21 10:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/21 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/28 12:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/05 10:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/12/05 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
CADETE DE HONOR CADETE DE HONOR 3.Multzoa
8.Jardunaldia
Partidua:
REAL SOCIEDAD S.A.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 09:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GAL (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/10/31 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MASTEGI (H.Artificial) - LESAKA
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GAL (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/07 11:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ONDARTZA (H.Natural) - HONDARRIBIA
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - SAN MARCIAL C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - REAL UNION CLUB SAD
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/10/24 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARTIA (H.Artificial) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 11:45
Atzeratutako data:
2020/12/08 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 09:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - KARLA LEKUONA-anexo - OIARTZUN
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OIARTZUN K.E. - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BEHOBIA C.D. - GURE TXOKOA K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DUNBOA EGUZKI C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/24 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERAUN (H.Artificial) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - PLAZETA (H.Artificial) - LEZO
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ALLERRU K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - ORERETA KAFEA, F.C.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BETI ONA C.D. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - TOURING KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORERETA KAFEA, F.C. - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 3.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ALLERRU K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 13:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 09:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 09:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/31 10:45
Atzeratutako data:
2020/12/27 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - JESUS Mª ZAMORA (H.A.) - RENTERIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - TRINTXER (H.Artificial) - PASAIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 09:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANTIGUA LUBERRI K.E. - EKINTZA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
AMARA BERRI K.E. - PASAIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TRINTXERPE C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EKINTZA K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - AMARA BERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/05 11:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
PASAIA K.E. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 4.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - ANTIGUA LUBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 09:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - PUIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - FELIX GARIN (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LENGOKOAK K.E. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/07 09:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - VASCONIA C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
KOSTKAS KE - IGELTEGI DE DONOSTIA C.F.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
VASCONIA C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 5.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - LENGOKOAK K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - HERRERA (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BERIO (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MARTUTENE (H.Artificial) - DONOSTIA
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - SPORTING DE HERRERA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRUPE CHAMINADE C.D. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - MARTUTENE K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SPORTING DE HERRERA - ARRUPE CHAMINADE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 6.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARTUTENE K.E. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - TEXAS LASARTEARRA C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TEXAS LASARTEARRA C.F. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/10/31 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MENDIBELTZ (H.Artificial) - ORIO
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
TEXAS LASARTEARRA C.F. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2020/01/03 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ASTI - TXIKI (H.Artificial) - ZARAUTZ
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/14 12:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - TEXAS LASARTEARRA C.F.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/15 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TEXAS LASARTEARRA C.F. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - ORIOKO F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZUMAIAKO F.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ZARAUTZ K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ORIOKO F.T. - ZUMAIAKO F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TEXAS LASARTEARRA C.F. - ZARAUTZ K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 7.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZARKUMENDEGI (H.Artificial) - ASTIGARRAGA
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ELORRI (H.A.) - ALEGIA
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/10/31 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - HARANE (h.artificial) - USURBIL
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/07 12:15
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/07 09:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UBITARTE (H.Artificial) - ANDOAIN
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/07 10:30
Atzeratutako data:
2021/01/03 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/11/21 09:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - USURBIL F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - INTXURRE K.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - EUSKALDUNA S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
USURBIL F.T. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
INTXURRE K.K.E. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 8.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EUSKALDUNA S.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/12/05 09:45
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - AIZKORRI F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IGARTZA (H.Artificial) - BEASAIN
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/24 12:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI F.T. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 10:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ALUSTIZA (H.Artificial) - SEGURA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ELBARRENA (H.Artificial) - ZIZURKIL
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - USABAL (H.Artificial) - TOLOSA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - AIZKORRI F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARIZTI HANDI (H.Artificial) - LAZKAO
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARRATZAIN (H.Artificial) - VILLABONA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI F.T. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/11/14 10:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI F.T. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - DANENA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
TOLOSA C.F. - AIZKORRI F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BEASAIN S.D. - LAZKAO K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - BILLABONA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
DANENA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AIZKORRI F.T. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
LAZKAO K.E. - IDIAZABAL K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 9.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BILLABONA K.E. - ORDIZIA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IRAETA (H.Artificial) - ZESTOA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - UROLA K.E. URRETXU
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/10/24 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. URRETXU - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 09:45
Atzeratutako data:
2020/12/27 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - SAN MIGUEL (H.Artificial) - MUTRIKU
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/07 11:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - UROLA K.E. URRETXU
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IRAETA (H.Artificial) - ZESTOA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL) - AZKOITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. URRETXU - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - UROLA K.E. URRETXU
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/11/22 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ANAITASUNA C.D. - UROLA K.E. URRETXU
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BURUMENDI F.G. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - AMAIKAK BAT K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
LAGUN ONAK C.D. - ZESTOA K.B.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. URRETXU - BURUMENDI F.G.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - LAGUN ONAK C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 10.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ZESTOA K.B. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 10:15
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/10/24 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/10/24 12:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MINTXETA (H.Artificial) - ELGOIBAR
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. ZUMARRAGA - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - UROLA K.E. ZUMARRAGA
Hasierako data:
2020/10/31 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - GARMENDIPE-anexo 2 (H.A.) - AZPEITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/10/31 09:45
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - GARMENDIPE-anexo (H.A.) - AZPEITIA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. ZUMARRAGA - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ARGIXAO (H.Artificial) - ZUMARRAGA
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - UROLA K.E. ZUMARRAGA
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. ZUMARRAGA - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
UROLA K.E. ZUMARRAGA - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - EIBARTARRAK F.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ELGOIBAR C.D. - IKASBERRI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
IKASBERRI K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 11.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - UROLA K.E. ZUMARRAGA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/10/24 10:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ESTALA (H.Artificial) - ANTZUOLA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 10:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - EZOZIA (H. Artificial) - SORALUZE
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/10/25 16:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/01 09:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - AZKOAGAIN (H.Artificial) - OÑATI
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/01 12:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ESTALA (H.Artificial) - ANTZUOLA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - IBARRA (H.Artificial) - ARETXABALETA
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/11/15 11:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARETXABALETA K.E. UDA - ALOÑA MENDI K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SORALUZE C.F. - ILINTXA S.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ANTZUOLA K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ALOÑA MENDI K.E. - BERGARA K.E.
Hasierako data:
2020/12/06 12:30
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - SORALUZE C.F.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ILINTXA S.D. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
1ª CADETE 1ª CADETE 12.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/12/06 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/10/18 10:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/10/17 15:30
Atzeratutako data:
2020/12/08 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - INTXAURDI OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/10/25 11:30
Atzeratutako data:
2020/12/27 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/10/24 15:00
Atzeratutako data:
2020/12/27 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2020/12/27 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
INTXAURDI OIARTZUN K.E. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/01 10:00
Atzeratutako data:
2021/01/03 - ZUBIPE (H.Artificial) - HERNANI
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/01 
Atzeratutako data:
2021/01/03 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/07 15:45
Atzeratutako data:
2021/01/06 - URNIETA (H.Artificial) - URNIETA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - INTXAURDI OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - MASTEGI (H.Artificial) - LESAKA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/08 
Atzeratutako data:
2021/01/06 - MICHELIN (H.Artificial) - LASARTE ORIA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
INTXAURDI OIARTZUN K.E. - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
5.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/15 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - URNIETA K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
BETI GAZTE K.J.K.E. - TOURING KE
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
OSTADAR S.K.T. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
HERNANI C.D. - INTXAURDI OIARTZUN K.E.
Hasierako data:
2020/11/22 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URNIETA K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - OSTADAR S.K.T.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
INTXAURDI OIARTZUN K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2020/11/29 
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
AMAIKAK BAT K.E. - EIBAR S.A.D.
Hasierako data:
2020/10/18 11:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - ERROTAZAR (H.Artificial) - DEBA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 2.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
BERGARA K.E. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/10/17 16:00
Atzeratutako data:
2020/12/08 - IPINTZA (H.Artificial) - BERGARA
DIVISION DE HONOR FEMENINO DIVISION DE HONOR FEMENINO 2.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - UROLA K.E.
Hasierako data:
2020/10/24 10:00
Atzeratutako data: