BENJAMIN BENJAMINAK 1 HIRUHILABETEA  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ALTZA TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 THE ENGLISH SCHOOL GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
3 HERRI AMETSA ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
4 SAN LUIS IKASTETXEA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
5 SAN IGNACIO ''A'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 SAN IGNACIO ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 LA ASUNCION ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 SAN IGNACIO ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
9 ZURRIOLA ''D'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 HERRI AMETSA ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
11 ZURRIOLA ''C'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
12 ZURRIOLA ''E'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2017/10/21

ALTZA 1 - 2 HERRI AMETSA A Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA B 2 - 1 SAN IGNACIO A Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO B 2 - 2 LA ASUNCION B Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO C 3 - 3 ZURRIOLA D Idatzi ezazu zure kronika
SAN LUIS IKASTETXEA 0 - 3 ZURRIOLA C Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA E 3 - 2 THE ENGLISH SCHOOL Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 2

2017/10/28

HERRI AMETSA A 0 - 3 ZURRIOLA E Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO A 3 - 1 ALTZA Idatzi ezazu zure kronika
LA ASUNCION B 1 - 2 HERRI AMETSA B Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA D 2 - 1 SAN IGNACIO B Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA C 3 - 0 SAN IGNACIO C Idatzi ezazu zure kronika
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 2 SAN LUIS IKASTETXEA Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 3

2017/11/04

HERRI AMETSA A 1 - 1 SAN IGNACIO A Idatzi ezazu zure kronika
ALTZA 3 - 2 LA ASUNCION B Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA B 2 - 2 ZURRIOLA D Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO B 1 - 2 ZURRIOLA C Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO C 3 - 1 THE ENGLISH SCHOOL Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA E 3 - 0 SAN LUIS IKASTETXEA Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 4

2017/11/11

SAN IGNACIO A 2 - 1 ZURRIOLA E Idatzi ezazu zure kronika
LA ASUNCION B 3 - 1 HERRI AMETSA A Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA D 3 - 1 ALTZA Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA C 2 - 1 HERRI AMETSA B Idatzi ezazu zure kronika
THE ENGLISH SCHOOL 2 - 2 SAN IGNACIO B Idatzi ezazu zure kronika
SAN LUIS IKASTETXEA 3 - 2 SAN IGNACIO C Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 5

2017/11/18

SAN IGNACIO A 2 - 1 LA ASUNCION B Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA A 2 - 1 ZURRIOLA D Idatzi ezazu zure kronika
ALTZA 0 - 3 ZURRIOLA C Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA B 2 - 1 THE ENGLISH SCHOOL Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO B 2 - 1 SAN LUIS IKASTETXEA Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA E 1 - 2 SAN IGNACIO C Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 6

2017/11/25

LA ASUNCION B - ZURRIOLA E Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA D - SAN IGNACIO A Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA C - HERRI AMETSA A Idatzi ezazu zure kronika
THE ENGLISH SCHOOL - ALTZA Idatzi ezazu zure kronika
SAN LUIS IKASTETXEA - HERRI AMETSA B Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO C - SAN IGNACIO B Idatzi ezazu zure kronika
Igo

Jardunaldia: 7

2017/12/02

LA ASUNCION B - ZURRIOLA D Idatzi ezazu zure kronika
SAN IGNACIO A - ZURRIOLA C Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA A - THE ENGLISH SCHOOL Idatzi ezazu zure kronika
ALTZA - SAN LUIS IKASTETXEA Idatzi ezazu zure kronika
HERRI AMETSA B - SAN IGNACIO C Idatzi ezazu zure kronika
ZURRIOLA E - SAN IGNACIO B Idatzi ezazu zure kronika
Igo
inprimatu