Hasiera / Federazioa - Historikoa / ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN MUTILAK 6. MAILA Multzoa II ( 2015 / 2016 )

ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN MUTILAK 6. MAILA  Multzoa II ( 2015 / 2016 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 9 5 0 0 4 0 0 52 16 27
2 SANTO TOMAS LIZEOA ''C'' 9 4 0 1 4 0 0 59 13 24
3 ZUHAIZTI BERDEA 9 1 0 3 5 0 0 41 22 18
4 LA SALLE IKA. ''B'' 9 3 0 1 2 0 3 52 31 15
5 DEUTSCHE SCHULE 9 3 0 1 2 0 3 35 34 15
6 ARANTZAZUKO AMA B.H.I. 9 2 1 1 2 0 3 37 32 13
7 MARIAREN BIHOTZA IK. 9 1 0 4 2 0 2 22 41 9
8 INTXAURRONDO IK. 9 0 1 4 1 1 2 28 57 5
9 ORIXE IK. 9 0 0 4 1 1 3 19 54 4
10 EKINTZA IK. ''B'' 9 1 0 4 0 0 4 25 70 3

Jardunaldia: 1

2016/02/13

  
INTXAURRONDO IK. 3 - 6 SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA
LA SALLE IKA. B 16 - 1 EKINTZA IK. B
ZUHAIZTI BERDEA 1 - 3 SANTO TOMAS LIZEOA C
ARANTZAZUKO AMA B.H.I. 7 - 6 DEUTSCHE SCHULE
MARIAREN BIHOTZA IK. 4 - 2 ORIXE IK.
Igo

Jardunaldia: 2

2016/02/20

  
SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 6 - 2 MARIAREN BIHOTZA IK.
EKINTZA IK. B 3 - 8 INTXAURRONDO IK.
SANTO TOMAS LIZEOA C 7 - 2 LA SALLE IKA. B
DEUTSCHE SCHULE 0 - 6 ZUHAIZTI BERDEA
ORIXE IK. 1 - 5 ARANTZAZUKO AMA B.H.I.
Igo

Jardunaldia: 3

2016/02/27

  
SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 10 - 1 EKINTZA IK. B
INTXAURRONDO IK. 0 - 14 SANTO TOMAS LIZEOA C
LA SALLE IKA. B 4 - 5 DEUTSCHE SCHULE
ZUHAIZTI BERDEA 0 - 5 ORIXE IK.
MARIAREN BIHOTZA IK. 1 - 8 ARANTZAZUKO AMA B.H.I.
Igo

Jardunaldia: 4

2016/03/05

  
EKINTZA IK. B 4 - 6 MARIAREN BIHOTZA IK.
SANTO TOMAS LIZEOA C 1 - 5 SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA
DEUTSCHE SCHULE 8 - 0 INTXAURRONDO IK.
ORIXE IK. 0 - 13 LA SALLE IKA. B
ARANTZAZUKO AMA B.H.I. 3 - 4 ZUHAIZTI BERDEA
Igo

Jardunaldia: 5

2016/03/12

  
EKINTZA IK. B 1 - 7 SANTO TOMAS LIZEOA C
SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 5 - 3 DEUTSCHE SCHULE
INTXAURRONDO IK. 5 - 5 ORIXE IK.
LA SALLE IKA. B 4 - 3 ARANTZAZUKO AMA B.H.I.
MARIAREN BIHOTZA IK. 2 - 6 ZUHAIZTI BERDEA
Igo

Jardunaldia: 6

2016/04/09

  
SANTO TOMAS LIZEOA C 6 - 0 MARIAREN BIHOTZA IK.
DEUTSCHE SCHULE 5 - 2 EKINTZA IK. B
ORIXE IK. 1 - 5 SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA
ARANTZAZUKO AMA B.H.I. 5 - 5 INTXAURRONDO IK.
ZUHAIZTI BERDEA 5 - 3 LA SALLE IKA. B
Igo

Jardunaldia: 7

2016/04/16

  
SANTO TOMAS LIZEOA C 8 - 2 DEUTSCHE SCHULE
EKINTZA IK. B 10 - 4 ORIXE IK.
SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 7 - 2 ARANTZAZUKO AMA B.H.I.
INTXAURRONDO IK. 1 - 6 ZUHAIZTI BERDEA
MARIAREN BIHOTZA IK. 1 - 3 LA SALLE IKA. B
Igo

Jardunaldia: 8

2016/04/23

  
MARIAREN BIHOTZA IK. 2 - 4 DEUTSCHE SCHULE
ORIXE IK. 1 - 10 SANTO TOMAS LIZEOA C
ARANTZAZUKO AMA B.H.I. 3 - 1 EKINTZA IK. B
ZUHAIZTI BERDEA 2 - 3 SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA
LA SALLE IKA. B 6 - 4 INTXAURRONDO IK.
Igo

Jardunaldia: 9

2016/04/30

  
DEUTSCHE SCHULE 2 - 0 ORIXE IK.
SANTO TOMAS LIZEOA C 3 - 1 ARANTZAZUKO AMA B.H.I.
EKINTZA IK. B 2 - 11 ZUHAIZTI BERDEA
SAN LUIS LA SALLE IKASTETXEA 5 - 1 LA SALLE IKA. B
INTXAURRONDO IK. 2 - 4 MARIAREN BIHOTZA IK.
Igo